Coolmay 226*163*35.6mm HMI-PLC allen in Één 7In Aanrakingscomité DC24V Controlemechanisme
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | QM3G-70KFH |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 15000 Eenheden per Week |
HMI-PLC allen in één DC24V
,HMI-PLC allen in Één 7In
,HMI-PLC het Comité van de comboaanraking
Coolmay 226*163*35.6mm HMI-PLC allen in één het Comité DC24V van de 7 Duimaanraking Controlemechanisme Relay (M.) of transistor (MT) output
De alle-in-één oplossing is het controlemechanisme, verrichtingsinterface, het input-output, analoge input-output, hoge snelheids tellen/impuls en communicatie haven in een compacte eenheid te integreren om aan de behoeften van de automatiseringscontrole van het klantenmateriaal te voldoen.
PRODUCTOMSCHRIJVING VAN HMI-PLC ALLEN IN
Eigenschap:
1. Super functies. PLC compatibel met FX3G/FX3U/FX3S-PLC. Het werkt snel.
2. Hoogst integratie. De digitale punten zijn 30 input en 30 hoogstens output. De digitale output kan transistor, relais of gemengde output zijn. Het analogon kan tot ingevoerde 16 en 8output bereiken. Het heeft 2PLCCOM-haven (Rs232and-USB-poort). 1 het downloaden van haven op HMI
3. Steun verscheidene hoge snelheid het tellen en hoge snelheidsimpuls. De versnelling en de vertraging zijn onafhankelijk. Het totale hoge snelheids tellen en de impuls kunnen geen 480KHz overschrijden.
| Afmeting | 226*163*35.6mm |
| Knipselgrootte | 217*154mm |
| Machtsconsumptie | 6-7W |
| Eigenschap | 60K-kleur weerstand biedend touch screen, de vertoning van het steunenportret |
| RAM | NOCH Flits 16MB |
| ROM | 64MB |
| Cpu | cpu met 32 bits 408MHz |
| DI/DO | Maximum 30DI/30DO (maximum 28MR) |
| DI/DO niveau | Input: Passieve NPN, openbare geïsoleerde terminal |
| Typen |
Relais (M.) of transistor (MT, jojo-Y3 is MOS) of gemengd (MRT) (Relaisoutput: de maximum output van de ladings5a/transistor: maximum lading 500mA) |
|
Analoge l/O (facultatief) |
Maximum 12Al/8AO |
| Al (facultatief) type |
Thermokoppel E/E /K/K /S/S /T/T /J/J /PT100/PT1000/NTC10K/NTC50K/ NTC100K/ |
| AO (facultatief) type |
gemengde 0~10V/0~5V/0~20mA/4~20mA/ -5~5V/-10~10V (2AO voor 1 negatief voltage) |
| Hoge snelheid het tellen |
Enige fase 6 kanaal 60KHz, of 2 ab 60KHz+1AB 10KHz, of 2 fase 10 van ABZ 60KHz+1AB KHz |
| Hoge snelheidsimpuls |
8 kanalen, jojo-Y3 is 100KHz, is Y4-Y7 10KHz. Hoge snelheid die + hoge snelheidsimpuls tellen <480khz> |
| HMI | De downloadhaven van type-B HMI (kan PLC programma door USB downloaden doordringend functie), RS232 |
| 1 die RS485 (van gebrek RS232 wordt veranderd) | |
| PLC | 1 miniusb, 1 RS232 (programmahaven) |
| 1 de COM-poorten van Rs485 or2 Rs485 (wordt veranderd van de standaardrs232 haven) | |
| KAN (2.0A/B) haven, Ethernet-haven, WIFI (standaardrs232 haven zal bezetten) | |
| HMI | De Programmeringssoftware van Coolmaytpwords HMI |
| PLC | Compatibel systeem met Ontwikkelaar 8,86 van Mitsubishi GX en de WERKEN 2 |
Coolmay ontwikkelt en vervaardigt HMI, PLC, HMI+PLC alle-in-één, modules met het eigen merk van Coolmay. Wij bieden de diensten aan wanneer wanneer u hulp nodig hebt.
![]()
1. Q: Hoe ongeveer de garantie?
2. Q: Hoe spoedig kan ik mijn krijgen goederen nadat ik voor de orde betaal?
3. Q: Bent u een fabrikant of een handelsbedrijf?
A: Wij zijn zowel fabriek als traebedrijf, hebben wij ingenieurs voor studie & ontwerp en arbeiders voor het produceren en het werken enz. Wij konden u steunen one-stop producten en de dienst.
4. Q: Wat over levering?
-
Dgood product!