IP65 RS485 Przemysłowy panel dotykowy HMI W pełni funkcjonalne elementy do edycji
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | MT6100HA |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Cena: | Details Need To Be Negotiated |
| Warunki płatności: | TT, Paypal, Western Union, karta kredytowa |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Przemysłowy panel dotykowy RS485 HMI
,przemysłowy panel dotykowy HMI IP65
,elementy do edycji panelu operatorskiego HMI
Panel sterowania HMI Precyzyjne, w pełni funkcjonalne komponenty edycyjne
Pakiet:
- 1 zestaw urządzenia (kolor szary) i kabli
- Oprogramowanie i instrukcje są bezpłatne.Są one dostępne na naszej stronie internetowej lub prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży w celu uzyskania linków do pobrania.
Szybki szczegół:
- Rezystancyjny panel dotykowy o wysokiej precyzji i niezawodności.
- Prawdziwy kolorowy wyświetlacz 60 000 TFT, wszystkie serie obsługują wyświetlacz pionowy.
- Obsługa obrazów statycznych w dowolnym formacie i animacji GIF
- Obsługuje wszystkie czcionki w systemie Windows
- Zapewnij dużą liczbę bibliotek wektorowych i bibliotek komponentów
- Dźwięk przycisków i dźwięk alarmu można ustawić samodzielnie
- Wygodne komponenty do rysowania i w pełni funkcjonalne komponenty do edycji pozwalają użytkownikom szybko projektować ekrany do woli
- Wielojęzyczny, obsługa wyświetlania wielu języków na tym samym ekranie i funkcja tłumacza
- Wiele protokołów komunikacyjnych, obsługuje każdy port komunikacyjny w celu połączenia z wieloma kontrolerami.

Parametry szczegółowe
| Wymiar | 275*194*36mm |
| Rozmiar wycięcia | 261*180mm |
| Rozmiar wyświetlacza | 222*125mm |
| Waga (kg) | Około 0,7 kg |
| Wyświetlacz | 10.1” TFT |
| Rezolucja | 1024*600 |
| Jasność | 300cd/mm |
| Kontrast | 400:1 |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Czas podświetlenia | 60 000 godz |
| Kolor | 65535 |
| Berło | RS232/RS485 |
| Instalacja | Montaż panelowy |
| Poziom ochrony | IP65 (panel przedni) |
| Typ dotykowy | 4-przewodowy panel rezystancyjny |
| procesor | CORTEX A8 720MHz-1GHz |
| ROM | 128 MB |
| Baran | 128 MB |
| Protokół | Obsługa MODBUS, wolnego portu i wspólnego protokołu komunikacyjnego PLC; |
| Audio | Opcjonalny |
| Kalendarz | TAk |
Wskazówka:
Jak używać dysku U do eksportowania danych w krzywej danych historycznych ekranu dotykowego?
(1) Najpierw pobierz program ekranu dotykowego do uniwersalnej maszyny PLC HMI;
(2) Włóż dysk U na ekran dotykowy;
(3) Kliknij na wybór danych;
(4) Zgodnie z bazą danych wstępów/pobraniem na dysk U → wprowadź hasło 12345678;
(5) Pobierz kliknij tak;
(6) Pobierz pomyślnie kliknij Tak;
(7) Następnie odłącz dysk U i podłącz go do komputera, znajdź plik bufora (typ: plik bazy danych) na dysku U komputera i skopiuj ten plik na pulpit;
(8) Otwórz oprogramowanie do programowania ekranu dotykowego, znajdź przeglądarkę bazy danych, kliknij Tak, otwórz, znajdź plik bufora (typ: plik bazy danych) skopiowany na pulpit, kliknij otwórz i wyeksportuj EXCEL.
![]()
-
Dgood product!