QM3G-100FH 500mA 128MB Sanayi Otomasyonu İçin Dokunmatik Panel PLC
| Marka Adı: | Coolmay |
| Model Numarası: | QM3G-100FH |
| Adedi: | 1 ünite |
| Fiyat: | Details Need To Be Negotiated |
| Ödeme Koşulları: | T / T, Paypal, Western Union, Kredi Kartı |
| Tedarik Yeteneği: | Haftada 1500 adet |
128MB Dokunmatik Panel PLC
,500mA Dokunmatik Panel PLC
,QM3G-100FH
Endüstri Otomasyonu İçin Step Motor 500mA 128MB Dokunmatik Panel PLC
Otomasyon İçin Yüksek Çözünürlüklü HMI Dokunmatik Panel PLC ile Step Motor PLC Kontrol Cihazı
Endüstri özelleştirme, sıfır geliştirme ücreti
- Otomasyon endüstrisinde 17 yıldır, sıfır maliyetli geliştirme, müşteriler için otomasyon kontrol sistemini özelleştirebilir
Mühendislik ihtiyacını ortadan kaldırmak
- Çoklu fonksiyonlar
- Dijital miktar, analog miktar, yüksek hızlı sayma, yüksek hızlı darbe, iletişim portu son derece entegre edilmiştir
Hareket kontrol işlevi
- 8 adede kadar yüksek hızlı pals
- Dairesel yay, doğrusal enterpolasyon
İletişim işlevi
- Her ikisi de Modbus iletişim protokolünü destekleyen 2 RS-485 iletişim bağlantı noktasını destekler
- RS-232 iletişim portunu destekleyin
- CAN bağlantı noktasını destekleyin (2.0A / B)
- WIFI desteği
HMI Bölümünün Parametreleri:
HMI boyutu: 10 inç
kesme boyutu:275 * 194 * 36 mm
Sonuç:1024 * 600
RAM: 128 MB
ROM: 128 MB
İŞLEMCİ:CORTEXA8720MHz-1GHz
com bağlantı noktaları:1 * HMI indirme bağlantı noktası, 1 * USB 2.0 bağlantı noktası
Yazılım: mView
PLC Bölümünün Parametreleri:
Dijital G / Ç: Maks 24DI / 20DO (Maks 18R)
G / Ç seviyesi: varsayılan NPN girişi ve çıkışı, MR özelleştirilebilir PNP girişi PNP çıkışı, MT, PNP girişi ve NPN çıkışı özelleştirilebilir
DO tipi: transistör (MT) veya röle (MR) veya karışık (MRT)
Analog G / Ç (isteğe bağlı): maks. 16AI / 8AO
AI (İsteğe bağlı):
AO (İsteğe bağlı):
com bağlantı noktası: 1 * mini USB, 1 * RS485,1 * RS232
yazılım: WORKS 2
Size çeşitli çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz (İletişim Portu, Analog, Sıcaklık, Tartım, vb.)
| Dijital röle çıkış indeksi | |
| Maksimum akım | 5A |
| Devre güç voltajı | DC / AC 24V-220V |
| Devre yalıtımı | Röle mekanik izolasyonu |
| Tepki süresinde | Yaklaşık.10 ms |
| Yüksüz mekanik ömür | 10 milyon kere |
| Nominal yük ile elektrik ömrü | 300.000 kez |
| Çıkış seviyesi | Kuru temas, COM pozitif veya negatif bağlanır |
| Dijital transistör (MOS) çıkış indeksi | |
| Maksimum akım | 500mA (MOS 2A) |
| Devre güç voltajı | DC24V |
| Devre yalıtımı | Optocoupler yalıtımı |
| İzole voltaj (güç terminali) | 1500VAC |
| Tepki süresinde | Yüksek hızlı çıktı: 10μs ve diğerleri 0.5ms |
| Yüksek hızlı çıkış frekansı | 8 kanal H / KH / HA Y0-Y3 100KHz, Y4-Y7 10KHz.Hızlanma ve yavaşlama bağımsızdır. Toplam yüksek hızlı sayma ve darbe 480KHz'yi aşamaz. |
| Çıkış seviyesi | Düşük seviyeli NPN, COM negatif bağlanır |
| Analog giriş dizinleri | |
| Giriş sinyali (İsteğe bağlı) | PT100 / PT1000 / termokupl / NTC / 0-10V / 0-5V / -10V ~ 10V / -5V ~ 5V / 0-20mA / 4-20mA / özelleştirmeler. |
| Tepki Süresi | 1 tarama döngüsü |
| Analog giriş (Opsiyonel) | 0-16 kanal |
| Hassas | 12 bit |
| Analog çıkış indeksleri | |
| Çıkış sinyali | 0-5V / 0-10V / 0-20mA / özelleştirmeler |
| Analog çıkış indeksleri | 0-8 kanal |
| Hassas | 12 bit |
Gerçek Uygulama:
![]()
SSS
1) Üretici veya ticaret şirketi misiniz?
16 yılı aşkın süredir PLC, HMI, HMI PLC combo ve diğer endüstriyel ürünlerin üreticisiyiz, çalışma ve tasarım için mühendislerimiz var ve üretmek ve işletmek için işçiler vb, size tek elden ürün ve hizmeti destekleyebiliriz.
2) Do CE sertifikanız var mı?
Evet, ihraç ettiğimiz ürünler için Gümrüklerinize CE önerebiliriz.
3) Teslimat ne kadar sürer?
Sipariş ayrıntılarına bağlıdır ve genellikle, ödeme onaylandıktan sonra 2-7 iş günü içinde teslimatı destekleyebiliriz.
4) Ödeme koşulları:
TT Banka Havalesi, Paypal, Alibab'da Kredi Kartı, Western Union vb. Kabul ediyoruz.
-
Dgood product!