Coolmay 0,4KW Μονοφασικό AC220V Servo PLC All-in-One με εξόδους τρανζίστορ 16DI 16DO
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | MX3G-C40-32MT |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | usd70-usd275 per piece |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 ΤΕΜ/Μήνα |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Πιστοποίηση:
CE
Εξουσία:
AC 220V
Εύρος τάσης:
200V-240V
Βάρος:
1KG
Όνομα προϊόντος:
servo plc all-in-one
Συσκευασία λεπτομέρειες:
κουτί 180*180*75 χλστ
Δυνατότητα προσφοράς:
5000 ΤΕΜ/Μήνα
Περιγραφή προϊόντος
Coolmay Servo PLC All In One 0.05KW - 0.4KW Μία φάση AC220V Περσίστορες
Πρότυπο: MX3G-C40-32MT
Επαγγελματική λύση all-in-one PLC με ολοκληρωμένες δυνατότητες κίνησης και ελέγχου για εφαρμογές βιομηχανικού αυτοματισμού.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σειρά τροφοδοσίας | Διοικητής PLC της σειράς MX3G-C40/C75 |
| Ηλεκτρική τροφοδότηση εισόδου | Η κύρια τροφοδοσία κυκλώματος: μονό φάση AC220V, εύρος τάσης 200V~240V, 50/60Hz |
| Δυνατότητα τροφοδοσίας λογικής PLC | DC24V |
| Μηχανή κίνησης | Κατευθεία γραμμή (DDL), ροπή (DDR), σπείρα φωνής, σφυρηλατητής και μη σφυρηλατητής κινητήρας |
| Πρότυπο ελέγχου | Ακολουθία κίνησης, σημείο προς σημείο, PVT, ηλεκτρονικό κιβώτιο, κάμερα, θέση, ταχύτητα, λειτουργία ελέγχου ροπής |
| Επιστροφή κωδικοποιητή | Επιπρόσθετος κωδικοποιητής γραμμών 17 bit 2500 |
| Τρόπος λειτουργίας | Ανεξάρτητος προγραμματιζόμενος έλεγχος (PLC), εξωτερικός έλεγχος (απότομος παλμός, PWM, κωδικοποιητής A/B) ή κατανεμημένος έλεγχος δικτύου (σύνδεση Modbus/RS) |
| Τύπος επικοινωνίας | RS485 (υποστήριξη πρωτοκόλλου Modbus και πρωτόκολλου RS) |
| Σημάδι εισόδου / εξόδου | 16 φωτοηλεκτρικά απομονωμένες εισόδους, 16 φωτοηλεκτρικές εξόδους απομόνωσης, συμπεριλαμβανομένων τριών παλμών υψηλής ταχύτητας. |
| Επανεπικοινωνία | Εναλλακτικός κωδικοποιητής με τετραγωνική κλιμάκωση, μέγιστη ταχύτητα 5m γραμμή/s (20m μετά από 4 φορές συχνότητα) ψηφιακός χώρος Hall (U, V, W, 120° διαφορά ηλεκτρικής φάσης) Επιστροφή EMF, αναλογικός κωδικοποιητής sinus cos (sin/cos) προαιρετικός,Διαλύτης προαιρετικό, 2η είσοδος ή έξοδος κωδικοποιητή (έλεγχος πλήρους κλειστού βρόχου) |
| Κατηγορία ισχύος | 00,4 kW/0,75 kW |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 2.5Α/3.0Α |
| Διάστημα ονομαστικού ρεύματος του προσαρμοστικού κινητήρα | 2.0~3.0A/3.0~4.0A |
| Δυνατότητα προγράμματος | 16k/βήμα |
Συχνές Ερωτήσεις
Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Είμαστε κατασκευαστής PLC, HMI, HMI PLC combo και άλλα βιομηχανικά προϊόντα για πάνω από 16 χρόνια.παροχή προϊόντων και υπηρεσιών από ένα σταθμό.
Έχετε πιστοποιητικό CE;
Ναι, για τα προϊόντα που εξάγουμε, παρέχουμε πιστοποίηση CE για τελωνειακή εκκαθάριση.
Πόσο θα πάρει η παράδοση;
Ο χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τις λεπτομέρειες της παραγγελίας. Συνήθως, μπορούμε να παραδώσουμε εντός 2-7 εργάσιμων ημερών μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής.
Όροι πληρωμής:
Δεχόμαστε τραπεζική μεταφορά TT, PayPal, πιστωτική κάρτα στην Alibaba, Western Union, κλπ.
Συνολική Αξιολόγηση
πέντε αστέρων
100%
4 αστέρων
0
3 αστέρι
0
2 αστέρια
0
1 αστέρι
0
Όλες οι κριτικές
-
Dgood product!