Coolmay TK6043FH Ekran dotykowy HMI obsługuje protokół Modbus RS232 RS485 Panel sterowania HMI
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | TK6043FH |
| MOQ: | 1 JEDNOSTKA |
| Cena: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 1000 sztuk dziennie |
Modbus TFT ekran dotykowy HMI
,prawdziwe kolory ekran dotykowy HMI
,panel sterowania RS232 RS485 HMI
Coolmay TK6043FH obsługuje protokół Modbus ekran dotykowy HMI Panel HMI RS1232 RS485
Pakiet będzie zawierał
* 1 zestaw urządzenia (kolor szary) i kabla (domyślnie kabel typu C)
* Oprogramowanie i instrukcje są bezpłatne.Są one dostępne na naszej stronie internetowej lub prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży w celu uzyskania linków do pobrania.
Notatka:
(1) Urządzenie zawiera poniższe funkcje
-
Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala
-
Port RS232, RS485
-
Obsługuje modbus, wolny port i wspólny protokół komunikacyjny PLC
(2) 1 zestaw kabli jest bezpłatny.Proszę zamówić w naszym sklepie dodatkowe kable.
Specyfikacje TK6043FH
| Wymiar | 134*102*36mm |
| Rozmiar wycięcia | 120*94mm |
| Rozmiar wyświetlacza | 97*56mm |
| Waga | ok.0,33 kg |
| Wyświetlacz | 4,3-calowy TFT |
| Rezolucja | 480*272 piksele |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 400:01:00 |
| Podświetlenie | DOPROWADZIŁO |
| Czas podświetlenia | 60 000 godzin |
| Kolor wyświetlacza | 65536 kolorów |
| Typ dotykowy | 4-przewodowy panel rezystancyjny |
| ROM | 64MB |
| Baran | NOR Flash 8 MB |
| procesor | 32-bitowy procesor 408 MHz |
| Pobierz port | Typ C, RS232, RS485 |
| Port COM | 1 RS232, 1 RS485 |
| Opcjonalny | 1 WIFI (zajmują domyślny port RS485) |
| Protokół | Obsługa MODBUS, wolnego portu i wspólnego protokołu komunikacyjnego PLC |
| Kalendarz | TAk |
| Napięcie wejściowe | 12-24VDC±10%<150mA przy 24VDC |
| Konsumpcja | 72mA/24V |
| Klasa ochrony | IP65 (panel przedni) |
| Temperatura | Środowisko otoczenia: 0~50℃ Środowisko przechowywania: -20~70℃ |
| Wilgotność | 20% ~ 90% wilgotności względnej |
| Orzecznictwo | CE |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie CoolMay mView do programowania HMI |
![]()
Często zadawane pytania
1) Jesteś producentem lub firmą handlową?
Jesteśmy producentem PLC, HMI, HMI PLC combo i innych produktów przemysłowych od ponad 16 lat, mamy inżynierów do badań i projektowania
i pracownicy do produkcji i obsługi itp., możemy wspierać Cię w kompleksowych produktach i usługach.
2) Czy posiadasz certyfikat CE?
Tak, dla produktów, które wyeksportowaliśmy, możemy zaoferować CE dla twoich zwyczajów.
3) Jak długo trwa dostawa?
Zależy to od szczegółów zamówienia i zazwyczaj możemy obsłużyć dostawę w ciągu 2-7 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.
4) Warunki płatności:
Akceptujemy przelew bankowy TT, Paypal, kartę kredytową na Alibab, Western Union ect.
-
Dgood product!