Muti Download Port Panel wyświetlacza HMI 24VDC 32-bitowy procesor klasy przemysłowej
| Nazwa marki: | COOLMAY |
| Numer modelu: | TK6043FH |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | USD 38-48 per set |
| Warunki płatności: | T / T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 zestawów miesięcznie |
32-bitowy panel wyświetlacza HMI
,panel wyświetlacza HMI 24 V DC
,wyświetlacz HMI 24 V DC
Muti Download Port Panel wyświetlacza HMI 24VDC 32-bitowy procesor klasy przemysłowej
Muti Download Port Panel sterowania HMI 24VDC IP65 Klasa ochrony 32-bitowy procesor klasy przemysłowej
Interfejs człowiek-maszyna serii TK wykorzystuje oprogramowanie Coolmay „mView”.„MView” to stabilne i niezawodne oprogramowanie do programowania interfejsów człowiek-maszyna do zastosowań przemysłowych.Niezależny, oryginalny projekt systemu, prędkość działania została zwiększona o 200%, a zużycie pamięci zmniejszone o 50%.
| Rozmiar wyświetlacza | 97 * 56 mm |
| Pokaz | 4,3-calowy wyświetlacz TFT |
| Jasność | 400 cd / m² |
| Współczynnik kontrastu | 400: 01: 00 |
| Podświetlenie | DOPROWADZIŁO |
| Czas podświetlenia | 60 000 godzin |
| Typ dotykowy | Panel rezystancyjny 4-przewodowy |
| ROM | NOR Flash 8 MB |
| Baran | 64MB |
| Pobierz port | Typ C, RS232, RS485 |
| Port COM | 1 RS232, 1 RS485 |
| Opcjonalny | 1 WIFI (zajmuje domyślny port RS485) |
| Protokół | Obsługa protokołu MODBUS, wolnego portu i wspólnego protokołu komunikacyjnego PLC |
| Kalendarz | tak |
| Napięcie wejściowe | 12-24 VDC ± 10% <150 mA przy 24 VDC |
| Konsumpcja | 72 mA / 24 V. |
| Klasa ochrony | IP65 (panel przedni) |
| Temperatura | Środowisko otoczenia: 0 ~ 50 ℃ Środowisko przechowywania: -20 ~ 70 ℃ |
| Wilgotność | 20% ~ 90% wilgotności względnej |
| Orzecznictwo | CE |
Funkcja:
Obsługuje wiele protokołów komunikacyjnych i może komunikować się z ponad 200 sterownikami PLC i sterownikami dostępnymi na rynku.Stopień ochrony panelu IP65, 65K TFT.Nowy wyświetlacz LCD o wysokiej jasności i wysokim kontraście zapewnia bogaty i kolorowy interfejs obsługi.Opcjonalna sieć WIFI.Standardowy protokół komunikacji bezprzewodowej 802.11b / g / n;wygodna funkcja przesyłania / pobierania oprogramowania konfiguracyjnego przez kabel sieciowy.Lekki osadzony.Można go łatwo zainstalować w różnych złożonych środowiskach aplikacji przemysłowych.Powłoka konforemna chroni matrycę.W różnych trudnych warunkach przemysłowych jest bardziej skuteczny w przypadku uderzeń, wilgoci, wysokich i niskich temperatur oraz korozji chemicznej.Integruje bogactwo interfejsów przemysłowych, takich jak RS232, RS485, USB2.0, WIFI i Ethernet.Wbudowany wysokowydajny 32-bitowy procesor klasy przemysłowej 408 MHz.Działa szybko, ma wysoką wydajność przetwarzania danych i silną zdolność przeciwdziałania zakłóceniom.Aktualizacja bezpieczeństwa danych.Ta seria HM1 obsługuje funkcję zarządzania hasłami.Użytkownicy mogą ustawiać hasła dla określonych rejestrów, przycisków i ekranów oraz dodawać uprawnienia, aby zapewnić bezpieczeństwo danych.
![]()
-
Dgood product!