IP65 RS485 βιομηχανικά HMI αφής τμήματα έκδοσης επιτροπής πλήρη χαρακτηρισμένα
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | MT6100HA |
| MOQ: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Details Need To Be Negotiated |
| Όροι πληρωμής: | TT, Paypal, Western Union, πιστωτική κάρτα |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100.000 μονάδες το μήνα |
RS485 βιομηχανική επιτροπή αφής HMI
,IP65 βιομηχανική επιτροπή αφής HMI
,Εκδοτική επιτροπή συστατικών HMI χειριστών
Πλήρης-χαρακτηρισμένα τμήματα έκδοσης πίνακα ελέγχου HMI υψηλή ακρίβεια
Συσκευασία:
- 1 σύνολο συσκευής (γκρίζο χρώμα) και καλωδίων
- Το λογισμικό και τα εγχειρίδια είναι δωρεάν. Είναι διαθέσιμοι στον ιστοχώρο μας ή παρακαλώ έρχονται σε επαφή με την ομάδα πωλήσεών μας για μεταφορτώνουν τις συνδέσεις.
Γρήγορη λεπτομέρεια:
- Ανθεκτική επιτροπή αφής με τη υψηλή ακρίβεια και την αξιοπιστία.
- Αληθινή επίδειξη χρώματος 60.000 TFT, όλη η κάθετη επίδειξη υποστήριξης σειράς.
- Στατικές εικόνες οποιος δήποτε-σχήματος υποστήριξης και ζωτικότητα GIF
- Υποστηρίζει όλες τις πηγές στα παράθυρα
- Παρέχετε έναν μεγάλο αριθμό διανυσματικών βιβλιοθηκών και συστατικών βιβλιοθηκών
- Ο ήχος κουμπιών και ο ήχος συναγερμών μπορούν να τεθούν από μόνοι σας
- Τα κατάλληλα τμήματα σχεδίων και τα πλήρης-χαρακτηρισμένα τμήματα έκδοσης επιτρέπουν στους χρήστες για να σχεδιάσουν γρήγορα τις οθόνες κατά βούληση
- Πολυγλωσσικός, υποστηρίξτε στην επίδειξη την πολλαπλάσια γλώσσα στην ίδια οθόνη, και έχει το ρόλο του μεταφραστή
- Τα πολλαπλάσια πρωτόκολλα commnuication, υποστηρίζουν κάθε λιμένα επικοινωνίας για να συνδέσουν με τους πολλαπλάσιους ελεγκτές.

Παράμετροι λεπτομέρειας
| Διάσταση | 275*194*36mm |
| Αποκόπτω το μέγεθος | 261*180mm |
| Μέγεθος επίδειξης | 222*125mm |
| Βάρος (κλ) | Appox.t 0,7 κλ |
| Επίδειξη | 10.1» TFT |
| Ψήφισμα | 1024*600 |
| Φωτεινότητα | 300cd/mm |
| Αντίθεση | 400:1 |
| Backlight | Οδηγήσεις |
| Χρόνος Backlight | 60.000 χ |
| Χρώμα | 65535 |
| Διεπαφή | RS232/RS485 |
| Εγκατάσταση | Μοντάρισμα επιτροπής |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 (μέτωπο - επιτροπή) |
| Τύπος αφής | 4-καλώδιο ανθεκτική επιτροπή |
| ΚΜΕ | ΦΛΟΙΟΣ A8 720MHz-1GHz |
| ROM | 128MB |
| RAM | 128MB |
| Πρωτόκολλο | Υποστήριξη MODBUS, ελεύθερος λιμένας και κοινό πρωτόκολλο επικοινωνίας PLC |
| Ακουστικός | Προαιρετικός |
| Ημερολόγιο | Ναι |
Άκρη:
Πώς να χρησιμοποιήσει το δίσκο του U για να εξαγάγει τα στοιχεία στην καμπύλη ιστορικών στοιχείων της οθόνης αφής;
(1) αρχικά μεταφορτώστε το πρόγραμμα οθόνης αφής στη μηχανή PLC HMI όλος--ένα
(2) παρεμβάλτε το δίσκο του U στην οθόνη αφής
(3) χτυπήστε στην επιλογή στοιχείων
(4) σύμφωνα με την αποδοχή η βάση δεδομένων/μεταφορτώνει στο δίσκο → του U πληκτρολογεί τον προσωπικό κωδικό 12345678
(5) μεταφορτώστε τον κρότο ναι
(6) μεταφορτώστε επιτυχώς τον κρότο ναι
(7) έπειτα αποσυνδέστε το δίσκο του U και τον συνδέστε με τον υπολογιστή, βρίσκει το αρχείο απομονωτών (τύπος: Το αρχείο βάσεων δεδομένων) στο δίσκο του U υπολογιστών, και αντιγράφει αυτό το αρχείο στον υπολογιστή γραφείου
(8) ανοίξτε το λογισμικό προγραμματισμού οθόνης αφής, βρίσκει τη μηχανή αναζήτησης βάσεων δεδομένων, χτυπά ναι, ανοικτός, βρίσκει το αρχείο απομονωτών (τύπος: Το αρχείο βάσεων δεδομένων) που αντιγράφεται στον υπολογιστή γραφείου, χτυπά ανοικτό, και την εξαγωγή EXCEL.
![]()
-
Dgood product!