IO συμπαγές PLC 80 ψηφιακό DC24V NPN ελέγχου Rs485 MODBUS βιομηχανικό
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | CX3G-80MR/T |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | usd97-usd210 per piece |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000pcs/month |
IO συμπαγές βιομηχανικό PLC ελέγχου
,βιομηχανικό PLC ελέγχου Rs485 MODBUS
,ενότητα ελέγχου PLC DC24V NPN
80 ψηφιακό PLC ελέγχου IO συμπαγές Rs485 MODBUS βιομηχανικό
Πρότυπο: CX3G-80MR/T
Ψηφιακή εισαγωγή: 40
Ψηφιακή παραγωγή: 40 (παραγωγή ηλεκτρονόμων ή κρυσταλλολυχνιών)
προεπιλογή 6 κανάλια 1 μετρώντας εισαγωγή υψηλής ταχύτητας φάσης 60khz
η προεπιλογή 8 διοχετεύει την παραγωγή σφυγμού υψηλής ταχύτητας (4*100khz+4*10khz) εάν κρυσταλλολυχνία.
λιμένας COM 1rs232 +2rs485
* Αναλογική εισαγωγή: μέχρι 4 κανάλια που γίνονται.
Αναλογική παραγωγή: μέχρι 4 κανάλια που γίνονται.
Συμβατό σύστημα στο λογισμικό προγραμματισμού της Mitsubishi, όπως GX Works2, υπεύθυνος για την ανάπτυξη 8.52/8.86 GX έκδοση.
Τυποποιημένο DC24V NPN.
Το ύφος PNP θα μπορούσε να προσαρμοστεί.
| Πρότυπο | CX3G-80MR/T |
| Διάσταση | 290*90*36mm |
| Μέγεθος διακοπής | 282*99mm |
| Εγκατάσταση | Σταθερές εγκατάσταση και DIN-ράγα τρυπών (35mm) |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα |
Η υποστήριξη διακόπτει, γραμμική παρεμβολή τόξων, αυτόματος-συντονισμός PID. 32K ικανότητα προγράμματος, επισχετικός κατάλογος 32K |
| I/O επίπεδο |
Εισαγωγή: Παθητικό NPN, δημόσιο τερματικό που απομονώνεται Παραγωγή κρυσταλλολυχνιών: NPN | Παραγωγή ηλεκτρονόμων: Κανονικά ανοικτή ξηρά επαφή |
| Ψηφιακό I/O | 40DI/40DO |
| Δακτυλογραφεί |
Παραγωγή ηλεκτρονόμων (ο Κ.): ανώτατο φορτίο 5A |
| Υπολογισμός υψηλής ταχύτητας |
Ενιαία φάση 6 κανάλι 60KHz, ή 2 αβ 60KHz + 1 αβ 10KHz, ή 2 ABZ 60KHz + 1 φάση 10 αβ KHz |
| Σφυγμός υψηλής ταχύτητας | 8 κανάλια, y0-Y3 είναι 100KHz, Y4-Y7 είναι 10KHz |
| Μεγάλη ταχύτητα που μετρά + μεγάλος σφυγμός < 480KHz=""> | |
| Αναλογικό I/O | 4AI/4AO |
| Τύπος AI | 4-20mA (άλλος τύπος όπως το θερμοηλεκτρικό ζεύγος E/E_/K/K_/S/S_/T/T_/J/J_/PT100/PT1000/NTC10K/NTC50K/NTC100K/0~10V/0~5V/0-20mA/-5V~5V/-10V~10V μπορεί επίσης να γίνει) |
| Τύπος AO | 0~10V/0~5V/0-20mA/-5V~5V/-10V~10V (σημείωση: αρνητικός θα καταλάβει 2 AO για κάθε κανάλι) |
| Προεπιλογή |
1 μίνι λιμένας προγραμματισμού τύπων Β USB, 1 λιμένας προγραμματισμού RS232 (Το τερματικό διεπαφών είναι θηλυκός λιμένας ποντικιών με 8 τρύπες), 2 λιμένες COM RS485 |
| Λογισμικό | Συμβατό σύστημα με τις ΕΡΓΑΣΙΕΣ 2 |
Εγκατάσταση:
![]()
-
Dgood product!