Akıllı Entegre Servo Sürücü PLC RS485 Arayüzü Modbus Protokolünü Destekler
| Marka Adı: | COOLMAY |
| Model Numarası: | MX3G-C40/C75 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Koşulları: | Western Union, T / T |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100.000 set |
Akıllı Servo Sürücü PLC
,Entegre Servo Sürücü PLC
,RS485 Arayüzü Servo Sürücü PLC
Servo PLC Hepsi Bir Arada Kontrolör 0.4KW / 0.75KW Tek Fazlı AC220V Servo
Avantajlar:
● Entegre hareket kontrolü, servo sürücü ve PLC fonksiyonları;
● RS485 arayüzü ile Modbus protokolünü vb. destekler;
● Kontrol döngüsü güç kaynağı: harici güç kaynağı olmadan dahili dönüştürme ile sağlanır;
● 17 bit tek dönüşlü enkoder sinyal çıkışı;
● G/Ç bağlantı noktası, 16 fotoelektrik izolasyon girişi / 16 fotoelektrik izolasyon çıkışı
Akıllı servo, esas olarak yüksek hızlı çip mounter, hassas dağıtım makinesi, katı kristal makine, lazer kesim makinesi, robot, CNC takım tezgahı, tıbbi ekipman, yarı iletken ve montaj ekipmanları, baskı, paketleme, tekstil, havacılık, havacılık ve yüksek hızlı, yüksek hassasiyetli, yüksek dinamik yanıt, düşük gürültülü, orta ve büyük ölçekli otomasyon ekipmanlarının diğer gereksinimleri.
| Servo sürücü serisi | Mx3g-c40 /C75 serisi servo PLC hepsi bir arada |
| boyut | 160*135*42 |
| giriş gücü |
Ana devre güç kaynağı: tek fazlı AC220V, voltaj aralığı 200V~240V, 50/60Hz Kontrol döngüsü güç kaynağı: dahili dönüştürme, harici güç kaynağı yok |
| PLC mantık güç kaynağı voltajı | DC24V |
| Motor sürmek | Doğrusal (DDL), tork (DDR), ses bobini, fırçasız, fırçasız servo motor |
| Kontrol modu | Hareket sırası, noktadan noktaya, elektronik dişli, konum, hız, tork kontrol modu |
| Kodlayıcı geri bildirimi | 17 bit tek döngü mutlak değer kodlayıcı |
| operasyon modu | Bağımsız programlanabilir kontrol (PLC), harici kontrol (adım darbesi, PWM, enkoder A/B) veya dağıtılmış ağ kontrolü (Modbus/RS iletişimi) |
| İletişim türü | RS485 (ModBUS ve RS protokollerini destekler) |
| Giriş, çıkış sinyali |
16 fotoelektrik izoleli giriş Üç yüksek hızlı darbe programlanabilir ve genel amaçlı olan 16 fotoelektrik izole çıkış |
| Anma gücü (KW) | |
| Anma akımı (A) | 2,5A/3,0A |
| Adaptif motorun nominal akım aralığı (A) | 2,0~3,0A/3,0~4,0A |
| Program kapasitesi | 16K/adım |
| Yüksek hızlı işleme | G/Ç yenileme komutu, giriş kesintisi 6 nokta, zamanlayıcı kesintisi 3 nokta |
| veri kaydı | D0~D3999, toplamda 4000 puan |
|
Çalışma ortamı sıcaklık |
-10~55 ℃ donmayan |
| Çalışma ortam nemi | 10 ~99[%RH] yoğuşmasız |
| Depolama sıcaklığı | -20°C~60°C (Maksimum sıcaklık garantisi: 72 saat boyunca 80°C) |
| depolama nemi | 10 ~99[%RH] yoğuşmasız |
| Yükseklik | 1000m rakımın altında normal kullanım, 1000m rakımın üzerinde indirilmiş kullanım |
| titreşim / şok | 4,9 (m/s2) /19,6 (m/s2 ) |
| fırsat | İç mekan, toz yok, aşındırıcı gaz yok, doğrudan güneş ışığı yok |
|
Kapsamlı koruma tasarımı |
Aşırı akım, kısa devre, topraklama, aşırı gerilim, düşük gerilim, I2t, kontrol hatası |
Hepsi bir arada servo bağlantı şeması:
![]()
-
Dgood product!