Coolmay TK6043FH HMI Dokunmatik Ekran Destekli Modbus Protokolü RS232 RS485 HMI Kontrol Paneli
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | TK6043FH |
| Adedi: | 1 ünite |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Koşulları: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | günde 1000 adet |
Modbus TFT HMI Dokunmatik Ekran
,gerçek renkler HMI Dokunmatik Ekran
,RS232 RS485 HMI Kontrol Paneli
Coolmay TK6043FH Destek Modbus Protokolü HMI Dokunmatik Ekran HMI Paneli RS1232 RS485
paket içerecektir
* 1 takım cihaz (gri renkli) ve kablo (varsayılan olarak Type-C kablosu)
* Yazılım ve kılavuzlar ücretsizdir.Bunlar web sitemizde mevcuttur veya indirme bağlantıları için lütfen satış ekibimizle iletişime geçin.
Not:
(1) Cihaz aşağıdaki işlevleri içerir
-
4,3 inç renkli dokunmatik ekran
-
RS232, RS485 bağlantı noktası
-
Modbus, serbest bağlantı noktası ve ortak PLC iletişim protokolünü destekler
(2) 1 takım kablo ücretsizdir.Ek kablolar için lütfen mağazamızdan sipariş verin.
TK6043FH'nin özellikleri
| Boyut | 134*102*36mm |
| kesme boyutu | 120*94mm |
| Ekran boyutu | 97*56mm |
| Ağırlık | Yaklaşık.0,33 kilo |
| Görüntülemek | 4,3" TFT |
| Çözünürlük | 480*272 piksel |
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 400:01:00 |
| arka ışık | NEDEN OLMUŞ |
| Aydınlatma süresi | 60.000 saat |
| Ekran rengi | 65536 renk |
| Dokunma tipi | 4 telli dirençli panel |
| ROM | 64MB |
| Veri deposu | NOR Flash 8MB |
| İşlemci | 32bit İşlemci 408MHz |
| İndirme bağlantı noktası | C Tipi, RS232, RS485 |
| COM bağlantı noktası | 1 RS232, 1 RS485 |
| İsteğe bağlı | 1 WIFI (varsayılan RS485 bağlantı noktasını kullanır) |
| Protokol | MODBUS, serbest bağlantı noktası ve ortak PLC iletişim Protokolünü destekler |
| Takvim | Evet |
| Giriş gerilimi | 12-24VDC±10%<150mA @ 24VDC |
| Tüketim | 72mA/24V |
| Koruma Sınıfı | IP65 (ön panel) |
| Sıcaklık | Ortam ortamı: 0~50℃ Depolama ortamı: -20~70℃ |
| Nem | %20~%90 bağıl nem |
| Sertifikasyon | CE |
| Yazılım | CoolMay mView HMI programlama yazılımı |
![]()
SSS
1) Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
16 yılı aşkın bir süredir PLC, HMI, HMI PLC combo ve diğer endüstriyel ürünlerin üreticisiyiz, çalışma ve tasarım için mühendislerimiz var
ve üretmek ve işletmek vb. için işçiler, size tek elden ürün ve hizmeti destekleyebiliriz.
2) CE belgeniz var mı?
Evet, ihraç ettiğimiz ürünler için Gümrükleriniz için CE sunabiliriz.
3) teslimat ne kadar sürer?
Sipariş detaylarına bağlıdır ve genellikle ödeme onaylandıktan sonra 2-7 iş günü içinde teslimatı destekleyebiliriz.
4) Ödeme koşulları:
Alibab'da TT Banka Havalesi, Paypal, Kredi Kartı, Western Union vb. kabul ediyoruz.
-
Dgood product!