Μικρή επιτροπή αφής μεγέθους HMI οθόνης αφής Coolmay TK6043FH Modbus HMI
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | TK6043FH |
| MOQ: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 1000 PC ανά ημέρα |
Οθόνη αφής Modbus HMI Coolmay
,Μικρή οθόνη αφής Modbus HMI
,Επιτροπή αφής Modbus HMI
Μικρή επιτροπή αφής χρώματος ModbusHMI μεγέθους Coolmay TK6043FH
Το packagewill περιλαμβάνει
* 1 σύνολο συσκευής (γκρίζο χρώμα) και καλωδίου (καλώδιο τύπος-γ ως προεπιλογή)
* Το λογισμικό και τα εγχειρίδια είναι δωρεάν. Είναι διαθέσιμοι στον ιστοχώρο μας ή παρακαλώ έρχονται σε επαφή με την ομάδα πωλήσεών μας για μεταφορτώνουν τις συνδέσεις.
Σημείωση:
(1) η συσκευή περιλαμβάνει τις λειτουργίες κατωτέρω
-
οθόνη επαφής χρώματος 4,3 ίντσας
-
RS232, λιμένας RS485
-
Modbus υποστήριξης, ελεύθερος λιμένας και κοινό πρωτόκολλο επικοινωνίας PLC
(2) 1 σύνολο καλωδίων είναι δωρεάν. Παρακαλώ διατάξτε στο κατάστημά μας για τα πρόσθετα καλώδια.
Προδιαγραφές TK6043FH
| Διάσταση | 134*102*36mm |
| Μέγεθος διακοπής | 120*94mm |
| Μέγεθος επίδειξης | 97*56mm |
| Βάρος | Περ. 0,33 κλ |
| Επίδειξη | 4.3» TFT |
| Ψήφισμα | 480*272 εικονοκύτταρα |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m ² |
| Αναλογία αντίθεσης | 400:01:00 |
| Backlight | Οδηγήσεις |
| Χρόνος Backlight | 60.000 ώρες |
| Χρώμα επίδειξης | 65536 χρώματα |
| Τύπος αφής | 4-καλώδιο ανθεκτική επιτροπή |
| ROM | 64MB |
| RAM | ΟΥΤΕ λάμψη 8MB |
| ΚΜΕ | τριανταδυάμπιτη ΚΜΕ 408MHz |
| Μεταφορτώστε το λιμένα | Τύπος-γ, RS232, RS485 |
| Λιμένας COM | 1 RS232, 1 RS485 |
| Προαιρετικός | 1 WIFI (καταλάβετε το λιμένα προεπιλογής RS485) |
| Πρωτόκολλο | Υποστήριξη MODBUS, ελεύθερος λιμένας και κοινό πρωτόκολλο επικοινωνίας PLC |
| Ημερολόγιο | Ναι |
| Τάση εισαγωγής | 1224VDC±10%<150ma> |
| Κατανάλωση | 72mA/24V |
| Κατηγορία προστασίας | IP65 (μέτωπο - επιτροπή) |
| Θερμοκρασία | Περιβαλλοντικό περιβάλλον: 0~50℃ περιβάλλον αποθήκευσης: -20~70℃ |
| Υγρασία | 20%~90% RH |
| Πιστοποίηση | CE |
| Λογισμικό | Λογισμικό προγραμματισμού CoolMay mView HMI |
![]()
FAQ:
Q: Παρέχετε μια εξουσιοδότηση φορτίου;
Ναι, παρέχουμε την εξουσιοδότηση σε όλα τα αγαθά.
Q: Μπορεί Coolmay να παρέχει τη τεχνική υποστήριξη;
Α: Ήμαστε σε αυτόν τον τομέα για περισσότερο από 12 έτη. Εάν να έχοντας οποιεσδήποτε ερωτήσεις, παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με και θα παράσχουμε τις συμβουλές από τους μηχανικούς μας για να σας βοηθήσουμε να λύσετε το πρόβλημα.
Q: Coolmay κρατά τον κατάλογο ή το εμπόριο μόνο;
Έχουμε έναν μεγάλο αριθμό αποθηκών εμπορευμάτων. Κρατήστε τα αγαθά ενός μεγάλου ποσού στην αποθήκη εμπορευμάτων για να εξασφαλίσετε γρήγορη παράδοση.
Q: Ποιο είναι MOQ σας;
Α: Παρέχουμε σε σας μια μικρή ποσότητα διαταγής για κάθε στοιχείο, ανάλογα με τη συγκεκριμένη διαταγή σας!
Q: Πώς κάνετε μια μακροπρόθεσμη σχέση με την επιχείρησή μας;
1. Διατηρούμε την καλή ποιότητα και τις ανταγωνιστικές τιμές για να εξασφαλίσουμε τα συμφέροντα των πελατών μας
2. Σεβόμαστε κάθε πελάτη δεδομένου ότι ο φίλος μας, κάνουμε επιχειρήσεις καλόπιστα, και κάνουμε τους φίλους με τους, οπουδήποτε και να προέρχονται από.
-
Dgood product!