IP65 RS485 Endüstriyel HMI Dokunmatik Panel Tam Özellikli Düzenleme Bileşenleri
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | MT6100HA |
| Adedi: | 1 ünite |
| Fiyat: | Details Need To Be Negotiated |
| Ödeme Koşulları: | TT, Paypal, Western Union, Kredi Kartı |
| Tedarik Yeteneği: | Aylık 100.000 birim |
RS485 Endüstriyel HMI Dokunmatik Panel
,IP65 Endüstriyel HMI Dokunmatik Panel
,Düzenleme Bileşenleri HMI Operatör Paneli
HMI Kontrol Paneli Yüksek Hassasiyetli Tam Özellikli Düzenleme Bileşenleri
paket:
- 1 takım cihaz (gri renk) ve kablolar
- Yazılım ve kılavuzlar ücretsizdir.Web sitemizde mevcuttur veya indirme bağlantıları için lütfen satış ekibimizle iletişime geçin.
Hızlı detay:
- Yüksek hassasiyet ve güvenilirliğe sahip dirençli dokunmatik panel.
- 60.000 TFT gerçek renkli ekran, tüm seriler dikey ekranı destekler.
- Herhangi bir formattaki statik görüntüleri ve GIF animasyonunu destekleyin
- Windows'taki tüm yazı tiplerini destekler
- Çok sayıda vektör kitaplığı ve bileşen kitaplığı sağlayın
- Düğme sesi ve alarm sesi kendiniz ayarlanabilir
- Kullanışlı çizim bileşenleri ve tam özellikli düzenleme bileşenleri, kullanıcıların istedikleri zaman ekranları hızlı bir şekilde tasarlamasına olanak tanır
- Çoklu dil, aynı ekranda birden fazla dili görüntüleme desteği ve çevirmen işlevine sahip
- Çoklu iletişim protokolleri, çoklu kontrolörlere bağlanmak için her bir iletişim portunu destekler.

Detay parametreleri
| Boyut | 275*194*36mm |
| Kesim Boyutu | 261*180mm |
| Ekran Boyutu | 222*125mm |
| Ağırlık (kg) | Yaklaşık 0,7 kg |
| Görüntülemek | 10.1” TFT |
| Çözünürlük | 1024*600 |
| Parlaklık | 300cd/mm |
| Zıtlık | 400:1 |
| arka ışık | LED |
| Aydınlatma süresi | 60.000 saat |
| Renk | 65535 |
| Arayüz | RS232/RS485 |
| Kurulum | Panel montajı |
| Koruma seviyesi | IP65 (Ön Panel) |
| Dokunmatik tip | 4 telli dirençli panel |
| İşlemci | CORTEX A8 720MHz-1GHz |
| ROM | 128MB |
| Veri deposu | 128MB |
| Protokol | MODBUS, serbest bağlantı noktası ve ortak PLC iletişim Protokolünü destekler |
| Ses | İsteğe bağlı |
| Takvim | Evet |
Uç:
Dokunmatik ekranın tarihsel veri eğrisindeki verileri dışa aktarmak için U diski nasıl kullanılır?
(1) Önce dokunmatik ekran programını PLC HMI hepsi bir arada makineye indirin;
(2) U diskini dokunmatik ekrana yerleştirin;
(3) Veri seçimine tıklayın;
(4) Kabul veritabanına/U diske indirmeye göre → 12345678 şifresini girin;
(5) İndir'e tıklayın evet;
(6) İndirme başarıyla Evet'e tıklayın;
(7) Ardından U diskini çıkarın ve bilgisayara takın, bilgisayarın U diskindeki Tampon dosyasını (tip: Veri Tabanı dosyası) bulun ve bu dosyayı masaüstüne kopyalayın;
(8) Dokunmatik ekran programlama yazılımını açın, veritabanı tarayıcısını bulun, Evet, aç'a tıklayın, masaüstüne kopyalanan Tampon dosyasını (tür: Veri Tabanı dosyası) bulun, aç'a tıklayın ve EXCEL'i dışa aktarın.
![]()
-
Dgood product!