Rezystancyjny panel dotykowy HMI PLC Podświetlenie LED 800x480 pikseli Obsługa MODBUS
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | TK6070FH |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Rezystancyjny panel dotykowy PLC
,podświetlany panel dotykowy PLC
,panel dotykowy HMI 800x480 pikseli
Rezystancyjny panel dotykowy HMI 4-przewodowy panel rezystancyjny 800 * 480 pikseli Obsługa MODBUS
Cechy:
- Rezystancyjny panel dotykowy o wysokiej precyzji i niezawodności
- Naturalny system chłodzenia Stopień ochrony panelu IP65 Podświetlenie LED
- Wbudowana pamięć i wieczny kalendarz
- Zapewnij dużą liczbę galerii wektorowych i samodzielnie zbudowanych galerii
- Funkcje oprogramowania oparte na szablonach i spersonalizowane współistnienie
- Obsługa wielu języków, funkcja tłumaczenia wsadowego
- Import i eksport danych partii i receptur
Specyfikacja
| Model | TK6070FH |
| Wymiar | 200*146*36mm |
| Wyświetlacz | 7 cali |
| Rozmiar wyświetlacza | 154*87mm |
| ROM | NOR Flash 16 MB |
| procesor | 32-bitowy procesor 408 MHz |
| Interfejs | TYP-C,RS232,RS485 |
| Port Ethernet | Opcjonalny |
| Protokół | RS232/485 obsługuje MODBUS, wolny port i wspólny protokół komunikacyjny PLC |
| Orzecznictwo | CE |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie CoolMay TPWorks HMI do programowania |
Kody funkcji obsługiwane przez HMI jako host modbus
Funkcja nr 01: Odczytaj status cewki i uzyskaj aktualny stan grupy cewek logicznych (ON/OFF)
Funkcja nr 03: Odczytaj rejestry trzymające i uzyskaj bieżącą wartość binarną w jednym lub większej liczbie rejestrów
Funkcja nr 05: Wymuś pojedynczą cewkę, wymuś włączenie i wyłączenie cewki logicznej (bit zapisu)
Funkcja nr 06: Załaduj określone wartości binarne do rejestru przechowywania (rejestr zapisu)
Funkcja nr 16: ustaw wiele rejestrów, załaduj określone wartości binarne do serii ciągłych rejestrów przechowywania (zapis wielu rejestrów)![]()
Często zadawane pytania
1) Jesteś producentem lub firmą handlową?
Jesteśmy producentem PLC, HMI, HMI PLC combo i innych produktów przemysłowych od ponad 16 lat, mamy inżynierów do badań i projektowania
i pracownicy do produkcji i obsługi itp., możemy wspierać Cię w kompleksowych produktach i usługach.
2) Czy posiadasz certyfikat CE?
Tak, dla produktów, które wyeksportowaliśmy, możemy zaoferować CE dla twoich zwyczajów.
3) Jak długo trwa dostawa?
Zależy to od szczegółów zamówienia i zazwyczaj możemy obsłużyć dostawę w ciągu 2-7 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.
4) Warunki płatności:
Akceptujemy przelew bankowy TT, Paypal, kartę kredytową na Alibab, Western Union ect.
![]()
-
Dgood product!