Coolmay 7 cal MT6070HQ Panel sterowania HMI 800x480 Piexls RS232 RS485 Port COM
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | MT6070HQ |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGra |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 zestawów miesięcznie |
7-calowy Panel sterowania HMI
,Panel sterowania HMI MT6070HQ
,prawdziwe kolory 7-calowy wyświetlacz hmi
Coolmay 7 cal MT6070HQ Panel sterowania HMI 800x480 Piexls RS232 RS485 port szeregowy
Opis produktu
| Model | MT6070H |
| Wymiar | 212*146*36mm |
| Wyświetlacz | 7 cali |
| Rozmiar wycięcia | 192*138mm |
| ROM | 128MB |
| procesor | Rdzeń ARM9 400MHz |
| Pobierz port | TYP-C |
| Port Ethernet | Opcjonalny |
| Protokół | Obsługa MODBUS, wolnego portu i wspólnego protokołu komunikacyjnego PLC |
| Orzecznictwo | CE |
| Oprogramowanie |
Oprogramowanie do programowania CoolMay HMI Szczegółowe informacje.odnosić się doInstrukcja obsługi CoolMay HMI,Instrukcja programowania CoolMay HMI |
Coolmay MT6070H 7-calowy kolorowy ekran dotykowy, dwie metody instalacji, może być używany przy wielu okazjach, takich jak maszyny i inteligentny dom, z portem 232/485, opcjonalnym portem sieciowym, obsługą protokołu Modbus i może komunikować się z różnymi sterownikami PLC.Trzy rodzaje wyglądu: czarny plastikowy panel z czarną powłoką, złoty metalowy panel z białą powłoką, srebrny metalowy panel z czarną powłoką.
Opakowania
Produkty będą testowane przez 1-3 dni i zapakowane w karton.
Dostawa
|
Kurierem, od drzwi do drzwi |
W przypadku próbek paczka zostanie dostarczona przez DHL/UPS/FedEx/EMS express.Zwykle zajmie to 3-7 dni do Twojej lokalizacji. |
|
Poczta |
Jeśli nie spieszysz się, ale potrzebujesz ekonomicznej dostawy, możemy skorzystać z kanału pakietowego.Czas dostawy zależy od Twojej lokalizacji. |
|
Transport lotniczy lub morski |
W przypadku zamówienia zbiorczego paczki zostaną dostarczone drogą lotniczą lub statkiem. |
![]()
Serwis pogwarancyjny
- Twoje produkty będą objęte 18-miesięczną gwarancją z wyłączeniem sztucznych uszkodzeń.
- Otrzymasz nieograniczone wsparcie przez wideo, telefon lub e-mail.
- Obsługiwany jest OEM / ODM, MOQ to 200 zestawów.Więcej modułów lub funkcji można dostosować do własnych wymagań.
![]()
Często zadawane pytania
1) Jesteś producentem lub firmą handlową?
Jesteśmy producentem PLC, HMI, HMI PLC combo i innych produktów przemysłowych od ponad 16 lat, mamy inżynierów do badań i projektowania
i pracownicy do produkcji i obsługi itp., możemy wspierać Cię w kompleksowych produktach i usługach.
2) Czy posiadasz certyfikat CE?
Tak, dla produktów, które wyeksportowaliśmy, możemy zaoferować CE dla twoich zwyczajów.
3) jak długo trwa dostawa?
Zależy to od szczegółów zamówienia i zazwyczaj możemy obsłużyć dostawę w ciągu 2-7 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.
4) Warunki płatności:
Akceptujemy przelew bankowy TT, Paypal, kartę kredytową na Alibab, Western Union ect.
![]()
-
Dgood product!