1024*600 Piexls LCD Dokunmatik Ekran Coolmay 10 İnç USB 2.0 HMI Denetleyici
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | MT6100HA |
| Adedi: | 1 parça |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGra |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100.000 Takım |
Coolmay HMI Denetleyici
,HMI Denetleyici LCD dokunmatik ekran
,MT6100HA LCD dokunmatik ekran
Coolmay 10 İnç USB 2.0 HMI Denetleyici Dokunmatik Ekran LED 1024*600 Piksel
Ürün Açıklaması
| Modeli | MT6100HA |
| Tip | lcd dokunmatik ekran |
| Boyut | 275*194*36mm |
| Ağırlık | 0.7kg |
| Ekran boyutu | 222*125mm |
| Veri deposu | 128MB |
| Çözünürlük | 1024*600 |
| İndirme bağlantı noktası | Tip B bağlantı noktası indirme programı) |
| USB girişi | USB 2.0 (harici USB flash sürücüye, fareye vb. bağlanabilir) |
| Protokol | MODBUS, serbest bağlantı noktası ve ortak PLC iletişim Protokolünü destekler |
| Sertifikasyon | CE |
| Yazılım |
CoolMay HMI programlama yazılımı Detaylı bilgi.başvurmakCoolMay HMI kullanım kılavuzu,CoolMay HMI programlama kılavuzu |
Ambalajlama
Ürünler 1-3 gün test altında olacak ve karton kutu ile paketlenecektir.
Teslimat
|
Kurye ile, kapıdan kapıya |
Numuneler için paket DHL/UPS/FedEx/EMS ekspres ile teslim edilecektir.Genellikle bulunduğunuz yere 3-7 gün sürer. |
|
Posta Servisi |
Aceleniz yoksa ekonomik teslimata ihtiyacınız varsa paket kanal ile gidebiliriz.Teslim süresi bulunduğunuz yere bağlıdır. |
|
Hava taşımacılığı veya deniz yoluyla |
Toplu sipariş varsa, paketler hava kargo veya gemi ile teslim edilecektir. |
![]()
Satış sonrası servis
- Ürünleriniz suni hasarlar hariç 18 ay garantili olacaktır.
- Video, telefon veya e-posta yoluyla sınırsız destek alırsınız.
- OEM/ODM desteklenir, minimum sipariş miktarı 200 settir.Gereksinimlerinize göre daha fazla modül veya işlev özelleştirilebilir.
![]()
SSS
1) Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
16 yılı aşkın bir süredir PLC, HMI, HMI PLC combo ve diğer endüstriyel ürünlerin üreticisiyiz, çalışma ve tasarım için mühendislerimiz var
ve üretmek ve işletmek vb. için işçiler, size tek elden ürün ve hizmeti destekleyebiliriz.
2) CE belgeniz var mı?
Evet, ihraç ettiğimiz ürünler için Gümrükleriniz için CE sunabiliriz.
3) teslimat ne kadar sürer?
Sipariş detaylarına bağlıdır ve genellikle ödeme onaylandıktan sonra 2-7 iş günü içinde teslimatı destekleyebiliriz.
4) Ödeme koşulları:
Alibab'da TT Banka Havalesi, Paypal, Kredi Kartı, Western Union vb. kabul ediyoruz.
-
Dgood product!