IO Compact Rs485 MODBUS Sterowanie przemysłowe PLC 80 Cyfrowy DC24V NPN
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | CX3G-80MR/T |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | usd97-usd210 per piece |
| Warunki płatności: | T / T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 5000 sztuk / miesiąc |
IO Compact Industrial Control PLC
,RS485 MODBUS Industrial Control PLC
,moduł sterowania DC24V NPN Plc
80 Digital IO Compact Rs485 MODBUS Industrial Control PLC
Model: CX3G-80MR/T
Wejście cyfrowe: 40
Wyjście cyfrowe: 40 (wyjście przekaźnikowe lub tranzystorowe)
domyślne 6 kanałów 1 faza 60 khz szybkie wejście zliczające;
Domyślne 8-kanałowe szybkie wyjście impulsowe (4*100 khz + 4*10 khz), jeśli tranzystor.
1rs232 +2rs485 port komunikacyjny
* Wejście analogowe: do 4 kanałów do wykonania.
Wyjście analogowe: do 4 kanałów do wykonania.
Kompatybilny z oprogramowaniem do programowania Mitsubishi, takim jak GX Works2, GX developer w wersji 8.52/8.86.
Standardowy DC24V NPN.
Styl PNP można dostosować.
| Model | CX3G-80MR/T |
| Wymiar | 290*90*36mm |
| Rozmiar wycięcia | 282*99mm |
| Instalacja | Montaż na stałe i szyna DIN (35mm) |
| funkcje |
Wsparcie przerwania, interpolacja łuku liniowego, autostrojenie PID. Pojemność programu 32K, rejestr retencyjny 32K |
| Poziom we/wy |
Wejście: pasywny NPN, izolowany terminal publiczny Wyjście tranzystorowe: NPN |Wyjście przekaźnikowe: normalnie otwarty styk bezprądowy |
| Cyfrowe we/wy | 40DI/40DO |
| ZRÓB typ |
Wyjście przekaźnikowe (MR): maks. obciążenie 5A |
| Szybkie liczenie |
Jednofazowy 6 kanałów 60 KHz lub 2 AB 60 KHz + 1 AB 10 KHz, lub 2 ABZ 60 KHz + 1 faza AB 10 KHz |
| Szybki impuls | 8 kanałów, Y0-Y3 to 100 KHz, Y4-Y7 to 10 KHz |
| Szybkie liczenie + szybki impuls <480 KHz | |
| We/Wy analogowe | 4AI/4AO |
| Typ AI | 4-20mA (inne typy, takie jak E/E_/K/K_/S/S_/T/T_/J/J_ termopara/PT100/PT1000/NTC10K/NTC50K/NTC100K/0~10V/0~5V/0-20mA/ -5 V ~ 5 V / -10 V ~ 10 V można również wykonać) |
| Typ AO | 0~10V/ 0~5V/ 0-20mA/ -5V~5V/ -10V~10V (Uwaga: minus zajmie 2 AO dla każdego kanału) |
| Domyślna |
1 port programowania USB typu Mini B, 1 port programowania RS232; (Terminal interfejsu to żeński port myszy z 8 otworami), 2 porty COM RS485 |
| Oprogramowanie | Kompatybilny z PRACAMI 2 |
Instalacja:
![]()
-
Dgood product!