Coolmay TK6070FH HMI Interfejs człowiek-maszyna Panel dotykowy HMI 32-bitowy procesor 408 MHz
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | TK6070FH |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Cena: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 sztuk miesięcznie |
Coolmay TK6070FH interfejs człowiek-maszyna HMI
,interfejs człowiek-maszyna TK6070FH HMI
,panel dotykowy 408MHz HMI
Coolmay TK6070FH HMI Interfejs człowiek-maszyna Panel dotykowy 32-bitowy procesor 408 MHz
Interfejs człowiek-maszyna to inteligentny terminal z mikroprocesorem, który jest zwykle używany w sytuacjach przemysłowych do realizacji interakcji informacyjnych między ludźmi a maszynami, w tym do wyświetlania i wprowadzania tekstu lub grafiki.Posiada bogate funkcje graficzne, które mogą realizować różne wymagane wyświetlanie grafiki, przechowywanie danych, komunikację sieciową i inne funkcje oraz ma wysoką niezawodność.
Parametr:
| Wymiar | 200*146*36mm |
| Rozmiar wycięcia | 192*138mm |
| Rozmiar wyświetlacza | 154*87mm |
| Waga | ok.0,54 kg |
| Wyświetlacz | 7,0-calowy TFT |
| Rezolucja |
800*480 pikseli |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 400:01:00 |
| Podświetlenie | DOPROWADZIŁO |
| Czas podświetlenia | 60 000 godzin |
| Kolor wyświetlacza | 65536 kolorów |
| Typ dotykowy | 4-przewodowy panel rezystancyjny |
| ROM | NOR Flash 16 MB |
| Baran | 64MB |
| procesor | 32-bitowy procesor 408 MHz |
| Pobierz port | Typ C, RS232, RS485 |
| Port COM | 1 RS232, 1 RS485 |
| Opcjonalny | 1 WIFI (zajmują domyślny port RS485) |
| Protokół | Obsługa MODBUS, wolnego portu i wspólnego protokołu komunikacyjnego PLC |
| Kalendarz | TAk |
| Napięcie wejściowe | 12-24VDC±10%<150mA przy 24VDC |
| Konsumpcja | 107mA/24V |
| Klasa ochrony | IP65 (panel przedni) |
| Temperatura |
Środowisko otoczenia: 0 ~ 50 ℃ Środowisko przechowywania: -20~70℃ |
| Wilgotność | 20% ~ 90% wilgotności względnej |
| Orzecznictwo | CE |
|
Oprogramowanie |
Oprogramowanie CoolMay mView do programowania HMI |
Funkcje:
Obsługuje wiele protokołów komunikacyjnych i może komunikować się z ponad 200 sterownikami PLC i sterownikami dostępnymi na rynku.
Stopień ochrony panelu IP65, 65 tys. TFT
Zupełnie nowy wyświetlacz LCD o wysokiej jasności i wysokim kontraście, zapewniający kolorowy interfejs operacyjny.
Opcjonalne Wi-Fi
standardowy protokół komunikacji bezprzewodowej 802.11b/g/n;wygodna funkcja wysyłania/pobierania oprogramowania konfiguracyjnego przez kabel sieciowy.
Cienki i lekki osadzony
Może być łatwo instalowany w różnych złożonych środowiskach aplikacji przemysłowych.
Ochrona powłoki ochronnej płyty głównej
W różnych trudnych warunkach przemysłowych jest bardziej skuteczny w przypadku wstrząsów, wilgoci, wysokiej i niskiej temperatury oraz korozji chemicznej.
Zintegrowane bogate interfejsy przemysłowe
RS232, RS485, USB2.0, WIFI, Ethernet
Wbudowany wysokowydajny 32-bitowy procesor klasy przemysłowej 408 MHz
ma dużą prędkość działania, wysoką wydajność przetwarzania danych i silną zdolność przeciwdziałania zakłóceniom.
Aktualizacja bezpieczeństwa danych
Ta seria HML obsługuje funkcje zarządzania hasłami.Użytkownicy mogą ustawiać hasła do poszczególnych rejestrów, przycisków i ekranów oraz dodawać uprawnienia w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych.
![]()
Rozmiar montażowy:
Interfejs edycji oprogramowania TK „mView”:
![]()
- Pasek tytułu: Wyświetla aktualnie otwartą ścieżkę projektu i nazwę pliku, numer okna i nazwę okna.
- Pasek menu: Menu wyświetlające różne polecenia CoolMayView.Te menu to menu rozwijane.
- Standardowy pasek narzędzi: Przyciski skrótów do umieszczania niektórych poleceń.Odpowiednie przyciski i narzędzia edycyjne do wyświetlania plików, edycji, drukowania i innych funkcji.
- Komponenty projektu: Przyciski poleceń dla obiektów komponentów.
- Zarządzanie ekranem: Okno zarządzania ekranem używanym przez projekt.
- Zarządzanie komunikacją: projektanci inżynierii do zarządzania, konfigurowania okna do komunikacji ze sterownikiem PLC lub innymi urządzeniami szeregowymi.
- Zarządzanie etykietami: Ustaw etykiety dla zmiennych systemowych i zmiennych zewnętrznych, aby ułatwić użytkownikom szybkie znajdowanie odpowiednich zmiennych.
- Pasek stanu: Wyświetla bieżący stan operacji, parametry interfejsu człowiek-maszyna i sprzęt komunikacyjny.
-
Dgood product!