PLC υψηλής ανάλυσης 1024*600 HMI όλοι σε μια λειτουργία Ethernet συστημάτων HVAC
| Επωνυμία Μάρκας: | Coolmay |
| Αριθμός μοντέλου: | EX3G-100HA |
| MOQ: | 1 μονάδα |
| Τιμή: | Details Need To Be Negotiated |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal, Western Union, πιστωτική κάρτα |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 1500 PC την εβδομάδα |
PLC 1024*600 HMI όλοι σε ένα
,PLC 8AO HMI όλοι σε ένα
,1024*600 PLC με την επίδειξη
PLC υψηλής ανάλυσης 1024*600 HMI όλοι σε μια λειτουργία Ethernet συστημάτων HVAC
Γρήγορο PLC ταχύτητας HMI λειτουργίας υψηλής ανάλυσης 1024*600 όλοι σε μια λειτουργία Ethernet συστημάτων HVAC
Κατάλογος συσκευασίας
- 1*HMI PLC όλος--ένα
- 1*Free HMI που μεταφορτώνει το καλώδιο
- 1*Free καλώδιο PLC Progamming
Paramaters του μέρους HMI:
μέγεθος HMI: 10 ίντσα
μέγεθος διακοπής: 275*194*36mm
Resoution: 1024*600
RAM: 128MB
ROM: 128MB
ΚΜΕ: CORTEXA8720MHz-1GHz
λιμένες COM: 1*HMI μεταφορτώνει το λιμένα, λιμένας 1* USB 2,0
Λογισμικό: CoolmayHMI
Paramters του μέρους PLC:
Ψηφιακό I/O: Ανώτατο 24DI/20DO (ανώτατο 18R)
I/O επίπεδο: η εισαγωγή προεπιλογής NPN και η παραγωγή, ο Κ. μπορούν να είναι προσαρμοσμένη παραγωγή εισαγωγής PNP PNP, η ΑΜ μπορεί να είναι προσαρμοσμένη εισαγωγή PNP και προϊόν NPN
Δακτυλογραφεί: κρυσταλλολυχνία (ΑΜ) ή ηλεκτρονόμος (ο Κ.) ή μικτός (MRT)
Αναλογικό I/O (προαιρετικό): ανώτατο 16AI/8AO
AI (προαιρετικό):
AO (προαιρετικό):
λιμένας COM: 1*mini USB, 1*RS485,1*RS232
λογισμικό: ΕΡΓΑΣΙΕΣ 2 υπεύθυνος για την ανάπτυξη 8,86 GX
Είμαστε δεσμευμένοι στην παροχή σε σας ποικίλες λύσεις (λιμένας επικοινωνίας, ανάλογο, θερμοκρασία, ζύγισμα, κ.λπ.)
| Ψηφιακός δείκτης παραγωγής ηλεκτρονόμων | |
| Ανώτατο ρεύμα | 5A |
| Τάση ισχύος κυκλωμάτων | DC/AC 24V-220V |
| Μόνωση κυκλωμάτων | Μηχανική μόνωση ηλεκτρονόμων |
| Στο χρόνο απόκρισης | Περ. 10ms |
| Μηχανική ζωή χωρίς φορτίο | 10 εκατομμύριο φορές |
| Ηλεκτρική ζωή με το εκτιμημένο φορτίο | 300.000 φορές |
| Επίπεδο παραγωγής | Η ξηρά επαφή, COM συνδέει θετικός ή αρνητικός |
| Ψηφιακός δείκτης παραγωγής κρυσταλλολυχνιών (MOS) | |
| Ανώτατο ρεύμα | 500mA (MOS 2A) |
| Τάση ισχύος κυκλωμάτων | DC24V |
| Μόνωση κυκλωμάτων | Optocoupler μόνωση |
| Απομονωμένη τάση (δύναμη-τελική) | 1500VAC |
| Στο χρόνο απόκρισης | Μεγάλη παραγωγή: 10μs, και άλλα 0.5ms |
| Συχνότητα μεγάλης παραγωγής | 8 κανάλια H/KH/HA y0-Y3 100KHz, Y4-Y7 10KHz. Η επιτάχυνση και η επιβράδυνση είναι ανεξάρτητες. Συνολικοί υψηλός-και ο σφυγμός δεν μπορούν να υπερβούν 480KHz. |
| Επίπεδο παραγωγής | Χαμηλού επιπέδου NPN, COM συνδέει αρνητικό |
| Αναλογικοί δείκτες εισαγωγής | |
| Σήμα εισαγωγής | PT100/PT1000/thermocouple/NTC/0-10V/0-5V/-10V~10V/-5V~5V/0-20mA/4-20mA/προσαρμογές. |
| Χρόνος απόκρισης | 1 κύκλος ανίχνευσης |
| Αναλογική εισαγωγή | 0-16 κανάλια |
| Ακρίβεια | 12 μπιτ |
| Δείκτες αναλογικής παραγωγής | |
| Σήμα παραγωγής | 0-5V/0-10V/0-20mA/προσαρμογές |
| Δείκτες αναλογικής παραγωγής | 0-8 κανάλια |
| Ακρίβεια | 12 μπιτ |
Πραγματική εφαρμογή:
![]()
![]()
FAQ
1) Είστε κατασκευαστής ή εμπορική επιχείρηση;
Είμαστε κατασκευαστής του combo PLC, HMI, PLC HMI και άλλων βιομηχανικών προϊόντων για πάνω από 16 έτη, έχουμε τους μηχανικούς για τη μελέτη & το σχέδιο και τους εργαζομένους για τα προϊόντα και λειτουργούμε κ.λπ., μπορέσαμε να σας υποστηρίξουμε μιας στάσης προϊόντα και υπηρεσία.
2) Έχετε ένα πιστοποιητικό CE;
Ναι, για τα προϊόντα εξαγάγαμε, θα μπορούσαμε να προσφέρουμε το CE για το τελωνείο σας.
3) Πόσο καιρό περίπου η παράδοση;
Εξαρτάται από τις λεπτομέρειες διαταγής, και συνήθως, θα μπορούσαμε να υποστηρίξουμε την παράδοση μέσα σε 2-7 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή που επιβεβαιώθηκε.
4) Όροι πληρωμής:
Δεχόμαστε TT τη μεταφορά τράπεζας, Paypal, πιστωτική κάρτα σε Alibab, Western Union ect
-
Dgood product!