5» πίνακας ελέγχου IP65 TFT LCD HMI για το βιομηχανικό εξοπλισμό ελέγχου
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | TK6050FH |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | USD50-USD78 per piece |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 10000 PC το μήνα |
IP65 πίνακας ελέγχου LCD HMI
,Πίνακας ελέγχου CE LCD HMI
,Ανθρώπινη μηχανή hmi IP65
5» πίνακας ελέγχου IP65 TFT LCD HMI για το βιομηχανικό εξοπλισμό ελέγχου
τριανταδυάμπιτος πίνακας ελέγχου 65536 ΚΜΕ HMI προστατευτική επιτροπή επίδειξης IP65 χρωμάτων για το βιομηχανικό εξοπλισμό ελέγχου
TK η οθόνη αφής σειράς συνδέει τον προγραμματίσημο ελεγκτή λογικής (PLC), μετατροπέας συχνότητας, ελεγκτής ΣΥΝΕΧΟΎΣ ταχύτητας, όργανο και άλλος βιομηχανικός εξοπλισμός ελέγχου, χρησιμοποιεί την οθόνη επίδειξης στην επίδειξη, γράφει τις παραμέτρους εργασίας ή τις εντολές λειτουργίας εισαγωγής μέσω των μονάδων εισαγωγής (όπως το touchpad, το ποντίκι, κ.λπ.) για να επιτύχει μια ψηφιακή συσκευή για την αλληλεπίδραση πληροφοριών μεταξύ των ανθρώπων και των μηχανών, που αποτελούνται από δύο μέρη: υλικό και λογισμικό.
Παράμετρος:
| Μέγεθος επίδειξης | 108*65mm |
| Βάρος | Περ. 0,33 κλ |
| Φωτεινότητα | 300cd/m ² |
| Αναλογία αντίθεσης | 400:01:00 |
| Backlight | Οδηγήσεις |
| Χρόνος Backlight | 60.000 ώρες |
| Χρώμα επίδειξης | 65536 χρώματα |
| Τύπος αφής | 4-καλώδιο ανθεκτική επιτροπή |
| ROM | ΟΥΤΕ λάμψη 8MB |
| RAM | 64MB |
| ΚΜΕ | τριανταδυάμπιτη ΚΜΕ 408MHz |
| Μεταφορτώστε το λιμένα | Τύπος-γ, RS232, RS485 |
| Λιμένας COM | 1 RS232, 1 RS485 |
| Προαιρετικός | 1 WIFI (καταλάβετε το λιμένα προεπιλογής RS485) |
| Πρωτόκολλο | Υποστήριξη MODBUS, ελεύθερος λιμένας και κοινό πρωτόκολλο επικοινωνίας PLC |
| Ημερολόγιο | Ναι |
| Τάση εισαγωγής | 1224VDC±10%<150ma> |
| Κατανάλωση | 85mA/24V |
| Κατηγορία προστασίας | IP65 (μέτωπο - επιτροπή) |
| Θερμοκρασία | Περιβαλλοντικό περιβάλλον: 0~50℃ περιβάλλον αποθήκευσης: -20~70℃ |
| Υγρασία | 20%~90% RH |
| Πιστοποίηση | CE |
|
Λογισμικό |
Λογισμικό προγραμματισμού CoolMay mView HMI |
-
Dgood product!