رابط هوشمند Servo Drive PLC RS485 از پروتکل Modbus پشتیبانی می کند
| نام تجاری: | COOLMAY |
| شماره مدل: | MX3G-C40/C75 |
| MOQ: | 1 ست |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | Western Union ، T / T |
| توانایی تامین: | 100000 مجموعه در ماه |
سروو درایو هوشمند PLC
,سروو درایو یکپارچه PLC
,رابط سروو درایو PLC RS485
Servo PLC All In One Controller 0.4KW/0.75KW تک فاز AC220V Servo
مزایای:
● عملکردهای یکپارچه کنترل حرکت، درایو سروو و PLC.
● با رابط RS485، از پروتکل Modbus و غیره پشتیبانی می کند.
منبع تغذیه حلقه کنترل: با تبدیل داخلی، بدون منبع تغذیه خارجی ارائه می شود.
● خروجی سیگنال رمزگذار تک نوبتی 17 بیتی.
● پورت I/O، 16 ورودی عایق فوتوالکتریک / 16 خروجی جداسازی فوتوالکتریک
سروو هوشمند بخشی از سیستم سروو است که عمدتاً در نصب کننده تراشه با سرعت بالا، دستگاه توزیع دقیق، دستگاه کریستال جامد، دستگاه برش لیزری، ربات، ماشین ابزار CNC، تجهیزات پزشکی، تجهیزات نیمه هادی و مونتاژ، چاپ، بسته بندی، استفاده می شود. نساجی، هوانوردی، هوا فضا و سایر الزامات تجهیزات اتوماسیون با سرعت بالا، دقت بالا، پاسخ دینامیکی بالا، سر و صدای کم، تجهیزات اتوماسیون متوسط و بزرگ.
| سری سروو درایو | سری Mx3g-c40 / C75 سروو PLC همه کاره |
| اندازه | 160 * 135 * 42 |
| ورودی برق |
منبع تغذیه مدار اصلی: تک فاز AC220V، محدوده ولتاژ 200V~240V، 50/60Hz منبع تغذیه حلقه کنترل: تبدیل داخلی، بدون منبع تغذیه خارجی |
| ولتاژ منبع تغذیه منطقی PLC | DC24V |
| موتور محرک | خطی (DDL)، گشتاور (DDR)، سیم پیچ صوتی، براشلس، سروو موتور بدون جاروبک |
| حالت کنترل | دنباله حرکت، نقطه به نقطه، دنده الکترونیکی، موقعیت، سرعت، حالت کنترل گشتاور |
| بازخورد رمزگذار | رمزگذار 17 بیتی تک حلقه ارزش مطلق |
| حالت کاربری | کنترل قابل برنامه ریزی مستقل (PLC)، کنترل خارجی (پالس مرحله، PWM، رمزگذار A/B)، یا کنترل شبکه توزیع شده (ارتباط Modbus/RS) |
| نوع ارتباط | RS485 (پشتیبانی از پروتکل های ModBUS و RS) |
| سیگنال ورودی، خروجی |
16 ورودی فوتوالکتریک ایزوله 16 خروجی ایزوله فوتوالکتریک که سه پالس پرسرعت قابل برنامه ریزی و همه منظوره هستند |
| توان نامی (KW) | |
| جریان نامی (A) | 2.5A/3.0A |
| محدوده جریان نامی موتور تطبیقی (A) | 2.0~3.0A/3.0~4.0A |
| ظرفیت برنامه | 16K / گام |
| پردازش با سرعت بالا | دستور تازه کردن ورودی/خروجی، وقفه ورودی 6 نقطه، وقفه تایمر 3 نقطه |
| ثبت داده ها | D0~D3999، در مجموع 4000 امتیاز |
|
محیط عملیاتی درجه حرارت |
-10 ~ 55 ℃ غیر یخبندان |
| رطوبت محیط عملیاتی | 10 ~ 99 [RH٪] غیر متراکم |
| دمای ذخیره سازی | -20℃~60℃ (حداکثر ضمانت دما: 80 ℃ به مدت 72 ساعت) |
| رطوبت ذخیره سازی | 10 ~ 99 [RH٪] غیر متراکم |
| ارتفاع | استفاده معمولی در ارتفاع زیر 1000 متر، استفاده کاهش یافته در ارتفاع 1000 متری |
| لرزش / شوک | 4.9 (m/s2) /19.6 (m/s2) |
| مناسبت | در داخل ساختمان، بدون گرد و غبار، بدون گاز خورنده، بدون نور مستقیم خورشید |
|
همه جانبه طراحی حفاظتی |
اضافه جریان، اتصال کوتاه، زمین، اضافه ولتاژ، ولتاژ کم، I2t، خطای کنترل |
نمودار سیم کشی سروو آل این وان:
![]()
-
Dgood product!