Coolmay 7inch MT6070HQ HMI-bedieningspaneel 800x480 Piexls RS232 RS485 COM-poort
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | MT6070HQ |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGra |
| Leveringscapaciteit: | 100.000 Reeksen per Maand |
7 inch HMI-bedieningspaneel
,MT6070HQ HMI-bedieningspaneel
,ware kleuren 7 inch HMI-display
Coolmay 7inch MT6070HQ HMI-bedieningspaneel 800x480 Piexls RS232 RS485 COM-poort
product beschrijving
| Model | MT6070H |
| Dimensie | 212*146*36mm |
| Weergave | 7 inch |
| Afmeting uitsparing | 192*138mm |
| rom | 128 MB |
| processor | ARM9 kern 400 MHz |
| Poort downloaden | TYPE-C |
| Ethernet-poort | Optioneel |
| Protocol | Ondersteuning van MODBUS, vrije poort en gemeenschappelijk PLC-communicatieprotocol |
| Certificering | CE |
| Software |
CoolMay HMI-programmeersoftware Gedetailleerde informatie.verwijzen naarCoolMay HMI-gebruikershandleiding,CoolMay HMI-programmeerhandleiding |
Coolmay MT6070H 7-inch touchscreen in ware kleuren, twee installatiemethoden, kan bij veel gelegenheden worden gebruikt, zoals machines en smart home, met 232/485-poort, optionele netwerkpoort, ondersteunt het Modbus-protocol en kan communiceren met verschillende PLC's.Drie soorten uiterlijk: zwart plastic paneel met zwarte schaal, gouden metalen paneel met witte schaal, zilveren metalen paneel met zwarte schaal.
Verpakking
De producten worden 1-3 dagen getest en verpakt in een kartonnen doos.
Levering
|
Per koerier, van deur tot deur |
Voor monsters wordt het pakket geleverd door DHL/UPS/FedEx/EMS Express.Meestal duurt het 3-7 dagen naar uw locatie. |
|
Postdienst |
Als u geen haast heeft maar een voordelige levering nodig heeft, kunnen we kiezen voor pakketkanaal.De levertijd is afhankelijk van uw locatie. |
|
Lucht verzending of over zee |
Als bulkbestelling, worden de pakketten geleverd door luchtverzending of per schip. |
![]()
Dienst na verkoop
- Uw producten hebben 18 maanden garantie exclusief kunstmatige schade.
- U krijgt onbeperkte ondersteuning via video, telefoon of e-mail.
- OEM/ODM wordt ondersteund, MOQ is 200 sets.Meer modules of functies kunnen worden aangepast volgens uw vereisten.
![]()
FAQ
1) Bent u een fabrikant of een handelsonderneming?
Wij zijn al meer dan 16 jaar fabrikant van PLC, HMI, HMI PLC-combo en andere industriële producten, we hebben ingenieurs voor studie en ontwerp
en werknemers voor produceren en bedienen enz., We kunnen u one-stop-producten en -service ondersteunen.
2) Heeft u een CE-certificaat?
Ja, voor de producten die we hebben geëxporteerd, kunnen we de CE voor uw douane aanbieden.
3) Hoe lang duurt de levering?
Het hangt af van de bestelgegevens en meestal kunnen we de levering binnen 2-7 werkdagen na bevestiging van de betaling ondersteunen.
4) Betalingsvoorwaarden:
Wij accepteren TT Bankoverschrijving, Paypal, Creditcard op Alibab, Western Union ect.
![]()
65K het Configuratiescherm van TFT HMI
Het Configuratiescherm van TFT HMI
Het Configuratiescherm van 480*272 HMI
-
Dgood product!