Coolmay TK6043FH Ekran dotykowy Modbus HMI Mały panel dotykowy HMI
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | TK6043FH |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Cena: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość zaopatrzenia: | 1000 sztuk dziennie |
Ekran dotykowy Coolmay Modbus HMI
,mały ekran dotykowy Modbus HMI
,panel dotykowy Modbus HMI
Coolmay TK6043FH Mały kolorowy panel dotykowy ModbusHMI
Pakiet będzie zawierał
* 1 zestaw urządzenia (kolor szary) i kabla (domyślnie kabel typu C)
* Oprogramowanie i instrukcje są bezpłatne.Są one dostępne na naszej stronie internetowej lub prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży w celu uzyskania linków do pobrania.
Notatka:
(1) Urządzenie zawiera funkcje poniżej
-
Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala
-
Port RS232, RS485
-
Obsługuje modbus, wolny port i wspólny protokół komunikacyjny PLC;
(2) 1 zestaw kabli jest bezpłatny.Dodatkowe kable prosimy zamawiać w naszym sklepie.
Specyfikacje TK6043FH
| Wymiar | 134*102*36mm |
| Rozmiar wycięcia | 120*94mm |
| Rozmiar wyświetlacza | 97*56mm |
| Waga | Ok.0,33 kg |
| Wyświetlacz | 4,3-calowy wyświetlacz TFT |
| Rezolucja | 480*272 pikseli |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 400:01:00 |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Czas podświetlenia | 60 000 godzin |
| Kolor wyświetlacza | 65536 kolorów |
| Typ dotykowy | 4-przewodowy panel rezystancyjny |
| ROM | 64 MB |
| Baran | NOR Flash 8 MB |
| procesor | 32-bitowy procesor 408 MHz |
| Pobierz port | Typ-C, RS232, RS485 |
| Port COM | 1 RS232, 1 RS485 |
| Opcjonalny | 1 WIFI (zajmuje domyślny port RS485) |
| Protokół | Obsługa MODBUS, wolnego portu i wspólnego protokołu komunikacyjnego PLC; |
| Kalendarz | TAk |
| Napięcie wejściowe | 12-24VDC±10%<150mA @ 24VDC |
| Konsumpcja | 72mA/24V |
| Klasa ochrony | IP65 (panel przedni) |
| Temperatura | Środowisko otoczenia: 0~50 ℃ Środowisko przechowywania: -20~70 ℃ |
| Wilgotność | 20%~90% wilgotności względnej |
| Orzecznictwo | CE |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie do programowania CoolMay mView HMI |
![]()
Często zadawane pytania:
P: Czy udzielacie gwarancji na ładunek?
Tak, udzielamy gwarancji na wszystkie towary.
P: Czy Coolmay może zapewnić wsparcie techniczne?
Odp .: Działamy w tej dziedzinie od ponad 12 lat.Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, a udzielimy porad naszych inżynierów, aby pomóc Ci rozwiązać problem.
P: Czy Coolmay przechowuje tylko zapasy lub handel?
Posiadamy dużą ilość magazynów.Przechowuj dużą ilość towaru w magazynie, aby zapewnić szybką dostawę.
P: Jakie jest twoje MOQ?
Odp.: Zapewniamy niewielką ilość zamówienia na każdy przedmiot, w zależności od konkretnego zamówienia!
P: Jak nawiązać długoterminową relację z naszą firmą?
1. Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjne ceny, aby zapewnić interesy naszych klientów;
2. Szanujemy każdego klienta jako naszego przyjaciela, prowadzimy interesy w dobrej wierze i zaprzyjaźniamy się z nimi, bez względu na to, skąd pochodzą.
-
Dgood product!