6 Kanal 60K Renkli Ekran ve Tek Fazlı PLC Otomasyon Kontrol Paneli ile HMI PLC All In One
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | QM3G-43FH |
| Adedi: | 1 parça |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 15000 Adet |
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
ÇİN, GONGDONG
Sertifika:
CE
COM Bağlantı Noktası:
1x TİP-C, 1x RS232, 1x RS485
AO tipi:
-0~10V /0~5V -0~20mA/ 4~20mA Karışık
AI/AO:
2/1 veya 4/2( Termokupl girişleri ise maksimum 3AI)
Güç Tüketimi:
4-6W
Ambalaj bilgileri:
karton
Yetenek temini:
Haftada 15000 Adet
Vurgulamak:
HMI PLC Otomasyon Kontrol Paneli
,60K Renk PLC HMI Hepsi Bir Arada
,Renkli Ekran PLC HMI Hepsi Bir Arada
Ürün Açıklaması
PLC Otomasyon Kontrol Paneli - 60K Renkli Ekranlı Tek Fazlı 6 Kanal
Hepsi Birde HMI PLC Entegre Kontrol Cihazı- Kompak bir ünitede denetleyici, işletim arayüzü, giriş/çıkış, analog giriş/çıkış, yüksek hızlı sayım/puls ve iletişim bağlantılarının birleştirilmesi, kapsamlı ekipman otomasyon kontrolü için.
Ürün Özellikleri
- 4.3 inçli Entegre Kontrol AygıtıHMI ve PLC işlevselliğine sahip
- 480×272 çözünürlük, IP65 ön panel derecelendirmesi ile 65.536 gerçek renkli ekran
- 8 dijital giriş ve 8 dijital çıkış (relay)
- 32K programlama adımları programlanabilir mantık denetleyici
- FX3G/FX3U PLC sistemleriyle uyumludur
- İlk siparişle ücretsiz programlama kabloları dahil.
- Resmi web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir yazılım
Teknik özellikler
| Model | QM3G-43FH |
| Boyut | 134×102×34mm |
| Kesme Boyutu | 120×94mm |
| Giriş | 24VDC |
| Güç tüketimi | 4-6W |
HMI Özellikleri
| Ekran Tipi | 4.3" 60K renkli TFT direncli dokunmatik ekran |
| Ekran Boyutu | 97×56mm |
| Karar | 480×272 piksel |
| RAM | 64MB (tarihsel veri depolama için sor) |
| ROM | NOR Flash 8MB |
| CPU | 32 bitlik CPU 408MHz |
| COM Limanları | Tip C HMI indirme portu, RS232 portu |
| Yazılım | Coolmay TPWorks HMI Programlama Yazılımı |
PLC Özellikleri
| Girdi/çıkış seviyesi | Giriş: Pasif NPN, halka açık terminal izole edildi Transistör çıkışı: Düşük seviye NPN, COM bağlantısı negatif Relay çıkışı: Normalde açık kuru temas |
| DO Tip ve Yük | MT: 2A/nokta, 4A/4 nokta COM, 5A/12 nokta COM MR: 2A/nokta, 5A/12 nokta COM |
| Yüksek Hızlı Sayım | Tek fazlı 6 kanal 60KHz veya 2 AB 60KHz + 1 AB 10KHz veya 2 ABZ 60KHz + 1 AB fazlı 10KHz |
| Yüksek Hızlı Nabız | 8 kanal, Y0-Y3: 100KHz, Y4-Y7: 10KHz Yüksek hızlı sayım + yüksek hızlı darbe < 480KHz (yalnızca MT modelleri) |
| COM Port | 1× TYPE-C, 1× RS232, 1× RS485 |
| Yazılım | GX Developer 8.86 ve GX WORKS 2 ile uyumludur |
Gelişmiş Özellikler:
• Works 2/GX Developer 8.86 ile uyumludur (Ladder diyagramı ve SFC dilini destekler)
• FX3G/FX3U/FX3S PLC ile uyumlu güçlü işlemci
• Yüksek EMI endüstriyel ortamlar için askeri sınıflı 32 bitlik CPU
• Özel 8 bit şifreleme ve şifre koruması
• Yeniden şarj edilebilir pilli yerleşik saat
• Esnek bağlantı için çoklu iletişim bağlantı noktaları
• Works 2/GX Developer 8.86 ile uyumludur (Ladder diyagramı ve SFC dilini destekler)
• FX3G/FX3U/FX3S PLC ile uyumlu güçlü işlemci
• Yüksek EMI endüstriyel ortamlar için askeri sınıflı 32 bitlik CPU
• Özel 8 bit şifreleme ve şifre koruması
• Yeniden şarj edilebilir pilli yerleşik saat
• Esnek bağlantı için çoklu iletişim bağlantı noktaları
İletişim Portları Yapılandırması
Bakım ve Destek
- 18 aylık garanti (süni hasar hariç)
- Video, telefon veya e-posta yoluyla sınırsız teknik destek
- 200 set MOQ ile desteklenen OEM/ODM
- İsteğe bağlı özel modüller ve işlevler
Sıkça Sorulan Sorular
Kargo garantisi veriyor musunuz?
Evet, tüm mallar için garanti veriyoruz.
Coolmay teknik destek sağlayabilir mi?
Bu alanda 12 yıldan fazla tecrübemiz var. Mühendislerimiz herhangi bir teknik sorunu çözmeye yardımcı olmak için kapsamlı destek sunar.
Coolmay sadece envanter mi yoksa ticaret mi yapıyor?
Hızlı teslimat ve güvenilir tedarik sağlamak için büyük depo stokları tutuyoruz.
Minimum sipariş miktarınız nedir?
Özel gereksinimlerinize bağlı olarak esnek sipariş miktarları sunuyoruz.
Genel Puan
5 YILDIZ
100%
4 yıldız
0
3 Yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
Tüm Yorumlar
-
Dgood product!