Coolmay 7 inç MT6070HQ HMI Kontrol Paneli 800x480 Piexls RS232 RS485 COM Bağlantı Noktası
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | MT6070HQ |
| Adedi: | 1 parça |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGra |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100.000 Takım |
7 inç HMI Kontrol Paneli
,MT6070HQ HMI Kontrol Paneli
,gerçek renkler 7 inç hmi ekran
Coolmay 7 inç MT6070HQ HMI Kontrol Paneli 800x480 Piexls RS232 RS485 COM bağlantı noktası
Ürün Açıklaması
| Modeli | MT6070H |
| Boyut | 212*146*36mm |
| Görüntülemek | 7 inç |
| kesme boyutu | 192*138mm |
| ROM | 128MB |
| İşlemci | ARM9 çekirdek 400MHz |
| İndirme bağlantı noktası | TİP-C |
| Ethernet bağlantı noktası | İsteğe bağlı |
| Protokol | MODBUS, serbest bağlantı noktası ve ortak PLC iletişim Protokolünü destekler |
| Sertifikasyon | CE |
| Yazılım |
CoolMay HMI programlama yazılımı Detaylı bilgi.başvurmakCoolMay HMI kullanım kılavuzu,CoolMay HMI programlama kılavuzu |
Coolmay MT6070H 7 inç gerçek renkli dokunmatik ekran, iki kurulum yöntemi, makine ve akıllı ev gibi birçok durumda kullanılabilir, 232 / 485 bağlantı noktası, isteğe bağlı ağ bağlantı noktası, Modbus protokolünü destekler ve çeşitli PLC ile iletişim kurabilir.Üç çeşit görünüm: siyah kabuklu siyah plastik panel, beyaz kabuklu altın metal panel, siyah kabuklu gümüş metal panel.
Ambalajlama
Ürünler 1-3 gün test altında olacak ve karton kutu ile paketlenecektir.
Teslimat
|
Kurye ile, kapıdan kapıya |
Numuneler için paket DHL/UPS/FedEx/EMS ekspres ile teslim edilecektir.Genellikle bulunduğunuz yere 3-7 gün sürer. |
|
Posta Servisi |
Aceleniz yoksa ekonomik teslimata ihtiyacınız varsa paket kanal ile gidebiliriz.Teslim süresi bulunduğunuz yere bağlıdır. |
|
Hava taşımacılığı veya deniz yoluyla |
Toplu sipariş varsa, paketler hava kargo veya gemi ile teslim edilecektir. |
![]()
Satış sonrası servis
- Ürünleriniz suni hasarlar hariç 18 ay garantili olacaktır.
- Video, telefon veya e-posta yoluyla sınırsız destek alırsınız.
- OEM/ODM desteklenir, minimum sipariş miktarı 200 settir.Gereksinimlerinize göre daha fazla modül veya işlev özelleştirilebilir.
![]()
SSS
1) Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
16 yılı aşkın bir süredir PLC, HMI, HMI PLC combo ve diğer endüstriyel ürünlerin üreticisiyiz, çalışma ve tasarım için mühendislerimiz var
ve üretmek ve işletmek vb. için işçiler, size tek elden ürün ve hizmeti destekleyebiliriz.
2) CE belgeniz var mı?
Evet, ihraç ettiğimiz ürünler için Gümrükleriniz için CE sunabiliriz.
3) teslimat ne kadar sürer?
Sipariş detaylarına bağlıdır ve genellikle ödeme onaylandıktan sonra 2-7 iş günü içinde teslimatı destekleyebiliriz.
4) Ödeme koşulları:
Alibab'da TT Banka Havalesi, Paypal, Kredi Kartı, Western Union vb. kabul ediyoruz.
![]()
-
Dgood product!