Przemysłowy sterownik serwo PLC Aumation All In One 150 * 27 Wymiar instalacyjny
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | MX3G-C75-32MT |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | usd156-usd178 per piece |
| Warunki płatności: | T / T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 5000 sztuk / miesiąc |
Aumation Control Servo PLC
,Industrial Servo PLC
,chip DSP wszystko w jednym serwomechanizmie
Przemysłowe serwo sterujące Aumation PLC All-in-one 150*27 Wymiar instalacyjny
Dziękujemy za zakup uniwersalnego serwomechanizmu Coolmay MX3G-C40/C75. Niniejsza instrukcja opisuje głównie funkcje produktu, ogólną specyfikację i metody okablowania sterowników z tej serii. Instrukcja obsługi w jednym”.
Zintegrowana maszyna serwo MX3G-C40/C75 ma następujące cechy:
Zintegrowane sterowanie ruchem, serwonapęd i funkcje PLC
- Szybki układ DSP z wysoką reakcją serwomechanizmu i wyższą precyzją
- Bogate, wielofunkcyjne porty, obsługujące wspólne połączenie Yin i wspólne Yang (bez połączenia mieszanego) Obsługa 17-bitowego jednoobrotowego enkodera wartości bezwzględnej
- Port l/O, 16 wejść z izolacją fotoelektryczną / 16 wyjść z izolacją fotoelektryczną
- Moduł impulsowy obsługuje niezależne połączenie 5 V i 24 V, aby skutecznie zmniejszyć zakłócenia sygnału
Specyfikacja:
| Seria napędów serwo | Sterownik PLC serii MX3G-C40/C75 typu „wszystko w jednym”. |
| Zasilanie wejściowe | Zasilanie obwodu głównego: jednofazowe AC220V, zakres napięcia 200v~240v, 50/60hz |
| Napięcie zasilania logiki PLC | DC24V |
| Silnik napędowy | linia prosta (DDL), moment obrotowy (DDR), cewka drgająca, szczotka i bezszczotkowy serwomotor |
| model kontrolny | Sekwencja ruchu, punkt-punkt, PVT, przekładnia elektroniczna, krzywka, pozycja, prędkość, tryb kontroli momentu obrotowego |
| Sprzężenie zwrotne enkodera | Inkrementalny 17-bitowy enkoder 2500 linii |
| Tryb pracy | Niezależne sterowanie programowalne (PLC), sterowanie zewnętrzne (impuls krokowy, PWM, enkoder a/b) lub sterowanie siecią rozproszoną (komunikacja Modbus/rs) |
| rodzaj komunikacji | RS485 (obsługuje protokół Modbus i protokół RS) |
| Sygnał wejściowy / wyjściowy |
16 wejść izolowanych fotoelektrycznie 16 wyjść z izolacją fotoelektryczną, w tym trzy szybkie impulsy;Programowalny uniwersalny |
| Informacja zwrotna |
Kwadraturowy enkoder inkrementalny, maksymalna prędkość 5m linii/s (20m po czterokrotności częstotliwości) cyfrowy Hall (u, v, W, różnica faz elektrycznych 120°) Powrót EMF Analogowy enkoder sinusoidalny cosinus (sin/cos) opcjonalny resolwer opcjonalny Drugie wejście lub wyjście enkodera (sterowanie w pełnej pętli zamkniętej) |
| Moc znamionowa (KWw) | 0,4 kW/0,75 kW |
| Prąd znamionowy (A) | 2,5 A/3,0 A |
| Zakres prądu znamionowego silnika adaptacyjnego(a) | 2,0 ~ 3,0 A/3,0 ~ 4,0 A |
| Pojemność programu | 16k/krok |
![]()
Często zadawane pytania
1) Jesteś producentem lub firmą handlową?
Jesteśmy producentem PLC, HMI, HMI PLC combo i innych produktów przemysłowych od ponad 16 lat, mamy inżynierów do badań i projektowania
i pracownicy do produkcji i obsługi itp., możemy wspierać Cię w kompleksowych produktach i usługach.
2) Czy posiadasz certyfikat CE?
Tak, dla produktów, które wyeksportowaliśmy, możemy zaoferować CE dla twoich zwyczajów.
3) Jak długo trwa dostawa?
Zależy to od szczegółów zamówienia i zazwyczaj możemy obsłużyć dostawę w ciągu 2-7 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.
4) Warunki płatności:
Akceptujemy przelew bankowy TT, Paypal, kartę kredytową na Alibab, Western Union ect.
![]()
-
Dgood product!