All In One PLC Servo Drive Jednofazowy AC220V RS485 Obsługuje protokół Modbus RTU
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | MX3G-C40-32MT |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | usd66-usd75 per piece |
| Warunki płatności: | T / T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 5000 sztuk / miesiąc |
Wszystko w jednym serwonapędzie PLC
,serwonapędzie PLC RS485
,serwonapędach PLC z protokołem RTU
Servo Plc All-in-one jednofazowy AC220V RS485 obsługuje protokół Modbus RTU
Metoda instalacji silnika
- Instalacja pozioma: aby zapobiec przedostawaniu się wody, oleju i innych płynów do silnika z wylotu silnika, należy umieścić wylot kabla poniżej.
- Instalacja pionowa: jeśli wał silnika jest zamontowany do góry, a reduktor jest zamocowany, należy zwrócić uwagę na to, aby olej w reduktorze nie przedostał się do silnika przez wał silnika.
- Wydłużenie wału silnika powinno być wystarczające.Jeśli przedłużenie jest niewystarczające, łatwo spowoduje wibracje podczas ruchu silnika.
- Podczas montażu i demontażu silnika nie należy uderzać w silnik młotkiem, ponieważ może to spowodować uszkodzenie wału silnika i enkodera.
| Seria napędów serwo | Sterownik PLC serii MX3G-C40/C75 typu „wszystko w jednym”. |
| Zasilanie wejściowe | Zasilanie obwodu głównego: jednofazowe AC220V, zakres napięcia 200v~240v, 50/60hz |
| Napięcie zasilania logiki PLC | DC24V |
| Silnik napędowy | linia prosta (DDL), moment obrotowy (DDR), cewka drgająca, szczotka i bezszczotkowy serwomotor |
| model kontrolny | Sekwencja ruchu, punkt-punkt, PVT, przekładnia elektroniczna, krzywka, pozycja, prędkość, tryb kontroli momentu obrotowego |
| Sprzężenie zwrotne enkodera | Inkrementalny 17-bitowy enkoder 2500 linii |
| Tryb pracy | Niezależne sterowanie programowalne (PLC), sterowanie zewnętrzne (impuls krokowy, PWM, enkoder a/b) lub sterowanie siecią rozproszoną (komunikacja Modbus/rs) |
| rodzaj komunikacji | RS485 (obsługuje protokół Modbus i protokół RS) |
| Sygnał wejściowy / wyjściowy |
16 wejść izolowanych fotoelektrycznie 16 wyjść z izolacją fotoelektryczną, w tym trzy szybkie impulsy;Programowalny uniwersalny |
| Informacja zwrotna |
Kwadraturowy enkoder inkrementalny, maksymalna prędkość 5m linii/s (20m po czterokrotności częstotliwości) cyfrowy Hall (u, v, W, różnica faz elektrycznych 120°) Powrót EMF Analogowy enkoder sinusoidalny cosinus (sin/cos) opcjonalny resolwer opcjonalny Drugie wejście lub wyjście enkodera (sterowanie w pełnej pętli zamkniętej) |
| Moc znamionowa (KWw) | 0,4 kW/0,75 kW |
| Prąd znamionowy (A) | 2,5 A/3,0 A |
| Zakres prądu znamionowego silnika adaptacyjnego(a) | 2,0 ~ 3,0 A/3,0 ~ 4,0 A |
| Pojemność programu | 16k/krok |
| Szybkie przetwarzanie | Polecenie odświeżania l/O, wprowadź 6 punktów przerwania i timer 3 punkty przerwania |
| Rejestr danych | Łącznie DO~D3999,4000 punktów |
| Robocza temperatura otoczenia | -10 ~ 55 ℃ niezamrożone |
![]()
![]()
Często zadawane pytania:
P: Czy zapewniacie gwarancję na ładunek?
Tak, udzielamy gwarancji na wszystkie towary.
P: Czy Coolmay może zapewnić wsparcie techniczne?
Odp .: Działamy w tej dziedzinie od ponad 12 lat.Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, a my udzielimy porad naszych inżynierów, które pomogą Ci rozwiązać problem.
P: Czy Coolmay przechowuje tylko zapasy lub handel?
Posiadamy dużą ilość magazynów.Przechowuj dużą ilość towarów w magazynie, aby zapewnić szybką dostawę.
P: Jakie jest twoje MOQ?
Odp .: Zapewniamy niewielką ilość zamówienia dla każdej pozycji, w zależności od konkretnego zamówienia!
P: Jak nawiązujesz długoterminowe relacje z naszą firmą?
1. Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjne ceny, aby zapewnić interesy naszych klientów;
2. Szanujemy każdego klienta jako naszego przyjaciela, prowadzimy interesy w dobrej wierze i zaprzyjaźniamy się z nim, bez względu na to, skąd pochodzi.
-
Dgood product!