De Beschermingsplc van de kortsluitingoverbelasting de Schroefbevestiging PWM 63HZ van de Voedingfilter
| Merknaam: | COOLMAY |
| Modelnummer: | CM15024 |
| MOQ: | 1 PEC |
| Prijs: | USD 17-19 per pec |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 100.000 reeksen per maand |
EMI Filter-PLC Voeding
,DC24V PLC Voeding
,63HZ industriële Omschakelingsvoeding
Reeks de spoor-type van Coolmaycm industriële macht keurt in de ingevoerde spaander van de machtsbestuurder en high-precision, hittebestendige elektronische componenten, en internationale geavanceerde PWM-de aanpassingstechnologie van de impulsbreedte goed, die kortsluiting, overbelastings, overvoltage en het oververhitten beschermingsfunctie hebben. Deze bevoegdheden kunnen zijn connetced met diverse soorten PLCS die macht vergroten en kunnen overbrengen.
|
Installatie |
Schroefbevestiging, verticaal of vergeleken installatie |
| Afmeting | 159*97*38mm |
| Verbindingswijze | 7P-9.5 barrièreterminal |
| Inputvoltage | 88~264VAC of 125~373VDC |
| Inputfrequentie | 47~63HZ |
| Outputvoltage | DC24V |
| Outputstroom | 6.5A |
| Impulsstroom | 60A/ 230VAC |
| Outputnauwkeurigheid | ±1% |
| Outputefficiency | 89% |
| Zonder commissie consumptie | <0.5W |
| Verdedigingsfunctie | Kortsluiting/over de bescherming van de voltageoverbelasting |
| Handboeken | De gebruikershandleiding van de Coolmayvoeding |
Eigenschappen
6.5A PLC Omschakelingsvoeding
2.5A DIN-het spoor zet voeding op
plc van 2.5A 24V voedingeenheid
-
Dgood product!