DC24V PLC van de transistoroutput de Capaciteit van het de Stappenprogramma van het Logicacontrolemechanisme 32K
| Merknaam: | Coolmay |
| Modelnummer: | Cx3g-24mt-2ad-PT-485/485 |
| MOQ: | 2 eenheden |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 100.000 PCs per Maand |
DC24V PLC Logicacontrolemechanisme
,32K PLC Logicacontrolemechanisme
,32K programmeerbaar logicacontrolemechanisme
DC24V PLC van de transistoroutput de Capaciteit van het de Stappenprogramma van het Logicacontrolemechanisme 32K
PLC de Output van de de Controle24vdc Transistor van Temperature Controllers Programmable van het Logicacontrolemechanisme
Coolmay PLC geïntegreerde I/O, communicatie seriële poorten. Het is een controlesysteem die elektronische verrichtingen gebruiken. Zijn gemakkelijke het opslaan procedures, handige uitbreidende principes, het vastgestelde tellen en input-output controle worden wijd toegepast op het gebied van industriële automatiseringscontrole.
De PLC logicacontrolemechanismen bieden hoge snelheid, stabiele en hoogst betrouwbare toepassingen in allerlei industriële automatiseringsmachines aan. Naast snelle logicaverrichting, rijkelijke instructies en veelvoudige functiekaarten, rendabele steunt PLC ook hand in hand master-slave voorzien van een netwerk van RS485.
Eigenschappen
- Hoogst integratie.
- Steun speciale encryptie
- 32K stappen van programmacapaciteit
- 32K macht-ontbroken bedrijfsregisters
- Steun het onderbreken, lineaire arcinterpolation en PID auto-stemt
- Gebruik 5.0mm hoogte pluggable terminals voor gemakkelijke bedrading
- DlNspoor (brede 35mm) en opzettende gaten voor installatie
- Compatibel systeem met FX3G/FX2UFX3S-reeksplc, verrichtingssnelheid sneller
Specificaties
| Afmeting | 130*90*36mm |
| Knipselgrootte | 122*99mm |
| Installatie | Vast gateninstallatie en DIN-Spoor (35mm) |
| I/O niveau |
Input: Passieve NPN, openbare geïsoleerde terminal Transistoroutput: NPN |
| Digitale I/O | 12DI/12DO |
| Typen |
Transistoroutput, maximum lading 500mA |
| Hoge snelheid het tellen |
Enige fase 6 kanaal 60KHz |
| Hoge snelheidsimpuls | 8 kanalen, y0-Y3 is 100KHz, is Y4-Y7 10KHz |
| Hoge snelheid die + hoge snelheidsimpuls tellen < 480KHz=""> | |
| Analoge (facultatief) I/O | 6AI/4AO |
| AI (facultatief) type | Typee/e_/k/k_/s/s_/t/t_/j/j_ thermokoppel/PT100/PT1000/NTC10K/NTC50K/NTC100K/0~10V/0~5V/0-20mA/4-20mA/-5V~5V/-10V~10V |
| AO (facultatief) type | 0~10V/0-~5V/0~20mA/4~20mA/-5~5V/-10~10V (2DA voor 1 negatief voltage) |
| Gebrek |
1 minitype B die USB haven, 1 RS232-programmeringshaven programmeren (De Interfaceterminal is muis vrouwelijke haven met 8 gaten), 2 RS485-COM-poorten |
| Facultatief |
Het gebrek 2 RS485-COM-poorten kan als 1 RS485, 1 RS232-COM-poorten worden aangepast, of 1 RS485-COM-poort, 1 KAN (2.0A/B), of 1 RS232-COM-poort, 1 KAN (2.0A/B) |
| Software | Compatibel systeem met de WERKEN 2 |
Verpakking en het Verschepen
- Levertijd: 3 dagen voor steekproeven, 30~60 dagen voor bulkorder.
- Verpakking: standaard de uitvoerkarton 5 lagen
- Het verschepen: DHL/UPS FedEx/EMS…
OEM & ODM
- MOQ is 200 eenheden.
Bedrading
- Digitale input Digitale output
![]()
- Analoge bedrading
![]()
![]()
-
Dgood product!