Coolmay 10 inch HMI PLC All In One Industrial Automation Controller met 128 MB RAM en RS485 Communicatie touchscreen met plc controller voor industriële toepassing
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | EX3G-8100H |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 15000 eenheden per week |
Industriële automatisering PLC Ethernet HMI
,HMI voor CNC-PLC-Ethernet
,Coolmay Programmable Logic Controller
Deze geïntegreerde oplossing combineert controller, bedieningsinterface, input/output, analoge I/O, hoge snelheid tel/impuls,en communicatiepoorten in een compacte eenheid die is ontworpen voor automatiseringscontrole van industriële apparatuur.
- Superieure prestaties met FX3G/FX3U/FX3S PLC-compatibiliteit en snelle werking
- Een hoge integratie met maximaal 30 digitale ingangen en 30 digitale uitgangen (transistor, relais of gemengd)
- Analoog vermogen tot 16 ingangen en 8 uitgangen
- Meerdere hoge snelheidsgetal- en pulsfuncties met onafhankelijke versnelling/vertraging
- 32K programma stappen capaciteit met power-off retention, onderbreking ondersteuning, en PID zelf aanpassing
| Model | EX3G-8100H |
| Afmetingen | 275 × 194 × 36 mm |
| Afsnijdgrootte | 262 × 180 mm |
| Invoervermogen | 24VDC |
| Energieverbruik | 6-8W |
| Display-type | 10.1" TFT-resistief touchscreen |
| Afbeeldingsgrootte | 222 × 125 mm |
| Resolutie | 1024 × 600 pixels |
| RAM | 64 MB |
| ROM | NOR Flash 128 MB |
| CPU | Dual-core 1 GHz |
| Software | Coolmay TPWorks HMI Programmering Software |
| I/O-niveau | Invoer: passief NPN, openbare terminal geïsoleerd |
| Digitale uitgangssoorten | Transistor (NPN) of relais-uitgangen met verschillende laadcapaciteiten |
| Hoge-snelheidsaantal | Meerdere configuraties tot 60 kHz |
| Hoge-snelheidspuls | 8 kanalen (Y0-Y3: 100KHz, Y4-Y7: 10KHz) |
| Communicatiehavens | 1x mini USB, 1x RS232, 1x RS485 |
| Softwarecompatibiliteit | GX Developer 8.86 en GX WORKS 2 |
Alle producten worden gedurende 1-3 dagen getest en veilig in kartonnen dozen verpakt.
➤Certificeringen
Coolmay-producten voldoen volledig aan de CE- en RoHS-voorschriften en worden vervaardigd volgens ISO 9001-gecertificeerde kwaliteitsmanagementsystemen.
![]()
➤ Toepassingsscenario's
![]()
➤Over ons
![]()
Coolmay is opgericht in maart 2006 en is een toonaangevend merk in industriële automatisering, met meer dan 10.000 klanten in meer dan 200 landen.inclusief meer dan 40 O&O-specialistenWe leveren geavanceerde, betrouwbare oplossingen voor PLC, HMI+PLC all-in-one machines, HMI, stroomvoorziening, servodrives, steppers,VFD's, en loT-modules die zijn ontworpen voor precisie en efficiëntie in slimme productie.
➤Partners
![]()
➤Uitstallingen
![]()
➤Betalingsmethoden
We accepteren een verscheidenheid aan veilige betaalmethoden op AliExpress, waaronder Western Union, WeChat, AliPay en PayPal (indien beschikbaar), evenals internationale bankoverschrijvingen (T/T).Alle transacties zijn beschermd onder AliExpress koper bescherming voor uw gemoedsrust.
➤Garantie en service na verkoop
1. 18 maanden fabrikant garantie
Dekt hardwarefouten en systeemfouten bij normaal gebruik.
2Levenslang technische ondersteuning
Hulp op afstand voor configuratie, firmware en integratie.
3. Teruggave & Uitwisseling
Voor beschadigde zendingen, neem binnen 3 dagen contact met ons op met fotobewijs.
➤Neem op elk moment contact met ons op
Neem gerust contact op voor ondersteuning, documentatie of firmware bestanden.
WhatsApp+86 199-2529-1353WeChat+86 199-2529-135
- 18 maanden fabrikantgarantie voor hardwarefouten
- Levenslange technische ondersteuning voor configuratie en integratie
- Terugzendingen en uitwisselingen voor beschadigde zendingen (contact binnen 3 dagen met bewijsmateriaal)
-
Dgood product!