4 Draad Weerstandspaneel Industriële HMI Touch Panel RS485 RS232 800*480 Resolutie
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | TK6070FH |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 100.000 PCs per maand |
4-draads industrieel hmi-aanraakscherm
,industrieel hmi-aanraakscherm met hoge precisie
,RS485 industrieel aanraakscherm hmi
4-draads resistief paneel HMI industrieel touchscreen paneel RS485 RS232 800 * 480 resolutie
Producteigenschappen
üZeer nauwkeurig, zeer betrouwbaar resistief aanraakscherm.
üOndersteunt verschillende formaten van statische afbeeldingen en GIF-animaties.
üOndersteuning van alle door WINDOWS geleverde lettertypen.
ü60.000 TFT ware kleurenweergave.
üOndersteuning van verticale weergave.
üOndersteuning van Ethernet-poort en audio.
üStandaard RS232/Rs485-poort, ondersteunt meerdere protocollen.
üOndersteuning van 18 talen.
Specificatie
| Model | TK6070FH |
| Dimensie | 200*146*36mm |
| Weergave | 7 inch |
| Scherm grootte | 192*138mm |
| Afmeting uitsparing | NOCH Flash 16MB |
| processor | 32-bits CPU 408 MHz |
| Ethernet-poort | optioneel |
| Kalender | ja |
| Protocol | RS232/485 ondersteunt MODBUS, vrije poort en gemeenschappelijk PLC-communicatieprotocol |
| Certificering | CE |
| Software |
CoolMay TPWorks HMI-programmeersoftware |
Functiecodes ondersteund door HMI als Modbus-host
Functie nr. 01: lees de spoelstatus en verkrijg de huidige status van een groep logische spoelen (AAN/UIT)
Functie nr. 03: Lees registers en verkrijg de huidige binaire waarde in een of meer registers
Functie nr. 05: forceer een enkele spoel, forceer een logische spoel aan en uit (schrijfbit)
Functie nr. 06: Laad specifieke binaire waarden in een houdregister (schrijfregister)
Functie nr. 16: stel meerdere registers vooraf in, laad specifieke binaire waarden in een reeks continue registers (schrijf meerdere registers)
![]()
FAQ
1) Bent u een fabrikant of een handelsonderneming?
Wij zijn al meer dan 16 jaar fabrikant van PLC, HMI, HMI PLC-combo en andere industriële producten, we hebben ingenieurs voor studie en ontwerp
en werknemers voor produceren en bedienen enz., We kunnen u one-stop-producten en -service ondersteunen.
2) Heeft u een CE-certificaat?
Ja, voor de producten die we hebben geëxporteerd, kunnen we de CE voor uw douane aanbieden.
3) Hoe lang duurt de levering?
Het hangt af van de bestelgegevens en meestal kunnen we de levering binnen 2-7 werkdagen na bevestiging van de betaling ondersteunen.
4) Betalingsvoorwaarden:
Wij accepteren TT Bankoverschrijving, Paypal, Creditcard op Alibab, Western Union ect.
![]()
65K het Configuratiescherm van TFT HMI
Het Configuratiescherm van TFT HMI
Het Configuratiescherm van 480*272 HMI
-
Dgood product!