راننده موتور مرحله ای Coolmay CM سری CMA860S با عملکرد تنظیم خودکار ورودی DC4.5-28V و فناوری تبدیل فرکانس جریان متغیر
| نام تجاری: | Coolmay |
| شماره مدل: | CMA860S |
| MOQ: | 1 واحد |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی تامین: | 100000 ست در ماه |
اطلاعات جزئیات
محل منبع:
شنژن چین
ابعاد:
151*97*48 میلی متر
وزن:
حدود 400 گرم
دما:
-5℃~+50℃
رطوبت:
40 تا 90٪ RH
لرزش:
حداکثر 5.9 متر بر ثانیه
دمای ذخیره سازی:
-20℃~80℃
ارتفاع:
زیر 1000 متر
جزئیات بسته بندی:
بسته بندی شده با جعبه کارتن استاندارد
قابلیت ارائه:
100000 ست در ماه
برجسته کردن:
راننده موتور مرحله ای سری Coolmay CM
,کاربری موتور مرحله ای با عملکرد تنظیم خودکار
توضیحات محصول
موتور CMA860S سری CM
محرک مرحله ای با عملکرد بالا با عملکرد تنظیم خودکار و فناوری تبدیل فرکانس جریان متغیر برای برنامه های کنترل دقیق حرکت.
مشخصات فنی
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مدل | CMA860S |
| دمای عملیاتی جریان خروجی | -20°C تا 60°C (بدون یخ زدن) |
| قدرت ورودی | AC24V-80V/DC24-110V؛ ارزش معمولی DC48V |
| جریان ورودی سیگنال کنترل | 6 تا 16mA |
| سطح رابط سیگنال کنترل | DC4.5-28V |
| فرکانس نبض | 0-200KHz |
| حداقل عرض پالس ورودی | 1.5μs |
| مقاومت عایق | 500MΩ |
| تعداد مراحل | 2 |
| بخش بندی | هر قسمتی |
| موتور سازگار | پايه 86 |
ویژگی های محصول
- تکنولوژی پردازش دیجیتال پیشرفته 32 بیتی DSP با تبدیل جریان متغیر و فرکانس
- تولید گرما راننده کم با حداقل لرزش موتور برای عملکرد بدون مشکل
- تکنولوژی میکروسپیپ داخلی برای دقت بالا حتی در شرایط کم میکروسپیپ
- مقادیر پیکربندی می شود از 200 تا 51200 و جریان تنظیم شده در محدوده نامی
- تنظیم زمان فیلتر سازی از طریق سوئیچ های DIP برای عملکرد بهینه
- تنظیم خودکار پارامترهای روشن برای پارامترهای عملیاتی بهینه
سناریوهای کاربرد
در مورد کولمی
Coolmay که در مارس 2006 تاسیس شد، به عنوان یک برند برتر در اتوماسیون صنعتی است، که بیش از 10،000 مشتری در بیش از 200 کشور را خدمت می کند.از جمله 40+ متخصص تحقیق و توسعهما راه حل های پیشرفته و قابل اعتماد از جمله PLC، HMI+PLC ماشین های همه در یک، HMI، منبع برق، servodrives،درایو های مرحله ای، VFD ها و ماژول های IoT که برای دقت و کارایی در تولید هوشمند طراحی شده اند.
همکاران ما
نمایشگاه های صنعتی
گواهینامه ها و انطباق
محصولات Coolmay کاملا با مقررات CE و RoHS مطابقت دارند و تحت سیستم های مدیریت کیفیت صدور گواهینامه ISO 9001 تولید می شوند.
روش های پرداخت
ما انواع روش های پرداخت ایمن را در AliExpress، از جمله Western Union، WeChat، AliPay و PayPal (در صورت وجود) و همچنین انتقال بین المللی بانکی (T / T) پذیرفته ایم.تمام معاملات تحت حفاظت AliExpress خریدار حفاظت برای آرامش ذهن خود را.
تضمین و خدمات پس از فروش
گارانتی 18 ماهه تولید کننده
شامل نقص های سخت افزاری و خرابی سیستم در حالت استفاده عادی است.
شامل نقص های سخت افزاری و خرابی سیستم در حالت استفاده عادی است.
پشتیبانی فنی در طول عمر
کمک از راه دور در دسترس برای پیکربندی، نرم افزار و ادغام.
کمک از راه دور در دسترس برای پیکربندی، نرم افزار و ادغام.
بازگشت و مبادله
برای محموله های آسیب دیده، لطفا در عرض 3 روز با ما تماس بگیرید.
برای محموله های آسیب دیده، لطفا در عرض 3 روز با ما تماس بگیرید.
اطلاعات تماس
برای پشتیبانی، اسناد یا فایل های نرم افزار، آزادانه با ما تماس بگیرید. ما در عرض 24 ساعت پاسخ خواهیم داد.
واتساپ:+86 199-2529-1353
وی چت:+86 199-2529-1353