10-calowy panel dotykowy IP65 PLC 1024 * 600 pikseli Programowanie HMI EX3G-100HA
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | EX3G-100HA |
| MOQ: | 1 jednostka |
| Cena: | Details Need To Be Negotiated |
| Warunki płatności: | T / T, Paypal, Western Union, karta kredytowa |
| Możliwość zaopatrzenia: | 1500 sztuk tygodniowo |
IP65 Touch Panel PLC
,1024 * 600 Touch Panel PLC
,EX3G-100HA
10-calowy panel dotykowy IP65 PLC 1024 * 600 pikseli Programowanie HMI
10-calowy ekran dotykowy z wbudowanym sterownikiem PLC HMI PLC Combo IP65 Panel przedni 4-20mA Regulator temperatury
Lista rzeczy do spakowania
- 1 * HMI PLC All-in-One
- 1 * bezpłatny kabel do pobierania HMI
- 1 * bezpłatny kabel do programowania PLC
- Dostosowanie branży, zerowa opłata za rozwój
- Wiele funkcji, wielkość cyfrowa, wielkość ananlog, szybkie zliczanie, szybki impuls, port komunikacyjny są w wysokim stopniu zintegrowane.
- Do 8 szybkich impulsów
- Łuk kołowy, interpolacja liniowa
- Obsługa 2 portów komunikacyjnych RS-485, z których oba obsługują protokół komunikacyjny Modbus, obsługują port komunikacyjny RS-232, obsługują WIFI
- obsługa analogowego samostrojenia PID
Parametry części HMI:
rozmiar HMI: 10 cali
rozmiar wycięcia:275 * 194 * 36 mm
Resoution:1024 * 600
PAMIĘĆ RAM: 128 MB
ROM: 128 MB
PROCESOR:CORTEXA8720MHz-1GHz
porty komunikacyjne:1 * port pobierania HMI, 1 * port USB 2.0
Oprogramowanie: CoolmayHMI
Parametry części PLC:
Cyfrowe I / O: Max 24DI / 20DO (Max 18R)
Poziom we / wy: domyślne wejście i wyjście NPN, MR można dostosować Wejście PNP Wyjście PNP, MT można dostosować wejście PNP i wyjście NPN
Typ DO: tranzystor (MT) lub przekaźnik (MR) lub mieszany (MRT)
Analogowe I / O (opcjonalnie): max 16AI / 8AO
AI (opcjonalnie):
AO (opcjonalnie):
Port com: 1 * mini USB, 1 * RS485,1 * RS232
oprogramowanie: WORKS 2 / GX developer 8.86
Zobowiązujemy się dostarczać różnorodne rozwiązania (port komunikacyjny, analogowe, temperaturowe, ważenie itp.)
| Indeks cyfrowego wyjścia przekaźnikowego | |
| Prąd maksymalny | 5A |
| Napięcie zasilania obwodu | DC / AC 24 V-220 V. |
| Izolacja obwodu | Izolacja mechaniczna przekaźnika |
| Na czas odpowiedzi | Około.10 ms |
| Żywotność mechaniczna bez obciążenia | 10 milionów razy |
| Żywotność elektryczna przy obciążeniu znamionowym | 300 000 razy |
| Poziom wyjściowy | Styk bezprądowy, COM łączy dodatni lub ujemny |
| Wskaźnik wyjściowy tranzystora cyfrowego (MOS) | |
| Prąd maksymalny | 500mA (MOS 2A) |
| Napięcie zasilania obwodu | DC24V |
| Izolacja obwodu | Izolacja transoptora |
| Napięcie izolowane (zacisk zasilania) | 1500VAC |
| Na czas odpowiedzi | Szybkie wyjście: 10 μs, a inne 0,5 ms |
| Wysoka częstotliwość wyjściowa | 8 kanałów H / KH / HA Y0-Y3 100 KHz, Y4-Y7 10 KHz.Przyspieszanie i zwalnianie są niezależne, a suma szybkiego zliczania i pulsu nie może przekraczać 480 KHz. |
| Poziom wyjściowy | Niski poziom NPN, COM łączy ujemny |
| Indeksy wejść analogowych | |
| Sygnał wejściowy | PT100 / PT1000 / termopara / NTC / 0-10V / 0-5V / -10V ~ 10V / -5V ~ 5V / 0-20mA / 4-20mA / dostosowania. |
| Czas odpowiedzi | 1 cykl skanowania |
| Wejście analogowe | 0-16 kanałów |
| Precyzja | 12 bitów |
| Wskaźniki wyjścia analogowego | |
| Sygnał wyjściowy | 0-5 V / 0-10 V / 0-20 mA / dostosowania |
| Wskaźniki wyjścia analogowego | 0-8 kanałów |
| Precyzja | 12 bitów |
Szczegółowe zdjęcia:
![]()
O firmie Coolmay:
Technologia Shenzhen CoolmayCo., Ltd opracowuje i produkuje głównie HMI własnej marki, PLC, HMI / PLC ALL-IN-ONE i inne przemysłowe produkty sterujące.Od momentu powstania w 2005 roku firma koncentruje się na
dostarczanie różnorodnych produktów o wysokiej jakości, w oparciu o przekonanie o „współpracy, uczciwości, innowacyjności”.
![]()
![]()
FAQ:
1) Czy jesteś producentem lub firmą handlową?
Jesteśmy producentem PLC, HMI, HMI PLC combo i innych produktów przemysłowych od ponad 16 lat, mamy inżynierów do badań i projektowania oraz pracowników do produkcji i obsługi itp., Możemy wesprzeć Cię w zakresie kompleksowych produktów i usług.
2) Czy masz certyfikat CE?
Tak, w przypadku produktów, które wyeksportowaliśmy, możemy zaoferować znak CE dla Twoich organów celnych.
3) Jak długo na dostawę?
Zależy to od szczegółów zamówienia i zwykle możemy wesprzeć dostawę w ciągu 2-7 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.
4) Warunki płatności:
Akceptujemy przelew bankowy TT, Paypal, kartę kredytową na Alibab, Western Union ect
-
Dgood product!