وضوح بالا 1024 * 600 HMI PLC همه در یک سیستم اترنت HVAC عملکرد
| نام تجاری: | Coolmay |
| شماره مدل: | EX3G-100HA |
| MOQ: | 1 واحد |
| قیمت: | Details Need To Be Negotiated |
| شرایط پرداخت: | T / T ، پی پال ، Western Union ، کارت اعتباری |
| توانایی تامین: | 1500 عدد در هفته |
1024 * 600 HMI PLC همه در یک
,8AO HMI PLC همه در یک
,1024 * 600 قطعه با صفحه نمایش
وضوح بالا 1024 * 600 HMI PLC همه در یک سیستم اترنت سیستم تهویه مطبوع
وضوح بالا 1024 * 600 سرعت عمل سریع PLC HMI همه در یک سیستم اترنت HVAC
لیست بسته بندی
- 1 * HMI PLC همه در یک
- 1 * کابل بارگیری رایگان HMI
- 1 * کابل برنامه ریزی رایگان PLC
پارامترهای قسمت HMI:
اندازه HMI: 10 اینچ
اندازه برش:275 * 194 * 36 میلی متر
منبع:600 * 1024
RAM: 128 مگابایت
رام: 128 مگابایت
پردازنده:CORTEXA8720MHz-1GHz
پورت های com:1 * پورت بارگیری HMI ، 1 * پورت USB 2.0
نرم افزار: CoolmayHMI
پارامترهای قسمت PLC:
I / O دیجیتال: حداکثر 24DI / 20DO (حداکثر 18R)
سطح ورودی و خروجی: ورودی و خروجی NPN پیش فرض ، MR می تواند ورودی PNP سفارشی خروجی PNP ، MT را می توان ورودی PNP و خروجی NPN را سفارشی کرد
نوع DO: ترانزیستور (MT) یا رله (MR) یا مخلوط (MRT)
ورودی و خروجی آنالوگ (اختیاری): حداکثر 16AI / 8AO
هوش مصنوعی (اختیاری):
AO (اختیاری):
پورت com: 1 * mini USB ، 1 * RS485،1 * RS232
نرم افزار: WORKS 2 / GX developer 8.86
ما متعهد به ارائه راه حل های مختلف به شما هستیم (پورت ارتباطی ، آنالوگ ، دما ، توزین و غیره)
| شاخص خروجی رله دیجیتال | |
| حداکثر جریان | 5A |
| ولتاژ برق مدار | DC / AC 24V-220V |
| عایق مدار | رله عایق مکانیکی |
| در زمان پاسخ | تقریباً10 میلی ثانیه |
| عمر مکانیکی بدون بار | 10 میلیون بار |
| عمر برق با بار نامی | 300000 بار |
| سطح خروجی | تماس خشک ، COM ارتباط مثبت یا منفی دارد |
| شاخص خروجی ترانزیستور دیجیتال (MOS) | |
| حداکثر جریان | 500 میلی آمپر (MOS 2A) |
| ولتاژ برق مدار | DC24V |
| عایق مدار | عایق نوری |
| ولتاژ جدا شده (ترمینال برق) | 1500 ولت |
| در زمان پاسخ | خروجی با سرعت بالا: 10μs و دیگران 0.5 میلی ثانیه |
| فرکانس خروجی با سرعت بالا | 8 کانال H / KH / HA Y0-Y3 100KHz ، Y4-Y7 10KHz.شتاب و کاهش سرعت مستقل است. شمارش و پالس کل با سرعت بالا نمی تواند بیش از 480 کیلو هرتز باشد. |
| سطح خروجی | سطح پایین NPN ، COM منفی است |
| شاخص های ورودی آنالوگ | |
| سیگنال ورودی | PT100 / PT1000 / ترموکوپل / NTC / 0-10V / 0-5V / -10V ~ 10V / -5V ~ 5V / 0-20mA / 4-20mA / سفارشی سازی. |
| زمان پاسخ | 1 چرخه اسکن |
| ورودی آنالوگ | 0-16 کانال |
| دقت، درستی | 12 بیت |
| شاخص های خروجی آنالوگ | |
| سیگنال خروجی | 0-5V / 0-10V / 0-20mA / سفارشی سازی |
| شاخص های خروجی آنالوگ | 0-8 کانال |
| دقت، درستی | 12 بیت |
برنامه واقعی:
![]()
![]()
سالات متداول
1) آیا شما تولید کننده یا شرکت تجاری هستید؟
ما بیش از 16 سال تولید کننده PLC ، HMI ، HMI PLC دسته کوچک موسیقی جاز و سایر محصولات صنعتی هستیم ، ما مهندسانی برای مطالعه و طراحی داریم و کارگران برای تولید و فعالیت و غیره ، ما می توانیم از محصولات و خدمات یک مرحله ای شما پشتیبانی کنیم.
2) آیا گواهینامه CE دارید؟
بله ، برای محصولاتی که صادر کردیم ، می توانیم CE را برای گمرکات شما ارائه دهیم.
3) تحویل چه مدت است؟
این به جزئیات سفارش بستگی دارد و معمولاً پس از تأیید پرداخت می توانیم از تحویل ظرف 2 تا 7 روز کاری پشتیبانی کنیم.
4) شرایط پرداخت:
ما انتقال TT بانکی ، پی پال ، کارت اعتباری در Alibab ، Western Union ect را قبول می کنیم
-
Dgood product!