Coolmay HMI TFT 10.1 اینچی PLC همه کاره با 128 مگابایت رم و پورت اترنت کنترل کننده اتوماسیون صنعتی
| نام تجاری: | Coolmay |
| شماره مدل: | EX3G-8100H |
| MOQ: | 1 قطعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| توانایی تامین: | 15000 واحد در هفته |
اطلاعات جزئیات
محل منبع:
چین، GONGDONG
گواهی:
CE
بعد:
275*194*36mm
تایپ کنید:
10.1 اینچ TFT
پورت COM:
1 پورت دانلود HMI، 1 پورت USB 2.0، 1 پورت RS485 یا 1RS232
نمایش:
صفحه نمایش لمسی مقاومتی 60 هزار رنگ
جزئیات بسته بندی:
کارتن
قابلیت ارائه:
15000 واحد در هفته
برجسته کردن:
پنل کنترل کننده PLC HMI,10.1 اینچ TFT HMI PLC,پورت اترنت PLC HMI
,10.1 Inch TFT HMI PLC
,Ethernet Port PLC HMI
توضیحات محصول
10.1 " پانل کنترل کننده تمام در یک TFT HMI PLC با پورت Ethernet
Coolmay HMI / PLC همه در یک دستگاه دارای یکپارچگی بالا از عملکردهای HMI و PLC از جمله سوئیچ، آنالوگ و کنترل دمای است.این راه حل فشرده نیاز به PLC های خارجی و ماژول های گسترش را از بین می برد، که آن را برای کاربردهای مختلف اتوماسیون صنعتی ایده آل می کند.
مزیت های اصلی
ترمینال های پلاگین قابل نصب آسان نصب، جداسازی و نگهداری را تسهیل می کنند، که "هزینه سفر صفر" و خدمات رایگان در محل را امکان پذیر می کند.
ویژگی های محصول
- ساختار:طراحی بسیار یکپارچه و فشرده برای صرفه جویی در هزینه ها و فضای
- نرم افزار برنامه نویسی:نرم افزار CoolMay vcool HMI با سازگاری PLC برای Mitsubishi Works 2 / GX Developer 8.86
- ورودی:حداکثر 30 ورودی دیجیتال و 5 ورودی آنالوگ با گزینه های چند سنسور
- شمارش با سرعت بالا:6 کانال در 60KHz تک فاز یا 2 AB فاز 60KHz به علاوه 1 AB فاز 10KHz
- محصول:حداکثر 30 خروجی دیجیتال با گزینه های رله یا ترانزیستور به علاوه 2 خروجی آنالوگ DA
مشخصات فنی
| اجزا | مشخصات |
|---|---|
| حافظه رم | 256MB |
| حافظه ROM | 256MB |
| پردازنده | دو هسته ای 1GHz |
| پیکربندی I/O | 24DI/20DO |
| نوع خروجی دیجیتال | رله (MR) ، ترانزیستور (MT) یا مخلوط (MRT) |
| I/O آنالوگ (اختیاری) | حداکثر 16AI/8AO با گزینه های مختلف نوع سیگنال |
| شمارش سریع | کانال تک فاز 6 60KHz، یا 2 AB 60KHz + 1 AB 10KHz |
| نبض با سرعت بالا | 8 کانال (Y0-Y3: 100KHz، Y4-Y7: 10KHz) |
| اتصالات HMI | 1 پورت دانلود HMI، 1 پورت USB 2.0، 1 پورت RS485/RS232، پورت Ethernet |
| اتصال PLC | 1 پورت USB-B کوچک، 1 پورت RS232، 1-2 پورت RS485, CAN (2.0A/B), Ethernet, WIFI |
مشخصات مدل
| پارامتر | ارزش |
|---|---|
| مدل | EX3G-8100H |
| اندازه صفحه نمایش | 10 اينچ |
| دمای کار | -20°C تا 60°C (بدون یخ زدن) |
| رطوبت عملیاتی | 20-90٪ (غیر فشرده سازی) |
| رم / فلش | 256MB DDR + 256MB NAND FLASH |
| پردازنده | هسته دوگانه 1GHz |
| پورت دانلود USB | آره |
| پورت کارت اس دی | آره |
| رابط سریال | RS485، RS232 |
سناریوهای کاربرد
در مورد کولمی
Coolmay که در سال 2006 تاسیس شد، یک برند برتر اتوماسیون صنعتی است که به بیش از 10،000 مشتری در 200+ کشور خدمت می کند. تیم ما از 200+ حرفه ای جهانی، از جمله 40+ متخصص تحقیق و توسعه،55 سالش تموم شدهما راه حل های پیشرفته و قابل اعتماد از جمله PLC ها، ماشین های HMI+PLC همه در یک، HMI ها، منابع برق، محرک های servo، محرک های stepper،VFD ها، و ماژول های IoT که برای دقت و کارایی در تولید هوشمند طراحی شده اند.
گواهینامه
محصولات کولمی کاملا با مقررات CE و RoHS مطابقت دارند و تحت سیستم های مدیریت کیفیت گواهی شده ISO 9001 تولید می شوند.
نگهداری و سرویس
- گارانتی 18 ماهه:پوشش برای نقص های سخت افزاری و خرابی سیستم در حالت استفاده عادی
- پشتیبانی فنی در طول عمر:کمک از راه دور برای پیکربندی، نرم افزار و ادغام
- راه حل های سفارشی:پشتیبانی OEM / ODM با MOQ 200 مجموعه
- بازگشت و مبادله:تماس در عرض 3 روز برای محموله های آسیب دیده با شواهد عکس
روش های پرداخت
ما روش های پرداخت امن از جمله ویسترن یونیون، وی چت، علی پای، پی پال و انتقال بین المللی بانکی (T / T) را قبول می کنیم. تمام معاملات تحت حفاظت خریداران AliExpress محافظت می شوند.
اطلاعات تماس
ایمیل: cm2@coolmay.net
واتساپ:+86 199-2529-1353
وی چت:+86 199-2529-1353
ما در عرض 24 ساعت در مورد پشتیبانی، اسناد یا فایل های نرم افزار پاسخ می دهیم.
امتیاز کلی
5 ستاره
100%
4 ستاره
0
3 ستاره
0
دو ستاره
0
۱ ستاره
0
تمام بررسی ها
-
Dgood product!