Coolmay CM Series CMA860S Stepper Motor Driver z funkcją automatycznego ustawiania wejścia DC4.5-28V i technologią konwersji częstotliwości prądu zmiennego
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | CMA860S |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 zestawów miesięcznie |
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
SHENZHEN CHINY
Wymiary:
151*97*48mm
Waga:
Około 400g
Temperatura:
-5℃~+50℃
Wilgotność:
40 ~ 90% wilgotności względnej
Wibracja:
5,9 m/s² MAKS
Temperatura przechowywania:
-20 ℃ ~ 80 ℃
Wysokość:
Poniżej 1000 metrów
Szczegóły pakowania:
Zapakowane w standardowe pudełko kartonowe
Możliwość Supply:
100 000 zestawów miesięcznie
Podkreślić:
Silnik stopniowy serii Coolmay CM
,Automatyczne ustawianie funkcji sterownika silnika stopniowego
Opis produktu
CMA860S z napędem silnikowym CM serii
Wysokiej wydajności napęd stopniowy z funkcją automatycznego ustawiania i technologią konwersji częstotliwości prądu zmiennego do precyzyjnych zastosowań sterowania ruchem.
Specyfikacje techniczne
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | CMA860S |
| Prąd wyjściowy Temperatura pracy | -20°C do 60°C (bez zamrażania) |
| Moc wejściowa | AC24V-80V/DC24-110V; typowa wartość DC48V |
| Prąd wejściowy sygnału sterującego | 6-16mA |
| Poziom interfejsu sygnału sterowania | DC4,5-28V |
| Częstotliwość pulsu | 0-200KHz |
| Minimalna szerokość impulsu wejściowego | 10,5 μs |
| Odporność na izolację | 500MΩ |
| Liczba etapów | 2 |
| Segmentacja | Wszelkie podziały |
| Przystosowany silnik | Baza 86 |
Cechy produktu
- Zaawansowana 32-bitowa technologia przetwarzania cyfrowego DSP z konwersją prądu zmiennego i częstotliwości
- Niski poziom wytwarzania ciepła przez kierowcę przy minimalnych wibracjach silnika w celu sprawnego działania
- Wbudowana technologia mikrostepingu zapewniająca wysoką precyzję nawet w warunkach niskich mikrostepingu
- Konfigurowalne wartości mikrostepingowe od 200 do 51200 i prąd regulowany w zakresie znamionowym
- Dostosowanie czasu filtrowania za pośrednictwem przełączników DIP w celu optymalizacji wydajności
- Automatyczne ustawianie parametrów z uruchomieniem w celu uzyskania optymalnych parametrów pracy
Scenariusze zastosowania
O Coolmay
Założona w marcu 2006 roku, Coolmay jest wiodącą marką w branży automatyki przemysłowej, obsługującą ponad 10 000 klientów w ponad 200 krajach.w tym ponad 40 specjalistów ds. badań i rozwojuZapewniamy zaawansowane, niezawodne rozwiązania, w tym PLC, maszyny HMI+PLC all-in-one, HMI, zasilanie, napędy serwowe,napędy stopniowe, VFD i moduły IoT zaprojektowane z myślą o precyzji i wydajności w inteligentnej produkcji.
Nasi współpracownicy
Wystawy przemysłowe
Certyfikacje i zgodność
Produkty Coolmay są w pełni zgodne z przepisami CE i RoHS i są produkowane zgodnie z certyfikowanymi systemami zarządzania jakością ISO 9001.
Sposoby płatności
Akceptujemy różne bezpieczne metody płatności w AliExpress, w tym Western Union, WeChat, AliPay i PayPal (jeśli są dostępne), a także międzynarodowe przelewy bankowe (T / T).Wszystkie transakcje są chronione przez AliExpress Ochrona kupującego dla twojego spokoju.
Gwarancja i obsługa posprzedażna
18-miesięczna gwarancja producenta
Obejmuje wady sprzętowe i awarie systemu w normalnym użytkowaniu.
Obejmuje wady sprzętowe i awarie systemu w normalnym użytkowaniu.
Wsparcie techniczne przez całe życie
Pomoc zdalna do konfiguracji, oprogramowania i integracji.
Pomoc zdalna do konfiguracji, oprogramowania i integracji.
Zwroty i wymiany
W przypadku uszkodzonych przesyłek, prosimy o kontakt w ciągu 3 dni z dowodami fotograficznymi.
W przypadku uszkodzonych przesyłek, prosimy o kontakt w ciągu 3 dni z dowodami fotograficznymi.
Informacje kontaktowe
Możesz skontaktować się z nami w sprawie pomocy technicznej, dokumentacji lub plików oprogramowania.
WhatsApp:+86 199-2529-1353
WeChat:+86 199-2529-1353
Znaków:
Sterownik silnika stopniowego DC4.5-28V
Automatyczne ustawienie funkcji napędu krokówkowego
Silnik prądu zmiennego o częstotliwości konwersji prądu
Ogólna ocena
5 GWIAZDEK
100%
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Wszystkie recenzje
-
Dgood product!