Endüstriyel Kontrol Ekipmanı için 5 "TFT LCD HMI Kontrol Paneli IP65
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | TK6050FH |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | USD50-USD78 per piece |
| Ödeme Koşulları: | T / T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Aylık 10000 Adet |
IP65 LCD HMI Kontrol Paneli
,CE LCD HMI Kontrol Paneli
,IP65 hmi insan makinesi
Endüstriyel Kontrol Ekipmanı için 5 "TFT LCD HMI Kontrol Paneli IP65
32bit Cpu HMI Kontrol Paneli 65536 Renkli Ekran Endüstriyel Kontrol Ekipmanları İçin IP65 Koruyucu Panel
TK serisi dokunmatik ekran, programlanabilir mantık denetleyicisini (PLC), frekans dönüştürücüyü, DC hız kontrol cihazını, enstrümanı ve diğer endüstriyel kontrol ekipmanını bağlayın, giriş üniteleri (dokunmatik yüzey, fare gibi) aracılığıyla çalışma parametrelerini veya giriş işlem komutlarını görüntülemek, yazmak için görüntü ekranını kullanın. vb.) insanlar ve makineler arasındaki bilgi etkileşimi için donanım ve yazılım olmak üzere iki bölümden oluşan dijital bir cihaz elde etmek.
Parametre:
| Ekran boyutu | 108 * 65 mm |
| Ağırlık | Appox.0,33 kg |
| Parlaklık | 300 cd / m² |
| Kontrast Oranı | 400: 01: 00 |
| Arka ışık | LED |
| Aydınlatma süresi | 60.000 saat |
| Ekran rengi | 65536 renk |
| Dokunmatik tip | 4 telli dirençli panel |
| ROM | NOR Flash 8MB |
| Veri deposu | 64 MB |
| İşlemci | 32bit işlemci 408MHz |
| İndirme bağlantı noktası | C Tipi, RS232, RS485 |
| COM bağlantı noktası | 1 RS232, 1 RS485 |
| İsteğe bağlı | 1 WIFI (varsayılan RS485 bağlantı noktasını kullanır) |
| Protokol | MODBUS, boş port ve ortak PLC iletişim protokolünü destekleyin |
| Takvim | Evet |
| Giriş gerilimi | 12-24VDC ±% 10 <150mA @ 24VDC |
| Tüketim | 85mA / 24V |
| Koruma Sınıfı | IP65 (ön panel) |
| Sıcaklık | Ortam ortamı: 0 ~ 50 ℃ Depolama ortamı: -20 ~ 70 ℃ |
| Nem | % 20 ~% 90 bağıl nem |
| Sertifikasyon | CE |
|
Yazılım |
CoolMay mView HMI programlama yazılımı |
-
Dgood product!