5 ανθρώπινη μηχανή τριανταδυάμπιτη ΚΜΕ ίντσας HMI για τον εξοπλισμό επωαστήρων κοτόπουλου
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | TK6050FH |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | usd50-usd78 per piece |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000pcs/month |
5 ανθρώπινη μηχανή ίντσας HMI
,τριανταδυάμπιτη ανθρώπινη μηχανή HMI
,5 οθόνη αφής hmi ίντσας
5 ανθρώπινη μηχανή τριανταδυάμπιτη ΚΜΕ ίντσας HMI για τον εξοπλισμό επωαστήρων κοτόπουλου
24VDC Modbus 5 τριανταδυάμπιτο ΚΜΕ 408MHz ίντσας HMI Backlight των οδηγήσεων πίνακα ελέγχου για τον εξοπλισμό επωαστήρων κοτόπουλου
TK η οθόνη αφής σειράς συνδέει τον προγραμματίσημο ελεγκτή λογικής (PLC), μετατροπέας συχνότητας, ελεγκτής ΣΥΝΕΧΟΎΣ ταχύτητας, όργανο και άλλος βιομηχανικός εξοπλισμός ελέγχου, χρησιμοποιεί την οθόνη επίδειξης στην επίδειξη, γράφει τις παραμέτρους εργασίας ή τις εντολές λειτουργίας εισαγωγής μέσω των μονάδων εισαγωγής (όπως το touchpad, το ποντίκι, κ.λπ.) για να επιτύχει μια ψηφιακή συσκευή για την αλληλεπίδραση πληροφοριών μεταξύ των ανθρώπων και των μηχανών, που αποτελούνται από δύο μέρη: υλικό και λογισμικό.
Παράμετρος:
| Μέγεθος επίδειξης | 108*65mm |
| Βάρος | Περ. 0,33 κλ |
| Φωτεινότητα | 300cd/m ² |
| Αναλογία αντίθεσης | 400:01:00 |
| Backlight | Οδηγήσεις |
| Χρόνος Backlight | 60.000 ώρες |
| Χρώμα επίδειξης | 65536 χρώματα |
| Τύπος αφής | 4-καλώδιο ανθεκτική επιτροπή |
| ROM | ΟΥΤΕ λάμψη 8MB |
| RAM | 64MB |
| ΚΜΕ | τριανταδυάμπιτη ΚΜΕ 408MHz |
| Μεταφορτώστε το λιμένα | Τύπος-γ, RS232, RS485 |
| Λιμένας COM | 1 RS232, 1 RS485 |
| Προαιρετικός | 1 WIFI (καταλάβετε το λιμένα προεπιλογής RS485) |
| Πρωτόκολλο | Υποστήριξη MODBUS, ελεύθερος λιμένας και κοινό πρωτόκολλο επικοινωνίας PLC |
| Ημερολόγιο | Ναι |
| Τάση εισαγωγής | 1224VDC±10%<150ma> |
| Κατανάλωση | 85mA/24V |
| Κατηγορία προστασίας | IP65 (μέτωπο - επιτροπή) |
| Θερμοκρασία | Περιβαλλοντικό περιβάλλον: 0~50℃ περιβάλλον αποθήκευσης: -20~70℃ |
| Υγρασία | 20%~90% RH |
| Πιστοποίηση | CE |
|
Λογισμικό |
Λογισμικό προγραμματισμού CoolMay mView HMI |
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
●5» HMI 800*480 TFT LCD
●Υψηλή ακρίβεια και υψηλή επιτροπή αφής relability ανθεκτική
●Φυσικό σύστημα ψύξης
●IP65 επίπεδο προστασίας επιτροπής
●Οδηγήσεων backlight
●Buit-στη μνήμη αποθήκευσης και το διαρκές ημερολόγιο
●Παρέχετε έναν μεγάλο αριθμό διανυσματικών στοών και μόνος-χτισμένων στοών
●Η λειτουργία λογισμικού και προσωποποίησε η συνύπαρξη
●Υποστήριξη πολυγλωσσική, λειτουργία μεταφράσεων batch
●Εισαγωγή και εξαγωγή των στοιχείων και των συνταγών batch
Υλικό lnterface:
![]()
![]()
![]()
-
Dgood product!