5 het“ Configuratiescherm IP65 van TFT LCD HMI voor Industrieel Controlemateriaal
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | TK6050FH |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | USD50-USD78 per piece |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 10000 PCs per Maand |
IP65 LCD HMI Configuratiescherm
,Het Configuratiescherm van Ce LCD HMI
,IP65-hmi menselijke machine
5 het“ Configuratiescherm IP65 van TFT LCD HMI voor Industrieel Controlemateriaal
Configuratiescherm met 32 bits 65536 van Cpu HMI het Beschermende Comité van de Kleurenvertoning IP65 voor Industrieel Controlemateriaal
TK het reekstouche screen sluit programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) aan, frequentieconvertor, gelijkstroom-snelheidscontrolemechanisme, instrument en ander industrieel controlemateriaal, gebruikt het vertoningsscherm aan vertoning, schrijft het werk parameters of de bevelen van de inputverrichting door inputeenheden (zoals touchpad, muis, enz.) om een digitaal apparaat voor informatieinteractie tussen mensen en machines te bereiken, die uit twee delen bestaan: hardware en software.
Parameter:
| Vertoningsgrootte | 108*65mm |
| Gewicht | Ong. 0,33 kg |
| Helderheid | 300cd/m ² |
| Contrastverhouding | 400:01: 00 |
| Backlight | Leiden |
| Backlighttijd | 60.000 uren |
| Vertoningskleur | 65536 kleuren |
| Aanrakingstype | 4-draad weerstand biedend paneel |
| ROM | NOCH Flits 8MB |
| RAM | 64MB |
| Cpu | cpu met 32 bits 408MHz |
| Downloadhaven | Type-c, RS232, RS485 |
| COM-poort | 1 RS232, 1 RS485 |
| Facultatief | 1 WIFI (bezet standaardrs485 haven) |
| Protocol | Steun MODBUS, vrijhaven en gemeenschappelijk PLC communicatie Protocol |
| Tijdschema | Ja |
| Inputvoltage | 1224VDC±10%<150ma> |
| Consumptie | 85mA/24V |
| Beschermingsklasse | IP65 (voorpaneel) |
| Temperatuur | Omringend milieu: 0~50℃ opslagmilieu: -20~70℃ |
| Vochtigheid | 20%~90% relatieve vochtigheid |
| Certificatie | Ce |
|
Software |
CoolMay mView HMI programmeringssoftware |
65K het Configuratiescherm van TFT HMI
Het Configuratiescherm van TFT HMI
Het Configuratiescherm van 480*272 HMI
-
Dgood product!