32K 100KHz Programowalny sterownik logiczny Terminal publiczny Izolowany modułowy PLC
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | CX3G-48MT |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Cena: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T / T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Programowalny sterownik logiczny 32K
,programowalny sterownik logiczny 100KHz
,modułowy sterownik PLC 32K
32K 100KHz Programowalny sterownik logiczny Terminal publiczny Izolowany modułowy PLC
Wydajność programu 32K Sterowanie przemysłowe Obsługa PLC Przerwanie pasywne NPN, izolowany terminal publiczny
Sterownik programowalny Coolmay PLC po raz pierwszy w innowacjach sprzętowych wykorzystuje technologię separacji mocy.Jest ultra-cienki, niskotemperaturowy, szybkie rozpraszanie ciepła, stabilny i niezawodny, sterownik PLC jest wysoce zintegrowany z analogiem i temperaturą, mocny, łatwy w użyciu, oszczędność kosztów i miejsca oraz elastyczność.Ma wysoką wydajność i może być używany w różnych sytuacjach wymagających sterowania PLC bez zewnętrznych modułów rozszerzeń PLC.
Parametr:
| Wymiar | 200 * 90 * 36 mm |
| Rozmiar wycięcia | 192 * 99 mm |
| Instalacja | Naprawiono instalację w otworze i szynę DIN (35 mm) |
| funkcje | Obsługa przerwania, liniowa interpolacja łuku, automatyczne dostrajanie PID.Pojemność programu 32K, rejestr trwały 32K |
| Poziom we / wy | Wejście: pasywne NPN, izolowany terminal publiczny |
| Cyfrowe I / O | 24DI / 24DO |
| NALEŻY wpisać i załadować | Tranzystor MT: 0,5 A / punkt, 0,8 A / 4 punkty COM, 1,6 A / 8 punktów COM; |
| Szybkie liczenie | Jednofazowe 6 kanałów 60 KHz lub 2 AB 60 KHz + 1 AB 10 KHz lub 2 ABZ 60 KHz + 1 AB faza 10 KHz |
| Impuls o dużej szybkości | 8 kanałów, Y0-Y3 to 100 KHz, Y4-Y7 to 10 KHz |
| Szybkie liczenie + szybki impuls <480 KHz | |
Analogowe we / wy | 8AI / 4AO |
Typ AI | Typ E / E_ / K / K_ / S / S_ / T / T_ / J / J_ termopara / PT100 / PT1000 / NTC10K / NTC50K / NTC100K / |
Typ AO | 0 ~ 10 V / 0 - ~ 5 V / 0 ~ 20 mA / 4 ~ 20 mA |
| Domyślna | 1 port USB do programowania Mini typu B, 1 port programowania RS232 (terminal interfejsu to żeński port myszy z 8 otworami), 2 porty RS485 COM |
| Opcjonalny | Domyślne 2 porty RS485 COM można dostosować jako |
| Oprogramowanie | Kompatybilny z GX WORKS 2 |
Funkcje:
1. Struktura: Wysoce zintegrowana, zwarta konstrukcja, oszczędność kosztów i oszczędność miejsca.
2. Oprogramowanie do programowania: Kompatybilny z GX WORKS 2.
3. Wejście:
Ilość przełączana: 24 wejścia cyfrowe (pasywne NPN, izolacja zacisków publicznych).
Ilość analogowa: 8 wejść AD.
Opcjonalnie: termopara typu EKSTJ / PT100 / PT1000 / NTC10K / NTC50K / NTC100K / 0 ~ 10 V / 0 ~ 5 V / 0 ~ 20 mA / 4-20 mA / -5 V ~ 5 V / -10 V ~ 10 V lub typ mieszany i inne specjalne specyfikacje (termopara obsługuje ujemną temperaturę).
4. Szybkie wejście zliczające: 6-kanałowe, jednofazowe 60 kHz szybkie zliczanie lub 2-kanałowe AB (Z), faza 60 kHz + 1 kanał AB, faza 10 kHz.
5. Wynik:
Ilość przełączana: 24-kanałowe wyjście tranzystorowe (maksymalne obciążenie 500 mA) lub przekaźnikowe (maksymalne obciążenie 5 A) lub mieszane.
Ilość analogowa: można wybrać 4 wyjścia DA.
Opcjonalnie: 0-10V / 0-5V / 0-20mA / 4-20mA / -5V ~ 5V / -10V ~ 10V lub mieszane (2DA przez 1 minutę).
6. Impuls o dużej szybkości: Obsługa 8-kanałowego wyjścia impulsowego (Y0-Y3 to 100 KHz, Y4-Y7 to 10 KHz; szybkie liczenie + suma szybkiego impulsu nie może przekraczać 480 KHz).
7. Komunikacja: Obsługa komunikacji RS485, portu RS232 i CAN 2.0A / B (opcjonalnie programowanie protokołu portu / protokołu MODBUS / protokołu RS / protokołu płyty BD).
8. Szyfrowanie programu: Obsługuj specjalne szyfrowanie PLC, całkowicie zabraniaj czytania programu, chroń prawa intelektualne i interesy inżynierów i producentów.
9. Filtrowanie sygnałów: Obsługuje ustawienie czasu filtrowania sygnału wejściowego, domyślny czas filtrowania 10 ms (regulowany zakres 6-60 ms).
![]()
-
Dgood product!