Muti İndirme Bağlantı Noktası HMI Ekran Paneli 24VDC 32Bit Endüstriyel Sınıf CPU
| Marka Adı: | COOLMAY |
| Model Numarası: | TK6043FH |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 38-48 per set |
| Ödeme Koşulları: | T / T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Aylık 100.000 Takım |
32Bit HMI Ekran Paneli
,24VDC HMI Ekran Paneli
,24VDC HMI Ekranı
Muti İndirme Bağlantı Noktası HMI Ekran Paneli 24VDC 32Bit Endüstriyel Sınıf CPU
Muti İndirme Bağlantı Noktası HMI Kontrol Paneli 24VDC IP65 Koruma Sınıfı 32Bit Endüstriyel Sınıf CPU
TK serisi İnsan-makine arayüzü Coolmay yazılımı "mView" kullanır."MView", endüstriyel durumlar için kararlı ve güvenilir bir insan-makine arayüzü programlama yazılımı setidir.Bağımsız orijinal sistem tasarımı, çalışma hızı% 200 artırılır ve bellek kullanımı% 50 azaltılır.
| Ekran boyutu | 97 * 56 mm |
| Görüntüle | 4,3 "TFT |
| Parlaklık | 400 cd / m² |
| Kontrast Oranı | 400: 01: 00 |
| Arka ışık | LED |
| Aydınlatma süresi | 60.000 saat |
| Dokunmatik tip | 4 telli dirençli panel |
| ROM | NOR Flash 8MB |
| Veri deposu | 64 MB |
| İndirme bağlantı noktası | C Tipi, RS232, RS485 |
| COM bağlantı noktası | 1 RS232, 1 RS485 |
| İsteğe bağlı | 1 WIFI (varsayılan RS485 bağlantı noktasını kullanır) |
| Protokol | MODBUS, boş port ve ortak PLC iletişim protokolünü destekleyin |
| Takvim | Evet |
| Giriş gerilimi | 12-24VDC ±% 10 <150mA @ 24VDC |
| Tüketim | 72mA / 24V |
| Koruma Sınıfı | IP65 (ön panel) |
| Sıcaklık | Ortam ortamı: 0 ~ 50 ℃ Depolama ortamı: -20 ~ 70 ℃ |
| Nem | % 20 ~% 90 bağıl nem |
| Sertifikasyon | CE |
Özellik:
Birden fazla iletişim protokolünü destekler ve piyasadaki 200'den fazla PLC ve denetleyici ile iletişim kurabilir.IP65 panel koruma sınıfı, 65K TFT.Yeni yüksek parlaklıklı, yüksek kontrastlı ekran LCD, zengin ve renkli bir işletim arayüzü sağlar.İsteğe bağlı WIFI.802.11b / g / n kablosuz iletişim standart protokolü;ağ kablosu aracılığıyla uygun konfigürasyon yazılımı yükleme / indirme işlevi.Gömülü hafif.Çeşitli karmaşık endüstriyel uygulama ortamlarına kolayca kurulabilir.Konformal kaplama matrisi korur.Çeşitli zorlu endüstriyel ortamlarda darbeye, neme, yüksek ve düşük sıcaklıklara ve kimyasal korozyona karşı daha etkilidir.RS232, RS485, USB2.0, WIFI ve Ethernet gibi çok sayıda endüstriyel arabirimi entegre eder.Yerleşik 408MHz yüksek performanslı 32Bit endüstriyel sınıf CPU.Hızlı çalışır, yüksek veri işleme verimliliğine ve güçlü parazit önleme özelliğine sahiptir.Veri güvenliği yükseltmesi.Bu HM1 serisi, şifre yönetimi işlevini destekler.Kullanıcılar belirli kayıtlar, düğmeler ve ekranlar için parolalar ayarlayabilir ve veri güvenliğini sağlamak için izinler ekleyebilir.
![]()
-
Dgood product!