Coolmay TK6070FH HMI Human Machine Interface Πίνακας οθόνης αφής HMI 32bit CPU 408MHz
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | TK6070FH |
| MOQ: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100.000 τμχ το μήνα |
Διεπαφή ανθρώπινης μηχανής Coolmay TK6070FH HMI
,Διεπαφή ανθρώπινης μηχανής TK6070FH HMI
,Πίνακας οθόνης αφής HMI 408 MHz
Coolmay TK6070FH HMI Human Machine Interface Οθόνη αφής Πίνακας 32bit CPU 408MHz
Η διεπαφή ανθρώπου-μηχανής είναι ένα έξυπνο τερματικό με μικροεπεξεργαστή, το οποίο χρησιμοποιείται γενικά σε βιομηχανικές καταστάσεις για την πραγματοποίηση της αλληλεπίδρασης πληροφοριών μεταξύ ανθρώπων και μηχανών, συμπεριλαμβανομένης της απεικόνισης κειμένου ή γραφικών και εισαγωγής.Διαθέτει πλούσιες λειτουργίες γραφικών, οι οποίες μπορούν να πραγματοποιήσουν διάφορες απαιτούμενες εμφανίσεις γραφικών, αποθήκευση δεδομένων, επικοινωνία δικτύου και άλλες λειτουργίες και έχει υψηλή αξιοπιστία.
Παράμετρος:
| Διάσταση | 200*146*36 χλστ |
| Μέγεθος κοπής | 192*138 χλστ |
| Μέγεθος οθόνης | 154*87 χλστ |
| Βάρος | Περίπου.0,54 κιλά |
| Απεικόνιση | 7,0" TFT |
| Ανάλυση |
800*480 pixel |
| Λάμψη | 300cd/m² |
| Αναλογία αντίθεσης | 400:01:00 |
| Οπίσθιο φωτισμό | LED |
| Χρόνος οπίσθιου φωτισμού | 60.000 ώρες |
| Χρώμα οθόνης | 65536 χρώματα |
| Τύπος αφής | Πάνελ αντίστασης 4 συρμάτων |
| ROM | NOR Flash 16MB |
| ΕΜΒΟΛΟ | 64 MB |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΣ | 32bit CPU 408MHz |
| Λήψη θύρας | Type-C, RS232, RS485 |
| Θύρα COM | 1 RS232, 1 RS485 |
| Προαιρετικός | 1 WIFI (καταλαμβάνει την προεπιλεγμένη θύρα RS485) |
| Πρωτόκολλο | Υποστήριξη MODBUS, δωρεάν θύρα και κοινό πρωτόκολλο επικοινωνίας PLC |
| Ημερολόγιο | Ναί |
| Τάση εισόδου | 12-24VDC±10%<150mA @ 24VDC |
| Κατανάλωση | 107mA/24V |
| Κατηγορία Προστασίας | IP65 (μπροστινός πίνακας) |
| Θερμοκρασία |
Περιβάλλον περιβάλλοντος: 0~50℃ Περιβάλλον αποθήκευσης: -20~70℃ |
| Υγρασία | 20% ~ 90% RH |
| Πιστοποίηση | CE |
|
Λογισμικό |
Λογισμικό προγραμματισμού CoolMay mView HMI |
Χαρακτηριστικά:
Υποστηρίζει πολλά πρωτόκολλα επικοινωνίας και μπορεί να επικοινωνήσει με περισσότερα από 200 PLC και ελεγκτές στην αγορά.
Βαθμός προστασίας πάνελ IP65, 65K TFT
Ολοκαίνουργια οθόνη LCD υψηλής φωτεινότητας, υψηλής αντίθεσης, που παρέχει πολύχρωμη διεπαφή λειτουργίας.
Προαιρετικό WIFI
802.11b/g/n τυπικό πρωτόκολλο ασύρματης επικοινωνίας.βολική λειτουργία μεταφόρτωσης/λήψης λογισμικού διαμόρφωσης μέσω καλωδίου δικτύου.
Λεπτό και ελαφρύ ενσωματωμένο
Μπορεί να εγκατασταθεί εύκολα σε διάφορα σύνθετα βιομηχανικά περιβάλλοντα εφαρμογών.
Σύμμορφη προστασία επίστρωσης για μητρική πλακέτα
Σε διάφορα σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα, είναι πιο αποτελεσματικό έναντι των κραδασμών, της υγρασίας, της υψηλής και χαμηλής θερμοκρασίας και της χημικής διάβρωσης.
Ενσωματωμένες πλούσιες βιομηχανικές διεπαφές
RS232, RS485, USB2.0, WIFI, Ethernet
Ενσωματωμένη CPU βιομηχανικής ποιότητας 32 bit υψηλής απόδοσης 408 MHz
έχει γρήγορη ταχύτητα λειτουργίας, υψηλή απόδοση επεξεργασίας δεδομένων και ισχυρή ικανότητα κατά των παρεμβολών.
Αναβάθμιση ασφάλειας δεδομένων
Αυτή η σειρά HMl υποστηρίζει λειτουργίες διαχείρισης κωδικών πρόσβασης.Οι χρήστες μπορούν να ορίσουν κωδικούς πρόσβασης για συγκεκριμένα μητρώα, κουμπιά και οθόνες και να προσθέσουν δικαιώματα για να διασφαλίσουν την ασφάλεια των δεδομένων.
![]()
Μέγεθος τοποθέτησης:
Διεπαφή επεξεργασίας λογισμικού TK "mView":
![]()
- Γραμμή τίτλου: Εμφανίζει την τρέχουσα ανοιχτή διαδρομή του έργου και το όνομα αρχείου, τον αριθμό παραθύρου και το όνομα παραθύρου.
- Γραμμή μενού: Ένα μενού που εμφανίζει διάφορες εντολές του CoolMayView.Αυτά τα μενού είναι αναπτυσσόμενα μενού.
- Τυπική γραμμή εργαλείων: Κουμπιά συντομεύσεων για την τοποθέτηση ορισμένων εντολών.Αντίστοιχα κουμπιά και εργαλεία επεξεργασίας για εμφάνιση αρχείων, επεξεργασία, εκτύπωση και άλλες λειτουργίες.
- Στοιχεία σχεδίασης: Κουμπιά εντολών για αντικείμενα στοιχείων.
- Διαχείριση οθόνης: Το παράθυρο διαχείρισης της οθόνης που χρησιμοποιείται από το έργο.
- Διαχείριση επικοινωνίας: σχεδιαστές μηχανικών για διαχείριση, ρύθμιση παραθύρου για επικοινωνία με PLC ή άλλες σειριακές συσκευές.
- Διαχείριση ετικετών: Ορίστε ετικέτες για μεταβλητές συστήματος και εξωτερικές μεταβλητές για να διευκολύνετε τους χρήστες να βρίσκουν γρήγορα τις αντίστοιχες μεταβλητές.
- Γραμμή κατάστασης: Εμφανίζει την τρέχουσα κατάσταση λειτουργίας, τις παραμέτρους διεπαφής ανθρώπου-μηχανής και τον εξοπλισμό επικοινωνίας.
-
Dgood product!