PLC επιτροπής αφής QM3G-100FH 500mA 128MB για την αυτοματοποίηση βιομηχανίας
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | QM3G-100FH |
| MOQ: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Details Need To Be Negotiated |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal, Western Union, πιστωτική κάρτα |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 1500 PC την εβδομάδα |
128MB PLC επιτροπής αφής
,500mA PLC επιτροπής αφής
,QM3G-100FH
Stepper PLC επιτροπής αφής μηχανών 500mA 128MB για την αυτοματοποίηση βιομηχανίας
Stepper ελεγκτής PLC μηχανών με το PLC επιτροπής αφής υψηλής ανάλυσης HMI για την αυτοματοποίηση
Προσαρμογή βιομηχανίας, μηά αμοιβή ανάπτυξης
- 17 έτη στη βιομηχανία αυτοματοποίησης, ανάπτυξη μηδέν-κόστους μπορούν να προσαρμόσουν το σύστημα ελέγχου αυτοματοποίησης για τους πελάτες
Εξάλειψη της ανάγκης για την εφαρμοσμένη μηχανική
- Πολλαπλάσιες λειτουργίες
- Η ψηφιακή ποσότητα, αναλογική ποσότητα, μεγάλος μετρώ, μεγάλος σφυγμός, λιμένας επικοινωνίας είναι ιδιαίτερα ενσωματωμένη
Funtion ελέγχου κινήσεων
- Μέχρι 8 μεγάλοι σφυγμοί
- Κυκλικό τόξο, γραμμική παρεμβολή
Λειτουργία επικοινωνίας
- Υποστήριξη 2 rs-485 λιμένες επικοινωνίας, και οι δύο από τους οποίους υποστηρίζουν την επικοινωνία Modbus protocal
- Υποστήριξη rs-232 λιμένας επικοινωνίας
- Η υποστήριξη ΜΠΟΡΕΙ λιμένας (2.0A/B)
- Υποστήριξη WIFI
Paramaters του μέρους HMI:
μέγεθος HMI: 10 ίντσα
μέγεθος διακοπής: 275*194*36mm
Resoution: 1024*600
RAM: 128MB
ROM: 128MB
ΚΜΕ: CORTEXA8720MHz-1GHz
λιμένες COM: 1*HMI μεταφορτώνει το λιμένα, λιμένας 1* USB 2,0
Λογισμικό: mView
Paramters του μέρους PLC:
Ψηφιακό I/O: Ανώτατο 24DI/20DO (ανώτατο 18R)
I/O επίπεδο: η εισαγωγή προεπιλογής NPN και η παραγωγή, ο Κ. μπορούν να είναι προσαρμοσμένη παραγωγή εισαγωγής PNP PNP, η ΑΜ μπορεί να είναι προσαρμοσμένη εισαγωγή PNP και προϊόν NPN
Δακτυλογραφεί: κρυσταλλολυχνία (ΑΜ) ή ηλεκτρονόμος (ο Κ.) ή μικτός (MRT)
Αναλογικό I/O (προαιρετικό): ανώτατο 16AI/8AO
AI (προαιρετικό):
AO (προαιρετικό):
λιμένας COM: 1*mini USB, 1*RS485,1*RS232
λογισμικό: ΕΡΓΑΣΙΕΣ 2
Είμαστε δεσμευμένοι στην παροχή σε σας ποικίλες λύσεις (λιμένας επικοινωνίας, ανάλογο, θερμοκρασία, ζύγισμα, κ.λπ.)
| Ψηφιακός δείκτης παραγωγής ηλεκτρονόμων | |
| Ανώτατο ρεύμα | 5A |
| Τάση ισχύος κυκλωμάτων | DC/AC 24V-220V |
| Μόνωση κυκλωμάτων | Μηχανική μόνωση ηλεκτρονόμων |
| Στο χρόνο απόκρισης | Περ. 10ms |
| Μηχανική ζωή χωρίς φορτίο | 10 εκατομμύριο φορές |
| Ηλεκτρική ζωή με το εκτιμημένο φορτίο | 300.000 φορές |
| Επίπεδο παραγωγής | Η ξηρά επαφή, COM συνδέει θετικός ή αρνητικός |
| Ψηφιακός δείκτης παραγωγής κρυσταλλολυχνιών (MOS) | |
| Ανώτατο ρεύμα | 500mA (MOS 2A) |
| Τάση ισχύος κυκλωμάτων | DC24V |
| Μόνωση κυκλωμάτων | Optocoupler μόνωση |
| Απομονωμένη τάση (δύναμη-τελική) | 1500VAC |
| Στο χρόνο απόκρισης | Μεγάλη παραγωγή: 10μs, και άλλα 0.5ms |
| Συχνότητα μεγάλης παραγωγής | 8 κανάλια H/KH/HA y0-Y3 100KHz, Y4-Y7 10KHz. Η επιτάχυνση και η επιβράδυνση είναι ανεξάρτητες. Συνολικοί υψηλός-και ο σφυγμός δεν μπορούν να υπερβούν 480KHz. |
| Επίπεδο παραγωγής | Χαμηλού επιπέδου NPN, COM συνδέει αρνητικό |
| Αναλογικοί δείκτες εισαγωγής | |
| Σήμα εισαγωγής (προαιρετικό) | PT100/PT1000/thermocouple/NTC/0-10V/0-5V/-10V~10V/-5V~5V/0-20mA/4-20mA/προσαρμογές. |
| Χρόνος απόκρισης | 1 κύκλος ανίχνευσης |
| Αναλογική εισαγωγή (προαιρετική) | 0-16 κανάλια |
| Ακρίβεια | 12 μπιτ |
| Δείκτες αναλογικής παραγωγής | |
| Σήμα παραγωγής | 0-5V/0-10V/0-20mA/προσαρμογές |
| Δείκτες αναλογικής παραγωγής | 0-8 κανάλια |
| Ακρίβεια | 12 μπιτ |
Πραγματική εφαρμογή:
![]()
FAQ
1) Είστε κατασκευαστής ή εμπορική επιχείρηση;
Είμαστε κατασκευαστής του combo PLC, HMI, PLC HMI και άλλων βιομηχανικών προϊόντων για πάνω από 16 έτη, έχουμε τους μηχανικούς για τη μελέτη & το σχέδιο και τους εργαζομένους για τα προϊόντα και λειτουργούμε κ.λπ., μπορέσαμε να σας υποστηρίξουμε μιας στάσης προϊόντα και υπηρεσία.
2) Έχετε ένα πιστοποιητικό CE;
Ναι, για τα προϊόντα εξαγάγαμε, θα μπορούσαμε να προσφέρουμε το CE για το τελωνείο σας.
3) Πόσο καιρό περίπου η παράδοση;
Εξαρτάται από τις λεπτομέρειες διαταγής, και συνήθως, θα μπορούσαμε να υποστηρίξουμε την παράδοση μέσα σε 2-7 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή που επιβεβαιώθηκε.
4) Όροι πληρωμής:
Δεχόμαστε TT τη μεταφορά τράπεζας, Paypal, πιστωτική κάρτα σε Alibab, Western Union ect
EX3G-50KH PLC επιτροπής αφής
2AO προγραμματίζοντας επιτροπή hmi PLC
Επιτροπή αφής PLC RoHS
-
Dgood product!