De Aanrakingscomité van HMI de Weerstand biedende PLC LEIDENE Pixelsteun MODBUS van Backlight 800x480
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | TK6070FH |
| MOQ: | 1pc |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 100.000 PCs per maand |
Weerstand biedende Aanrakingscomité PLC
,De LEIDENE Aanrakingscomité van Backlight PLC
,800x480 het Comité van de pixelhmi Aanraking
HMI resistief aanraakpaneel 4-draads resistief paneel 800 * 480 pixels Ondersteuning MODBUS
Functies:
- Hoge precisie en hoge betrouwbaarheid resistief aanraakscherm
- Natuurlijk koelsysteem IP65 paneel beschermingsniveau LED-achtergrondverlichting
- Ingebouwd opslaggeheugen en eeuwigdurende kalender
- Zorg voor een groot aantal vectorgalerijen en zelfgebouwde galerijen
- Softwarefunctie getemperd en gepersonaliseerde coëxistentie
- Ondersteuning van meertalige, batch-vertaalfunctie
- Importeren en exporteren van batchgegevens en recepten
Specificatie
| Model | TK6070FH |
| Dimensie | 200*146*36mm |
| Weergave | 7 inch |
| Scherm grootte | 154*87mm |
| rom | NOCH Flash 16MB |
| processor | 32-bits CPU 408 MHz |
| Koppel | TYPE C, RS232, RS485 |
| Ethernet-poort | Optioneel |
| Protocol | RS232/485 ondersteunt MODBUS, vrije poort en gemeenschappelijk PLC-communicatieprotocol |
| Certificering | CE |
| Software | CoolMay TPWorks HMI-programmeersoftware |
Functiecodes ondersteund door HMI als Modbus-host
Functie nr. 01: lees de spoelstatus en verkrijg de huidige status van een groep logische spoelen (AAN/UIT)
Functie nr. 03: Lees registers en verkrijg de huidige binaire waarde in een of meer registers
Functie nr. 05: forceer een enkele spoel, forceer een logische spoel aan en uit (schrijfbit)
Functie nr. 06: Laad specifieke binaire waarden in een houdregister (schrijfregister)
Functie nr. 16: stel meerdere registers vooraf in, laad specifieke binaire waarden in een reeks continue registers (schrijf meerdere registers)![]()
FAQ
1) Bent u een fabrikant of een handelsonderneming?
Wij zijn al meer dan 16 jaar fabrikant van PLC, HMI, HMI PLC-combo en andere industriële producten, we hebben ingenieurs voor studie en ontwerp
en werknemers voor produceren en bedienen enz., We kunnen u one-stop-producten en -service ondersteunen.
2) Heeft u een CE-certificaat?
Ja, voor de producten die we hebben geëxporteerd, kunnen we de CE voor uw douane aanbieden.
3) Hoe lang duurt de levering?
Het hangt af van de bestelgegevens en meestal kunnen we de levering binnen 2-7 werkdagen na bevestiging van de betaling ondersteunen.
4) Betalingsvoorwaarden:
Wij accepteren TT Bankoverschrijving, Paypal, Creditcard op Alibab, Western Union ect.
![]()
65K het Configuratiescherm van TFT HMI
Het Configuratiescherm van TFT HMI
Het Configuratiescherm van 480*272 HMI
-
Dgood product!