Coolmay TK6043FH Modbus HMI Dokunmatik Ekran Küçük Boy HMI Dokunmatik Panel
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | TK6043FH |
| Adedi: | 1 ünite |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Koşulları: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | günde 1000 adet |
Coolmay Modbus HMI Dokunmatik Ekran
,Küçük Modbus HMI Dokunmatik Ekran
,Modbus HMI Dokunmatik Panel
Coolmay TK6043FH Küçük Boy ModbusHMI Renkli Dokunmatik Panel
Paket şunları içerecektir
* 1 takım cihaz (gri renk) ve kablo (varsayılan olarak C Tipi kablo)
* Yazılım ve kılavuzlar ücretsizdir.Web sitemizde mevcuttur veya indirme bağlantıları için lütfen satış ekibimizle iletişime geçin.
Not:
(1) Cihaz aşağıdaki işlevleri içerir:
-
4.3 inç renkli dokunmatik ekran
-
RS232, RS485 bağlantı noktası
-
Modbus, serbest bağlantı noktası ve ortak PLC iletişim protokolünü destekler
(2) 1 takım kablo ücretsizdir.İlave kablolar için lütfen mağazamızdan sipariş verin.
TK6043FH'nin Özellikleri
| Boyut | 134*102*36mm |
| kesme boyutu | 120*94mm |
| Ekran boyutu | 97*56mm |
| Ağırlık | Yaklaşık.0,33 kg |
| Görüntülemek | 4.3" |
| Çözünürlük | 480*272 piksel |
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 400:01:00 |
| arka ışık | LED |
| Aydınlatma süresi | 60.000 saat |
| Ekran rengi | 65536 renk |
| Dokunmatik tip | 4 telli dirençli panel |
| ROM | 64 MB |
| Veri deposu | VEYA Flaş 8MB |
| İşlemci | 32bit CPU 408MHz |
| bağlantı noktası indir | Tip-C, RS232, RS485 |
| COM bağlantı noktası | 1 RS232, 1 RS485 |
| İsteğe bağlı | 1 WIFI (varsayılan RS485 portunu işgal et) |
| Protokol | MODBUS, serbest bağlantı noktası ve ortak PLC iletişim Protokolünü destekler |
| Takvim | Evet |
| Giriş gerilimi | 12-24VDC±%10<150mA @ 24VDC |
| Tüketim | 72mA/24V |
| Koruma Sınıfı | IP65 (ön panel) |
| Sıcaklık | Ortam ortamı: 0~50℃ Depolama ortamı: -20~70℃ |
| Nem | %20~%90 Bağıl Nem |
| sertifika | CE |
| Yazılım | CoolMay mView HMI programlama yazılımı |
![]()
SSS:
S: Kargo garantisi veriyor musunuz?
Evet, tüm mallar için garanti veriyoruz.
S: Coolmay teknik destek sağlayabilir mi?
C: 12 yıldan fazla bir süredir bu alandayız.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; sorunu çözmenize yardımcı olmak için mühendislerimizden önerilerde bulunacağız.
S: Coolmay envanter mi tutuyor yoksa sadece ticaret mi yapıyor?
Çok sayıda depomuz var.Hızlı teslimatı sağlamak için depoda çok miktarda mal bulundurun.
S: MOQ'unuz nedir?
C: Özel siparişinize bağlı olarak size her ürün için küçük bir sipariş miktarı sağlıyoruz!
S: İşimizle nasıl uzun vadeli bir ilişki kurarsınız?
1. Müşterilerimizin çıkarlarını sağlamak için kaliteli ve rekabetçi fiyatları koruyoruz;
2. Her müşteriye arkadaşımız olarak saygı duyarız, iyi niyetle iş yaparız ve nereden gelirse gelsin onlarla arkadaş oluruz.
-
Dgood product!