Coolmay TK6043FH HMI-aanraakscherm Klein formaat HMI-aanraakscherm Ondersteuning Modbus-protocol
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | TK6043FH |
| MOQ: | 1 eenheid |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 1000 stuks per dag |
65536 kleuren HMI-aanraakscherm
,klein formaat HMI-aanraakscherm
,LED-achtergrondverlichting HMI-aanraakscherm
Coolmay TK6043FH HMI-aanraakscherm Klein formaat HMI-aanraakscherm Ondersteuning Modbus-protocol
Het pakket zal omvatten
* 1 set apparaat (grijze kleur) en kabel (standaard Type-C-kabel)
* Software en handleidingen zijn gratis.Ze zijn beschikbaar op onze website of neem contact op met ons verkoopteam voor downloadlinks.
Opmerking:
(1) Het apparaat bevat onderstaande functies
-
4,3-inch kleurentouchscreen
-
RS232, RS485-poort
-
Ondersteuning van modbus, vrije poort en gemeenschappelijk PLC-communicatieprotocol
(2) 1 set kabels is gratis.Bestel in onze winkel voor extra kabels.
Specificaties van TK6043FH
| Dimensie | 134*102*36mm |
| Afmeting uitsparing | 120*94mm |
| Scherm grootte | 97*56mm |
| Gewicht | Ca.0,33 kg |
| Weergave | 4,3" TFT-scherm |
| Oplossing | 480*272 pixels |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrast ratio | 400:01:00 |
| Tegenlicht | LED |
| Tegenlicht tijd | 60.000 uur |
| Kleur weergeven | 65536 kleuren |
| Aanraaktype | 4-draads resistief paneel |
| rom | 64 MB |
| RAM | NOCH Flash 8MB |
| processor | 32-bits CPU 408 MHz |
| Poort downloaden | Type C, RS232, RS485 |
| COM-poort | 1 RS232, 1 RS485 |
| Optioneel | 1 WIFI (standaard RS485-poort bezet) |
| Protocol | Ondersteuning van MODBUS, vrije poort en gemeenschappelijk PLC-communicatieprotocol |
| Kalender | Ja |
| Ingangsspanning | 12-24VDC ±10%<150mA bij 24VDC |
| Consumptie | 72mA/24V |
| Beschermingsklasse | IP65 (voorpaneel) |
| Temperatuur | Omgevingsomgeving: 0~50℃ Opslagomgeving: -20~70℃ |
| Vochtigheid | 20%~90% RV |
| Certificering | CE |
| Software | CoolMay mView HMI-programmeersoftware |
![]()
FAQ:
Vraag: Biedt u een vrachtgarantie?
Ja, wij geven garantie op alle goederen.
V: Kan Coolmay technische ondersteuning bieden?
A: We zijn al meer dan 12 jaar actief op dit gebied.Als u vragen heeft, neem dan contact met ons op en wij zullen u advies geven van onze technici om u te helpen het probleem op te lossen.
V: Houdt Coolmay voorraad of handelt alleen?
We hebben een groot aantal magazijnen.Bewaar een grote hoeveelheid goederen in het magazijn om een snelle levering te garanderen.
Vraag: Wat is uw MOQ?
A: We bieden u een kleine bestelhoeveelheid voor elk artikel, afhankelijk van uw specifieke bestelling!
Vraag: Hoe bouw je een langdurige relatie op met ons bedrijf?
1. We handhaven goede kwaliteit en concurrerende prijzen om de belangen van onze klanten te waarborgen;
2. We respecteren elke klant als onze vriend, we doen te goeder trouw zaken en sluiten vriendschap met hen, waar ze ook vandaan komen.
![]()
65K het Configuratiescherm van TFT HMI
Het Configuratiescherm van TFT HMI
Het Configuratiescherm van 480*272 HMI
-
Dgood product!