8 βιομηχανικό PLC ελέγχου καναλιών 24MR με το λιμένα προγραμματισμού RS232
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | CX3G-24MR |
| MOQ: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100.000 PC το μήνα |
24MR βιομηχανικό PLC ελέγχου
,RS232 βιομηχανικό PLC ελέγχου
,coolmay PLC
8 βιομηχανικό PLC ελέγχου καναλιών 24MR με το λιμένα προγραμματισμού RS232
24MR βιομηχανικός σφυγμός υψηλής ταχύτητας καναλιών PLC 8 ελέγχου συμβατός με τις ΕΡΓΑΣΊΕΣ 2 GX λιμένας προγραμματισμού RS232
Πρότυπο: CX3G-24M
Ψηφιακή εισαγωγή: 12
Ψηφιακή παραγωγή: 12 (παραγωγή ηλεκτρονόμων ή κρυσταλλολυχνιών)
προεπιλογή 6 κανάλια 1 μετρώντας εισαγωγή υψηλής ταχύτητας φάσης 60khz
η προεπιλογή 8 διοχετεύει την παραγωγή σφυγμού υψηλής ταχύτητας (4*100khz+4*10khz) εάν κρυσταλλολυχνία.
λιμένας COM 1rs232 +2rs485
*pwm, αναλογικό κ.λπ. μπορεί να προσαρμοστεί.
Παράμετρος:
| Διάσταση | 130*90*36mm |
| Μέγεθος διακοπής | 122*99mm |
| Εγκατάσταση | Σταθερές εγκατάσταση και DIN-ράγα τρυπών (35mm) |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Η υποστήριξη διακόπτει, γραμμική παρεμβολή τόξων, αυτόματος-συντονισμός PID. 32K ικανότητα προγράμματος, επισχετικός κατάλογος 32K |
| I/O επίπεδο |
Εισαγωγή: Παθητικό NPN, δημόσιο τερματικό που απομονώνεται Παραγωγή ηλεκτρονόμων: Κανονικά ανοικτή ξηρά επαφή |
| Ψηφιακό I/O | 12DI/12DO |
| Δακτυλογραφεί και φορτώστε |
Ηλεκτρονόμος (ο Κ.): 2A/point, COM σημείου 4A/4, 5A/8 χτυπήστε τη COM. |
| Υπολογισμός υψηλής ταχύτητας | Ενιαία φάση 6 κανάλι 60KHz, ή 2 αβ 60KHz + 1 αβ 10KHz, ή 2 ABZ 60KHz + 1 φάση 10 αβ KHz |
| Σφυγμός υψηλής ταχύτητας | 8 κανάλια, y0-Y3 είναι 100KHz, Y4-Y7 είναι 10KHz |
| Μεγάλη ταχύτητα που μετρά + μεγάλος σφυγμός < 480KHz=""> | |
|
Αναλογικό I/O (προαιρετικός) |
6AI/4AO |
|
Τύπος AI (προαιρετικός) |
ΘΕΡΜΟΗΛΕΚΤΡΙΚΌ ΖΕΎΓΟΣ ΤΎΠΩΝ E/E_/K/K_/S/S_/T/T_/J/J_/PT100/PT1000/NTC10K/NTC50K/NTC100K/ 0~10V/0~5V/0-20mA/4-20mA/-5V~5V/-10V~10V |
|
Τύπος AO (προαιρετικός) |
0~10V/0-~5V/0~20mA/4~20mA -5~5V/-10~10V (2DA για 1 αρνητική τάση) |
| Προεπιλογή | 1 μίνι λιμένας προγραμματισμού τύπων Β USB, 1 λιμένας προγραμματισμού RS232 (το τερματικό διεπαφών είναι θηλυκός λιμένας ποντικιών με 8 τρύπες), 2 λιμένες COM RS485 |
| Προαιρετικός |
Η προεπιλογή 2 λιμένες COM RS485 μπορεί να προσαρμοστεί όπως 1 RS485, ΛΙΜΈΝΕΣ 1 COM RS232, ή 1 λιμένας COM RS485, 1 ΜΠΟΡΕΊ (2.0A/B), ή 1 λιμένας COM RS232, 1 ΜΠΟΡΕΊ (2.0A/B) |
| Λογισμικό | Το συμβατό σύστημα με GX ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΊ 2 |
Παραγωγή σφυγμού υψηλής ταχύτητας:
Η προεπιλογή Coolmay CX3G έχει το σφυγμό υψηλής ταχύτητας 8 καναλιών, y0-Y3 κάθε 100KHz, Y4-Y7 κάθε 10KHz, μεταβλητή ταχύτητα που υποστηρίζεται, η αρχική/τελική ταχύτητα της έναρξης/της στάσης είναι 0, διάγραμμα όπως κατωτέρω: (πάρτε επιταχύνει και επιβραδύνει το χρόνο D8148 για παράδειγμα).
![]()
Χρονικών Τ calculation= (ταχύτητα-τρέχουσα ταχύτητα στόχων) * επιτάχυνσης/επιβράδυνσης επιτάχυνσης/επιβράδυνσης ταχύτητα time÷maximum.
Παραδείγματος χάριν, ταχύτητα στόχων = 50000, τρέχουσα ταχύτητα = 20000, χρόνος 100 επιτάχυνσης (κα), μέγιστη ταχύτητα = 100.000, Τ = κα 30.
CX3G: 8 κανάλια του σφυγμού, τα τελευταία 4 κανάλια της επιτάχυνσης και της επιβράδυνσης = D8148, η μέγιστη ταχύτητα είναι D8146, D8147.
PLSY, ZRN, PLSV, DRVI, DRVA, DVIT, DSZR, μόνο y0-Y3 υποστηρίζει DVIT (διακόψτε τον προσδιορισμό θέσης), οδηγίες DSZR (originary επιστροφή με την αναζήτηση ΣΚΥΛΙΏΝ).
|
Σημείο σφυγμού Περιγραφή λειτουργίας |
Y0 | Y1 | Y2 | Y3 | Y4 | Y5 | Y6 | Y7 |
| Έλεγχος λειτουργίας σφυγμού | M8340 | M8350 | M8360 | M8370 | M8151 | M8152 | M8153 | M8154 |
| Σφυγμός θέσης (τριανταδυάμπιτος) |
D8340 D8341 |
D8350 D8351 |
D8360 D8361 |
D8370 D8371 |
D8140 D8141 |
D8142 D8143 |
D8144 D8145 |
D8160 D8161 |
| επιταχύνετε/επιβραδύνετε το χρόνο |
D8348 D8349 |
D8358 D8359 |
D8368 D8369 |
D8378 D8379 |
D8148 | D8148 | D8148 | D8148 |
| Κομμάτι στάσεων σφυγμού | M8349 | M8359 | M8369 | M8379 | M8450 | M8451 | M8452 | M8453 |
| Μέγιστη ταχύτητα |
D8343 D8344 |
D8353 D8354 |
D8363 D8364 |
D8373 D8374 |
D8146 D8147 |
D8146 D8147 |
D8146 D8147 |
D8146 D8147 |
Το αρχικό πρόγραμμα σφυγμού FX3G μπορεί να χρησιμοποιηθεί άμεσα.
Όλη η υποστήριξη 8 οδηγίας διοχετεύει το σφυγμό, εκτός από DVIT, DSZR που υποστηρίζουν 4 κανάλια.
-
Dgood product!