Bezpłatny port Wifi HMI Human Interface Machine 408 MHz Rich Language
| Nazwa marki: | Coolmay |
| Numer modelu: | TK6043FH |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | USD 40-48 per set |
| Warunki płatności: | T / T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 000 zestawów miesięcznie |
408 MHz HMI Human Interface Machine
,IP65 HMI Human Interface Machine
,32-bitowy Human Interface Machine
Bezpłatny port Wifi HMI Human Interface Machine 408 MHz Rich Language
Wyświetlacz LCD o wysokim kontraście Panel sterowania HMI Obsługa protokołu MODBUS, wolnego portu i wspólnego protokołu komunikacyjnego PLC
Interfejs człowiek-maszyna to inteligentny terminal z mikroprocesorem, który jest powszechnie używany w sytuacjach przemysłowych do realizacji interakcji między ludźmi a maszynami, w tym wyświetlania tekstu lub grafiki i wprowadzania danych.Ma bogate funkcje graficzne, które mogą realizować różne wymagane wyświetlanie grafiki, przechowywanie danych, komunikację sieciową i inne funkcje, a także ma wysoką niezawodność.
Parametr:
| Wymiar | 134 * 102 * 36 mm |
| Rozmiar wyświetlacza | 97 * 56 mm |
| Waga | Appox.0,33 kg |
| Pokaz | 4,3-calowy wyświetlacz TFT |
| Rozkład | 480 * 272 pikseli |
| Jasność | 400 cd / m² |
| Współczynnik kontrastu | 400: 01: 00 |
| Podświetlenie | DOPROWADZIŁO |
| Czas podświetlenia | 60 000 godzin |
| Kolor wyświetlacza | 65536 kolorów |
| Typ dotykowy | Panel rezystancyjny 4-przewodowy |
| ROM | NOR Flash 8 MB |
| Baran | 64MB |
| Opcjonalny | 1 WIFI (zajmuje domyślny port RS485) |
| Protokół | Obsługa protokołu MODBUS, wolnego portu i wspólnego protokołu komunikacyjnego PLC |
| Kalendarz | tak |
| Napięcie wejściowe | 12-24 VDC ± 10% <150 mA przy 24 VDC |
| Konsumpcja | 72 mA / 24 V. |
| Klasa ochrony | IP65 (panel przedni) |
| Temperatura | Środowisko otoczenia: 0 ~ 50 ℃ Środowisko przechowywania: -20 ~ 70 ℃ |
| Wilgotność | 20% ~ 90% wilgotności względnej |
| Orzecznictwo | CE |
|
Oprogramowanie |
Oprogramowanie do programowania CoolMay mView HMI |
Festiwale:
Obsługuje wiele protokołów komunikacyjnych i może komunikować się z ponad 200 sterownikami PLC i sterownikami dostępnymi na rynku.
Stopień ochrony panelu IP65, 65K TFT
Zupełnie nowy wyświetlacz LCD o wysokiej jasności i wysokim kontraście, zapewniający kolorowy interfejs obsługi.
Opcjonalna sieć WIFI
Standardowy protokół komunikacji bezprzewodowej 802.11b / g / n;wygodna funkcja przesyłania / pobierania oprogramowania konfiguracyjnego za pomocą kabla sieciowego.
Cienkie i lekkie osadzone
Można go łatwo zainstalować w różnych złożonych środowiskach aplikacji przemysłowych.
Konformalna powłoka ochronna dla płyty głównej
W różnych trudnych warunkach przemysłowych jest bardziej skuteczny w przypadku wstrząsów, wilgoci, wysokiej i niskiej temperatury oraz korozji chemicznej.
Zintegrowane bogate interfejsy przemysłowe
RS232, RS485, USB2.0, WIFI, Ethernet
Wbudowany wysokowydajny 32-bitowy procesor klasy przemysłowej 408 MHz
ma dużą prędkość działania, wysoką wydajność przetwarzania danych i silną zdolność przeciwdziałania zakłóceniom.
Aktualizacja bezpieczeństwa danych
Ta seria HMl obsługuje funkcje zarządzania hasłami.Użytkownicy mogą ustawiać hasła dla określonych rejestrów, przycisków i ekranów oraz dodawać uprawnienia w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych.
Oprogramowanie:
![]()
mView1.38 to zestaw stabilnego i niezawodnego oprogramowania do programowania interfejsu człowiek-maszyna do zastosowań przemysłowych.Niezależny i oryginalny projekt systemu, prędkość działania zwiększona o 200%, zużycie pamięci zredukowane o 50%. Ekran jest intuicyjny i łatwy do uchwycenia, a obsługa jest podobna do powszechnie używanego oprogramowania do edycji plików.Możesz łatwo tworzyć wykresy, histogramy, różne wyświetlacze przycisków i inne funkcje za pomocą myszy.
Potężne funkcje, w tym pełne wymagania środowiska przemysłowego, takie jak funkcja receptury, rejestracja danych, zarządzanie danymi historycznymi, wykres trendów historycznych, zarządzanie alarmami itp., A także zaawansowane sprawdzanie gramatyki, zmiana strony gestów, zarządzanie hasłami i ochrona danych, instrukcje makro, HMl Symulacja programu ... itd.
![]()
-
Dgood product!