32K 100KHz Programlanabilir Mantıksal Denetleyici Genel Terminal İzole Modüler PLC
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | CX3G-48MT |
| Adedi: | 1 ünite |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Koşulları: | T / T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100.000 adet |
32K Programlanabilir Mantıksal Denetleyici
,100KHz Programlanabilir Mantıksal Denetleyici
,32K modüler plc
32K 100KHz Programlanabilir Mantıksal Denetleyici Genel Terminal İzole Modüler PLC
32K Program Kapasitesi Endüstriyel Kontrol PLC Desteği Kesinti Pasif NPN, İzole Açık Terminal
Coolmay PLC programlanabilir kontrolör, donanım yeniliğinde ilk kez güç ayırma teknolojisini benimser.Ultra ince, düşük ısı, hızlı ısı dağılımı, kararlı ve güvenilir, PLC, analog ve sıcaklık ile son derece entegre, güçlü, kullanımı kolay, maliyet ve yerden tasarruf sağlayan ve esnektir.Güçlü performansa sahiptir ve harici PLC genişletme modülleri olmadan PLC kontrolü gerektiren çeşitli durumlarda kullanılabilir.
Parametre:
| Boyut | 200 * 90 * 36 mm |
| Kesim boyutu | 192 * 99 mm |
| Kurulum | Sabit delik montajı ve DIN-Ray (35mm) |
| Özellikleri | Kesmeyi, doğrusal ark enterpolasyonunu, PID otomatik ayarlamayı destekleyin.32K program kapasitesi, 32K kalıcı yazmaç |
| I / O seviyesi | Giriş: Pasif NPN, halka açık terminal izole |
| Dijital G / Ç | 24DI / 24DO |
| DO tipi ve yükleme | Transistör MT: 0.5A / nokta, 0.8A / 4 nokta COM, 1.6A / 8 nokta COM; |
| Yüksek hızlı sayma | Tek fazlı 6 kanal 60KHz veya 2 AB 60KHz + 1 AB 10KHz veya 2 ABZ 60KHz + 1 AB fazı 10 KHz |
| Yüksek hızlı nabız | 8 kanal, Y0-Y3 100KHz, Y4-Y7 10KHz'dir |
| Yüksek hızlı sayma + yüksek hızlı darbe <480KHz | |
Analog G / Ç | 8AI / 4AO |
AI türü | Tip E / E_ / K / K_ / S / S_ / T / T_ / J / J_ termokupl / PT100 / PT1000 / NTC10K / NTC50K / NTC100K / |
AO türü | 0 ~ 10V / 0- ~ 5V / 0 ~ 20mA / 4 ~ 20mA |
| Varsayılan | 1 Mini tip B USB programlama portu, 1 RS232 programlama portu (Arayüz terminali 8 delikli fare dişi portudur), 2 RS485 COM portu |
| İsteğe bağlı | Varsayılan 2 RS485 COM bağlantı noktası şu şekilde özelleştirilebilir: |
| Yazılım | GX WORKS 2 ile uyumlu |
Özellikleri:
1. Yapısı: Son derece entegre, kompakt yapı, maliyet tasarrufu ve yerden tasarruf.
2. Programlama yazılımı: GX WORKS 2 ile uyumludur.
3. Giriş:
Anahtarlama miktarı: 24 dijital giriş (pasif NPN, genel terminal izolasyonu).
Analog miktar: 8 AD girişi.
İsteğe bağlı: EKSTJ tipi termokupl / PT100 / PT1000 / NTC10K / NTC50K / NTC100K / 0 ~ 10V / 0 ~ 5V / 0 ~ 20mA / 4-20mA / -5V ~ 5V / -10V ~ 10V veya karışık tip ve diğer özel özellikler (termokupl negatif sıcaklığı destekler).
4. Yüksek hızlı sayım girişi: 6 kanallı tek fazlı 60KHz yüksek hızlı sayma veya 2 kanallı AB (Z) fazı 60KHz + 1 kanallı AB fazı 10KHz.
5. Çıktı:
Anahtarlama miktarı: 24 kanallı transistör çıkışı (maksimum yük 500mA) veya röle çıkışı (maksimum yük 5A) veya karışık.
Analog miktar: 4 DA çıkışı seçilebilir.
Opsiyonel: 0-10V / 0-5V / 0-20mA / 4-20mA / -5V ~ 5V / -10V ~ 10V veya karışık tip (1 dakika voltaj için 2DA).
6. Yüksek hızlı darbe: Destek 8 kanallı darbe çıkışı (Y0-Y3 100KHz, Y4-Y7 10KHz; yüksek hızlı sayma + yüksek hızlı darbe toplamı 480KHz'yi geçemez).
7. İletişim: Destek RS485 iletişimi, RS232 bağlantı noktası ve CAN 2.0A / B (isteğe bağlı programlama port protokolü / MODBUS protokolü / RS protokolü / BD kartı protokolü).
8. Program şifreleme: PLC özel şifrelemesini destekleyin, programı okumayı tamamen yasaklayın, mühendislerin ve üreticilerin fikri haklarını ve çıkarlarını koruyun.
9. Sinyal filtreleme: Giriş sinyali filtreleme süresi ayarını destekleyin, filtreleme süresi varsayılan 10ms (ayarlanabilir aralık 6-60ms).
![]()
-
Dgood product!