1024*600 Piexls LCD Touchscreen Display Coolmay 10 Inch USB 2.0 HMI Controller
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | MT6100HA |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGra |
| Leveringscapaciteit: | 100.000 Reeksen per Maand |
Coolmay HMI-controller
,HMI-controller LCD-aanraakscherm
,MT6100HA LCD-aanraakscherm
Coolmay 10 Inch USB 2.0 HMI-controller Touchscreen LED 1024 * 600 Piexls
product beschrijving
| Model | MT6100HA |
| Type | lcd-aanraakscherm |
| Dimensie | 275*194*36mm |
| Gewicht | 0,7 kg |
| Scherm grootte | 222*125mm |
| RAM | 128 MB |
| Oplossing | 1024*600 |
| Poort downloaden | Type B-poort downloadprogramma) |
| USB poort | USB 2.0 (kan worden aangesloten op externe USB-stick, muis, enz.) |
| Protocol | Ondersteuning van MODBUS, vrije poort en gemeenschappelijk PLC-communicatieprotocol |
| Certificering | CE |
| Software |
CoolMay HMI-programmeersoftware Gedetailleerde informatie.verwijzen naarCoolMay HMI-gebruikershandleiding,CoolMay HMI-programmeerhandleiding |
Verpakking
De producten worden 1-3 dagen getest en verpakt in een kartonnen doos.
Levering
|
Per koerier, van deur tot deur |
Voor monsters wordt het pakket geleverd door DHL/UPS/FedEx/EMS Express.Meestal duurt het 3-7 dagen naar uw locatie. |
|
Postdienst |
Als u geen haast heeft maar een voordelige levering nodig heeft, kunnen we kiezen voor pakketkanaal.De levertijd is afhankelijk van uw locatie. |
|
Lucht verzending of over zee |
Als bulkbestelling, worden de pakketten geleverd door luchtverzending of per schip. |
![]()
Dienst na verkoop
- Uw producten hebben 18 maanden garantie exclusief kunstmatige schade.
- U krijgt onbeperkte ondersteuning via video, telefoon of e-mail.
- OEM/ODM wordt ondersteund, MOQ is 200 sets.Meer modules of functies kunnen worden aangepast volgens uw vereisten.
![]()
FAQ
1) Bent u een fabrikant of een handelsonderneming?
Wij zijn al meer dan 16 jaar fabrikant van PLC, HMI, HMI PLC-combo en andere industriële producten, we hebben ingenieurs voor studie en ontwerp
en werknemers voor produceren en bedienen enz., We kunnen u one-stop-producten en -service ondersteunen.
2) Heeft u een CE-certificaat?
Ja, voor de producten die we hebben geëxporteerd, kunnen we de CE voor uw douane aanbieden.
3) Hoe lang duurt de levering?
Het hangt af van de bestelgegevens en meestal kunnen we de levering binnen 2-7 werkdagen na bevestiging van de betaling ondersteunen.
4) Betalingsvoorwaarden:
Wij accepteren TT Bankoverschrijving, Paypal, Creditcard op Alibab, Western Union ect.
65K het Configuratiescherm van TFT HMI
Het Configuratiescherm van TFT HMI
Het Configuratiescherm van 480*272 HMI
-
Dgood product!