HMI PLC All In One με 6 κανάλια 60K χρωματική οθόνη και μονοφασικό πίνακα ελέγχου αυτοματισμού PLC
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | QM3G-43FH |
| MOQ: | 1 κομμάτι |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 15000 μονάδες την εβδομάδα |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
ΚΙΝΑ, GONGDONG
Πιστοποίηση:
CE
Θύρα COM:
1x TYPE-C, 1x RS232, 1x RS485
τύπου ΑΟ:
-0~10V /0~5V -0~20mA/ 4~20mA Μικτό
AI/AO:
2/1 ή 4/2 (Μέγιστο 3AI εάν εισόδους θερμοστοιχείου)
Κατανάλωση ρεύματος:
4-6w
Συσκευασία λεπτομέρειες:
χαρτοκιβώτιο
Δυνατότητα προσφοράς:
15000 μονάδες την εβδομάδα
Επισημαίνω:
Πίνακας ελέγχου αυτοματισμού HMI PLC
,60K Colors PLC HMI All In One
,Colors Screen PLC HMI All In One
Περιγραφή προϊόντος
Πίνακας Ελέγχου Αυτοματισμού PLC - Μονοφασικός 6 καναλιών με οθόνη 60K χρωμάτων
Συσκευή Ελέγχου HMI PLC All-in-One - Συνδυάζει ελεγκτή, διεπαφή λειτουργίας, είσοδο/έξοδο, αναλογική είσοδο/έξοδο, γρήγορη καταμέτρηση/παλμό και θύρες επικοινωνίας σε μια συμπαγή μονάδα για ολοκληρωμένο έλεγχο αυτοματισμού εξοπλισμού.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
- 4,3 ιντσών Ολοκληρωμένη Συσκευή Ελέγχου με ενσωματωμένη λειτουργικότητα HMI και PLC
- Ανάλυση 480×272, οθόνη 65.536 πραγματικών χρωμάτων με βαθμολογία μπροστινού πίνακα IP65
- 8 ψηφιακές είσοδοι και 8 ψηφιακές έξοδοι (ρελέ)
- 32K βήματα προγραμματισμού προγραμματιζόμενου λογικού ελεγκτή
- Συμβατό με συστήματα PLC FX3G/FX3U
- Περιλαμβάνει δωρεάν καλώδια προγραμματισμού με την πρώτη παραγγελία
- Λογισμικό διαθέσιμο για δωρεάν λήψη από τον επίσημο ιστότοπο
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Μοντέλο | QM3G-43FH |
| Διάσταση | 134×102×34mm |
| Μέγεθος Ανοίγματος | 120×94mm |
| Είσοδος | 24VDC |
| Κατανάλωση Ισχύος | 4-6W |
Προδιαγραφές HMI
| Τύπος Οθόνης | 4.3" TFT με οθόνη αφής αντιστάσεως 60K χρωμάτων |
| Μέγεθος Οθόνης | 97×56mm |
| Ανάλυση | 480×272 pixels |
| RAM | 64MB (ρωτήστε για αποθήκευση ιστορικών δεδομένων) |
| ROM | NOR Flash 8MB |
| CPU | 32-bit CPU 408MHz |
| Θύρες COM | Θύρα λήψης HMI Type-C, θύρα RS232 |
| Λογισμικό | Λογισμικό προγραμματισμού Coolmay TPWorks HMI |
Προδιαγραφές PLC
| Επίπεδο I/O | Είσοδος: Παθητικό NPN, δημόσιος τερματικός απομονωμένος Έξοδος τρανζίστορ: Χαμηλό επίπεδο NPN, COM συνδέεται με αρνητικό Έξοδος ρελέ: Κανονικά ανοιχτή ξηρή επαφή |
| Τύπος DO και Φόρτωση | MT: 2A/σημείο, 4A/4 σημεία COM, 5A/12 σημεία COM MR: 2A/σημείο, 5A/12 σημεία COM |
| Γρήγορη Καταμέτρηση | Μονοφασικό 6 καναλιών 60KHz, ή 2 AB 60KHz + 1 AB 10KHz, ή 2 ABZ 60KHz + 1 AB φάσης 10KHz |
| Γρήγορος Παλμός | 8 κανάλια, Y0-Y3: 100KHz, Y4-Y7: 10KHz Γρήγορη καταμέτρηση + γρήγορος παλμός < 480KHz (μόνο μοντέλα MT) |
| Θύρα COM | 1× TYPE-C, 1× RS232, 1× RS485 |
| Λογισμικό | Συμβατό με GX Developer 8.86 και GX WORKS 2 |
Προηγμένα Χαρακτηριστικά:
• Συμβατό με Works 2/GX Developer 8.86 (υποστηρίζει διάγραμμα Ladder και γλώσσα SFC)
• Ισχυρή επεξεργασία συμβατή με FX3G/FX3U/FX3S PLC
• CPU 32-bit στρατιωτικού βαθμού για βιομηχανικά περιβάλλοντα υψηλής EMI
• Ειδική κρυπτογράφηση 8-bit με προστασία κωδικού πρόσβασης
• Ενσωματωμένο ρολόι με επαναφορτιζόμενη μπαταρία
• Πολλαπλές θύρες επικοινωνίας για ευέλικτη συνδεσιμότητα
• Συμβατό με Works 2/GX Developer 8.86 (υποστηρίζει διάγραμμα Ladder και γλώσσα SFC)
• Ισχυρή επεξεργασία συμβατή με FX3G/FX3U/FX3S PLC
• CPU 32-bit στρατιωτικού βαθμού για βιομηχανικά περιβάλλοντα υψηλής EMI
• Ειδική κρυπτογράφηση 8-bit με προστασία κωδικού πρόσβασης
• Ενσωματωμένο ρολόι με επαναφορτιζόμενη μπαταρία
• Πολλαπλές θύρες επικοινωνίας για ευέλικτη συνδεσιμότητα
Διαμόρφωση Θυρών Επικοινωνίας
Συντήρηση & Υποστήριξη
- Εγγύηση 18 μηνών (εκτός από τεχνητές ζημιές)
- Απεριόριστη τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο, τηλεφώνου ή email
- Υποστήριξη OEM/ODM με MOQ 200 σετ
- Προσαρμοσμένες μονάδες και λειτουργίες διαθέσιμες κατόπιν αιτήματος
Συχνές Ερωτήσεις
Παρέχετε εγγύηση φορτίου;
Ναι, παρέχουμε εγγύηση για όλα τα προϊόντα.
Μπορεί η Coolmay να παρέχει τεχνική υποστήριξη;
Έχουμε πάνω από 12 χρόνια εμπειρίας σε αυτόν τον τομέα. Οι μηχανικοί μας παρέχουν ολοκληρωμένη υποστήριξη για την επίλυση τυχόν τεχνικών προβλημάτων.
Η Coolmay διατηρεί αποθέματα ή μόνο εμπορεύεται;
Διατηρούμε μεγάλα αποθέματα αποθήκης για να διασφαλίσουμε γρήγορη παράδοση και αξιόπιστη προμήθεια.
Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας;
Προσφέρουμε ευέλικτες ποσότητες παραγγελίας ανάλογα με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
Συνολική Αξιολόγηση
πέντε αστέρων
100%
4 αστέρων
0
3 αστέρι
0
2 αστέρια
0
1 αστέρι
0
Όλες οι κριτικές
-
Dgood product!